Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 37 z 37

Téma: Knife - žádost o práva

  1. #31

    Re: Knife - žádost o práva

    Zdravím, není to sice moje sekce, ale na knifu mám toho taktéž odehrané svoje a vím, že s přítomností aktivních adminů tam byl problém vždy. Knify zoufale potřebujou aktivní adminy, nemyslím si tedy, že jsme v pozici, kdybychom si mohli vybírat mezi lidma, co mají čistou cheaterskou minulost a na ty s tou poskvrněnou minulostí kašlat. To samozřejmě neznamená, že musíme automaticky nabrat kohokoliv, ale u kandidátů, kde je valná většina pro, bych neváhal.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 23-04-18 v 05:35.

  2. #32
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Knife - žádost o práva

    Body, které musíte bezpodmínečně splňovat (pokud některý z bodu nesplňujete, nemá význam si podávat přihlášku a žádost se uzavře):



    • vlastnit originální hru (do přihlášky uveďte svoje SteamID; nastavte si dočasně Steam profil jako veřejný)
    • hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu (nebo mít nahráno více než týden čistého času - podle HLSTATSX) a to na serveru s módem, na který žádáte práva
    • čistý trestní rejstřík (hodinové bany se až tak nepočítají, problém jsou hlavně cheaty nebo urážky hráčů)
    • hlášení cheaterů - na fóru včetně dem (při hlášení cheaterů adminovi přes Steam je třeba jeho potvrzení)


    Prosim moderátora ci naborare o uzavreni zadosti, stejne jako by to nastalo v pripade, ze by byl dostatek adminu v AT, kteří by stihali pokryt všechny servery, měli cisty trestni rejstrik atd, atd...
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  3. #33

    Re: Knife - žádost o práva

    Myslel jsem to dobře. Tak to tedy napíšu jinak. Jsem zvědav, jak dlouho nám tady ty naše knife servery zůstanou být neprázdné vzhledem k tomu, že tu máme jen jednoho aktivního admina, který tu nemůže být furt (a momentálně tady i nějakou dobu není).
    Naposledy upraveno Grakon2702; 24-04-18 v 14:45.

  4. #34

    Odpověď: Knife - žádost o práva

    Citovat Původně založeno FizzyBubble Zobrazit příspěvky
    Body, které musíte bezpodmínečně splňovat (pokud některý z bodu nesplňujete, nemá význam si podávat přihlášku a žádost se uzavře):



    • vlastnit originální hru (do přihlášky uveďte svoje SteamID; nastavte si dočasně Steam profil jako veřejný)
    • hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu (nebo mít nahráno více než týden čistého času - podle HLSTATSX) a to na serveru s módem, na který žádáte práva
    • čistý trestní rejstřík (hodinové bany se až tak nepočítají, problém jsou hlavně cheaty nebo urážky hráčů)
    • hlášení cheaterů - na fóru včetně dem (při hlášení cheaterů adminovi přes Steam je třeba jeho potvrzení)


    Prosim moderátora ci naborare o uzavreni zadosti, stejne jako by to nastalo v pripade, ze by byl dostatek adminu v AT, kteří by stihali pokryt všechny servery, měli cisty trestni rejstrik atd, atd...
    Pokud tam začneš chodit a budeš se starat o server,naučíš se všechny cheaty ,tak si tu žádost nechám teď klidně locknout.. máš pravdu v tom,co píšeš,ale na knifu jsem tě dlouhou dobu neviděl,takže asi vůbec netušíš,jak to tam chodí :)




  5. #35

    Re: Knife - žádost o práva

    A fizzy je kdo? Ja uz se v tech novych adminech ztrácím

  6. #36

    Odpověď: Knife - žádost o práva

    /budu teď nějakou dobu neaktivní ve hře.. (problém s vyhořelou základní deskou/




  7. #37
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,468

    Odpověď: Knife - žádost o práva

    Proti.

    Důvod: Včerejší VAC ban.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •