Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: mapy

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele SpLaXS
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Kopřivnice
    Příspěvky
    271

    mapy

    Ahoj,
    de_tuscan (dříve byla, avšak teď není)
    de_dust2_long (když je long B, proč ne long A?) https://ctrlv.cz/qUrr https://ctrlv.cz/VcGF
    de_survivor (také dřív byla)
    de_train (byla, teď není)
    de_westwood (nebyla)


    Mohly by se přidat tyto mapy? Samozřejmě pokud by hráči chtěli :)

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    May 2017
    Příspěvky
    8

    Odpověď: mapy

    Souhlasil bych s přidáním těchto map akorát jedinou s kterou nesouhlasím je de_survivor vždy když byla tato mapa 1/3 hráču odešla :)

  3. #3

    Odpověď: mapy

    Súhlasím s nimi. :) ešte by som ale pridal cs_747 :)
    Naposledy upraveno superidi; 03-01-18 v 21:45.

  4. #4
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: mapy

    de_dust2_long se smazala z důvodu velké textury, která se začala šířit rychlostí světla. Blokovat by to trvalo docela dlouho a na mapu, kde každý hraje jen s awp a vlastně celou hru kempí, to ani nemá cenu dávat.

  5. #5
    Profesionální člen Avatar uživatele SpLaXS
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Kopřivnice
    Příspěvky
    271

    Odpověď: mapy

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    de_dust2_long se smazala z důvodu velké textury, která se začala šířit rychlostí světla. Blokovat by to trvalo docela dlouho a na mapu, kde každý hraje jen s awp a vlastně celou hru kempí, to ani nemá cenu dávat.
    To můžete taky odstranit to longB, to se taky jen kempí..

  6. #6
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: mapy

    Tam nebyl hlavní důvod, že se kempí. Jde o to, že tam je velká textura začalo na ni chodit docela hodně hráčů. To by se sice dalo opravit, ale kvůli velkému kempu a námaze by to bylo více než zbytečné. Na hodně mapách se kempí, ale nechají se, protože tam nejsou textury.

  7. #7

    Odpověď: mapy

    Ak tie malé mapky bude hrať viac ako 15 hráčov tak sa tam kempiť bude stále. Nejaké malé dobré mapky (ale aj veľké) môžem pohľadať, len nejako to nemá význam ak sa to neblokne.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  8. #8
    Profesionální člen Avatar uživatele SpLaXS
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Kopřivnice
    Příspěvky
    271

    Odpověď: mapy

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Ak tie malé mapky bude hrať viac ako 15 hráčov tak sa tam kempiť bude stále. Nejaké malé dobré mapky (ale aj veľké) môžem pohľadať, len nejako to nemá význam ak sa to neblokne.
    Se ti může udělat na malých kapkách dejme tomu 7v7/8v8 a pokud už to bude víc, tak se mapa změní.. pokud by to tak nějak šlo

  9. #9

    Odpověď: mapy

    Citovat Původně založeno SpLaXS Zobrazit příspěvky
    Se ti může udělat na malých kapkách dejme tomu 7v7/8v8 a pokud už to bude víc, tak se mapa změní.. pokud by to tak nějak šlo
    Ono to ide, otázne je či sa to aj spraví. Na snowke to tak funguje. Trebalo by to dať na každú malú mapu, lebo keď to hrá 20 hráčov tak to je čistý cancer.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  10. #10
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: mapy

    Tieto mapy by som nepriadaval.
    --------------------------------------------------
    de_dust2_longA (Stále sa behalo po textúrach po celej mape a len preto vlastne bola volená, lebo tam šiesti skočili a cez priehľadný múr s jednej strany zabíjali nepriateľov, čo ich nemali ako vidieť.)
    de_survivor (Moc veľká aj s priepasťou, hráči musia celu priepasť obísť o dĺžke skoro celej mapy ak sú v nej, nikdy nebola hrávaná a hráči sa tam môžu dlho hľadať)
    de_westwood (Moc chôdze v úzkych domoch a po strechách. Ak pôjde dav v dome, aby sa vyhli ostreľovačom na strechách, tak ich tam môžu v dave šiestich za sebou rozstrieľať ak proti nim vbehne jeden s väčším lvlom alebo jeden bude blokovať s katastrofálnym dopadom na hrateľnosť. Ale zas bola by to dobra mapa pre swatov ktorý by mohli zatarasovať cesty v domoch a pre saperov, by mu šiesti nabehli do min. :D)
    CS747 (To by som nepridával, už dávno sa nehrá ako kedysi. Pochybujem že by sa hráči naučili, ako sa hrá táto mapa. Napríklad, štít v lietadle vpredu traja za ním druhy sleduje sedadla na pravej strane, tam je aj štít najslabší, tretí sleduje sedadla na ľavej strane a štvrtý, kryje chrbát tímu. A takto chôdzou prejdú lietadlo a každý kemp na každej strane zničia. Navyše komando s notesmi, keby ho zbadali na 6 metrov za sedadlom, by celu skupinu zničil.)

    Pardon, mal som aj mapy k pridaniu aj prečo a ich popisi, ale nejak my to nepobral počítač a vložil sem len tretinu toho, čo som chcel. Hneď to znova vypíšem.

    Tieto mapy by som pridal
    ---------------------------------
    de_westwood_big (Je to lepšie ako malý westwood pretože, na rozdeľ od boja na ulici, na strechách, v domoch poskytuje aj ďalšie cesty kadiaľ sa hráči môžu vydať. Tunel od T spawnu ku CT spawnu. Ďalšie 2 ulice, čiže mapa je širšia. Nechodí sa už len medzi dvoma blokmi domov, ale už aj na druhej strane za domami. A tieto cesty poskytujú pre oba tímy, veľké bezpečie v porovnaní s chôdzou po námestí v malom westwoode. Zväčší sa počet frontov kam sa hráči vydajú a zmenší množstvo hráčov idúcich v domoch. V domoch sa teraz bude chodiť, aby sa snažili tými preniknúť za nepriateľa.)

    De_War_Arena (Je to mapa s viac cestami. Keď si ju však pozriete s hora, podoba sa troška na dust2. Jedna cesta je skôr na štýl boja s De_Huntic, ďalšia je na de_dust2_longA. Je tam aj kanalizácia ktorá vedie od T spawnu na CT spawn a bombový plant, vhodná na boje pre väčšinu classov alebo rush commando. Taktiež táto mapa by mala byť dobrá na každý class a aj bývala dávnejšie dosť hrávaná.)

    zm_dust2_2010_rf (Je to mapa ako dust2, ale podľa mňa, by mohla prilákať aj hráčov, čo sú skôr fanúšikovia aj iných herných režimov, ako vojnových, bez toho aby to malo vplyv na to čo je na csku tak dobré. Na tejto mape je užitočná tímová práca, ako aj logická hra. Na miestach kde T väčšinou utŕžia najväčšie straty, majú aj malé kryty, ktoré nie sú tak uložené, aby nestál za nim ostreľovač mieriaci na dvere. Hráči si môžu skrátiť trasu tím že hráč pomôže vyskočiť spojencovi cez objekt. Niekoľko miest na mape. Pokladisko B, T nie sú odkázaný na útok jednou cestou, lebo na pokladisko B vedie ešte ďalšia cesta, ktorá však môže byť použitá aj ako malý kryt pred granátmi v katakombách, čiže T môžu hrať plne útočný štýl na B bez ustupovania. Avšak nie je to spravené tak, aby CT boli obliehaný, alebo obkľúčený. Bombové pole A podjazd kam skákali T a strieľali s trčiacimi hlavami do CT na A, tam viac nie je, vďaka čomu sú sily vyrovnané. Pokladisko A nemá zelené krabice, vďaka čomu sa ta plošina da cela použiť ako hliadkovacia pozícia s nízkym plotom s ktorej sa dá sledovať aj CT spawn, bez nutnosti skočenia na ten nízky plot, čo tam je. Pozície ktoré sú pre CT kľúčové, ktoré keď stratia a tak sa dostanú do zúfalej situácie, sú trocha zlepšené o pár krytov, ktoré pomáhajú CT na miestach, kde utŕžia zvyčajne vysoké straty. Snaipri na mape majú možnosť mať reálnejšie snaiperské postavenie (pozície). Ktoré im poskytujú taký bonus pri bránení. Nebránia však také miesta a nemajú taký kryt, aby nepriateľa vykoľajilo :D Treba odskúšať, iste sa mnohým ta mapa zapáči. Mala by byť výborná na každý Class okrem Swat a Komando. Skúste si ju a uvidíte. :)
    Naposledy upraveno Military; 08-01-18 v 15:12.

  11. #11

    Odpověď: mapy

    co tak cpl mapy ?

    de_clan1_mill
    de_cpl_fire
    de_cpl_strike (toto je ako mirage rozdiel je v tom ze na B sa od T vychadza spodom nie vrchom )

  12. #12
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Handlová
    Příspěvky
    176

    Odpověď: mapy

    dust2_longA určite nie Dôvod bugy
    de_survivor nie Dôvod mapa odháňala hráčov
    Ostatok by som rád videl v mapliste :D

  13. #13
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: mapy

    Ešte by som chcel navrhnúť tuto mapu, par hráčov bolo dnes celých bez seba, keď som im na to poslal dnes link. Je to budova štýlu servera 100vs100 hráči. (Všetky miestnosti a poschodia dostupne). Je to len budova a okolie, nie cela mapa, čiže sa nikomu nebude dlho sťahovať.
    de_hospital_RF
    https://gamebanana.com/maps/193733
    (Mapa je nemocnica na ktorej prebiehajú stavebne práce a skupina teroristov chce ťažko poškodiť vládu tým, že tu budovu odpália. Cieľom CT je zabrániť teroristom uspieť v odpálení jedného s dvoch miest, kde sa pokladá bomba. Mapa sa da stiahnuť v 2 režimoch, denný a nočný, keďže ma každý nočne videnie, mohla by sa použiť aj nočná. :) ) Budova ma 8 poschodí aj zo strechou.


    Ďalšia mapa 10.1.2018 22:01

    By som chcel ešte navrhnúť mapu de_hotpoint
    https://gamebanana.com/maps/download/176006

    Mapa s nádychom občianskej vojny. Teroristi (ako rebeli) vytlačili armádu (CT) s opevneného staveniska. Ktorý ustúpili do neďalekého väzenia. Po mape je všade rozmiestnených veľa tankov a transportných vozidiel (Nepoužiteľné len ako dekorácie v mape) Všade po okolí jak sa hráč pozrie vidí textúry vysokých panelákov a má pocit, že je v centre veľkomesta. T plánujú zaútočiť a CT zahájiť protiútok. Cieľom T je zničiť predsunutú základnú CT o ulicu ďalej (Niekoľko poschodové väzenie, alebo vedľa nej opustené obchodné stredisko). Cieľom CT je odraziť útok T a všetkých zničiť, pripadne zneškodniť bombu. Mapa ma režim obojstranný útok. Do všetkých domov sa dá vojsť a väčšina je plne dostupná. Mapa ma aj kanalizácie, ktoré pomáhajú obísť pozície ostreľovačov po budovách a v oknách.

    Dúfam či jedna s týchto dvoch máp prejde, som veľmi natešený.
    Naposledy upraveno Military; 10-01-18 v 23:01. Důvod: Pridane "Ďalšia mapa" 10.1.2018

  14. #14
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Odpověď: mapy

    Citovat Původně založeno SpLaXS Zobrazit příspěvky
    Ahoj,
    de_tuscan (dříve byla, avšak teď není)
    de_dust2_long (když je long B, proč ne long A?) https://ctrlv.cz/qUrr https://ctrlv.cz/VcGF
    de_survivor (také dřív byla)
    de_train (byla, teď není)
    de_westwood (nebyla)


    Mohly by se přidat tyto mapy? Samozřejmě pokud by hráči chtěli :)
    Souhlasím se vším, u d2_longu kdyby se něco udělalo s těma txt, popřípadě víc aktivních adminů
    survivor už ani nwm co je za mapu :)

    # cs747 spíš ne kvůli movementu v teladle
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

  15. #15
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: mapy

    de_tuscan přidána, zbytek úprav udělám během dneška/zítřka.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •