Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 37

Téma: Knife - žádost o práva

  1. #1

    Knife - žádost o práva

    Zdravím všechny :) touto žádostí bych chtěl požádat o CHH na knife mod. Pro některé,kteří mě ještě neznají a neměli tu čest mě potkat ve hře se představím.
    Jmenuji se Jakub Kubišta a jsem studentem prvního ročníku oboru podnikání. Bydlím v Ústí nad Orlicí (kraj Pardubický) a bude mi za měsíc 20 let.

    Co se týče mých koníčků,tak mezi ně patří samozřejmě,,csko",které hraji nějakých 7/8 let. Dále hraji rekreačně tenis , chodím běhat a rád si kopnu do balónu s přáteli.

    O práva žádám z důvodu neustálého porušování pravidel na serverech a myslím si,že bych byl přínosem jak pro server,tak i pro Unnameda,který nemůže být neustále ve hře. Zkušenosti co se týče rozpoznání knifebotu nebo jiných cheatů mám si myslím víc než dostačující,jelikož jsem tu před 5 lety dělal administrátora.

    Aktivní bany tu nemám žádné,ale i já nemám čistou minulost a mám tady už 3 roky vypršelý ban,který byl takovou mou "debilitou" :) http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=96833

    Ve hře už dosti dlouhou dobu používám jméno fake?, pod kterým hraji i v nynější době.
    Aktivitu ve hře mám si myslím také velmi dobrou. Trávím čas na serverech vždy,když přijdu ze školy,pokud mi do toho něco nevleze. Také bych chtěl říct,že steam účet mám pořízený nově a také podle toho odpovídají nahrané hodiny. Jinak jsem hrál na nonsteamu také pod nickem fake?.

    moje SID:STEAM_0:1:419981039
    IP:82.202.89.32
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198800227807

    Děkuji za případné odpovědi a pokud vás bude cokoliv zajímat,rád to zodpovím.
    Naposledy upraveno fake?; 05-01-18 v 08:55. Důvod: Preklep




  2. #2

    Odpověď: Knife

    Zdar,

    +aktivita
    +hlásenia (mne hlási na steam)
    +pozná cheaty
    +správanie v pohode
    - ten spomínaný ban
    Keďže som jediný aktívny admin na knife, ak nepočítam buráka ,tak tam nikto iný nechodí , takže sa mi tam pomoc zíde.
    Takže ja osobne som PRO.
    Naposledy upraveno Unnmend; 08-01-18 v 16:09.

  3. #3

    Odpověď: Knife

    Citovat Původně založeno Unnmend Zobrazit příspěvky
    Zdar,

    +aktivita
    +hlásenia (mne hlási na steam)
    +pozná cheaty
    +správanie v pohode
    - ten spomínaný ban
    Keďže som jediný aktívny admin na knife, ak nepočítam buráka ,tak tam nikto iný nechodí , takže sa mi tam pomoc zíde.
    Takže ja osobne som PRO.
    Děkujuu :)




  4. #4
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940

    Odpověď: Knife


  5. #5

    Odpověď: Knife

    Citovat Původně založeno Pikii :D Zobrazit příspěvky
    Jelikož mi odešla grafárna.. Jsem pak dal ten můj steam kamarádoj,který měl zrovna sdílenou ip,tak aby mohl hrát Paintball a DM




  6. #6
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940

    Odpověď: Knife

    Pri tebe to je stále ta istá pesníčka kupil steam,dal steam, predal steam, daroval steam a pod.. ale to je v podstate jedno minulosti si práva nedostal k vôli cheatingu teraz to už je viac menej jedno kedže nabor už bere aj cheaterov (n8)
    osobne mi to je jedno ak to má pomôcť serveru tak prečo nie no
    gl

  7. #7

    Odpověď: Knife

    Citovat Původně založeno Pikii :D Zobrazit příspěvky
    Pri tebe to je stále ta istá pesníčka kupil steam,dal steam, predal steam, daroval steam a pod.. ale to je v podstate jedno minulosti si práva nedostal k vôli cheatingu teraz to už je viac menej jedno kedže nabor už bere aj cheaterov (n8)
    osobne mi to je jedno ak to má pomôcť serveru tak prečo nie no
    gl
    Dík za tvůj objektivni názor.




  8. #8

    Odpověď: Knife

    Up




  9. #9
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jump Servers
    Příspěvky
    193

    Odpověď: Knife

    Hele, nespěchej na to. Máš to tu ani né měsíc a obnovuješ si žádost.

    Někteří tu čekají déle než ty a nedělají to.

    Vše má svůj čas, a opravdu to ty nijak neurychlíš.

  10. #10
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Knife

    Vyzdvihnúť možno aktivitu a znalosť v rozpoznávaní cheatov. Cheating je obrovské mínus. Cez väčšinu to pravdepodobne neprejde, čo je pochopiteľné. Musím vytknúť, že si sa tu aktívne začal opäť objavovať a hlásiť krátko pred podaním tejto žiadosti. Dovtedy si bol dlhodobo preč. Ak si dobre pamätám, tak si tu mal aj kedysi nejaký ten konflikt s Nikoletou.

    Toto všetko kazí celkový dojem žiadosti.

  11. #11

    Odpověď: Knife

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Vyzdvihnúť možno aktivitu a znalosť v rozpoznávaní cheatov. Cheating je obrovské mínus. Cez väčšinu to pravdepodobne neprejde, čo je pochopiteľné. Musím vytknúť, že si sa tu aktívne začal opäť objavovať a hlásiť krátko pred podaním tejto žiadosti. Dovtedy si bol dlhodobo preč. Ak si dobre pamätám, tak si tu mal aj kedysi nejaký ten konflikt s Nikoletou.

    Toto všetko kazí celkový dojem žiadosti.
    Nevim no, 4 roky mi přijde dostačující doba na to,aby jsem nějak pochopil,že jsem udělal chybu.
    Rád bych předvedl své zkušenosti,které jsem pobral za tu dobu,co hraji a zažádal jsem si o práva z toho důvodu,abych pomohl serveru a né z toho důvodu,abych byl něco víc nád hráčema :) .. No to s tou Nikol je už dýl, z mojí strany je to už pryč a nemám s ní žádný konflikt. Každopádně děkuji za vyjádření
    Naposledy upraveno fake?; 18-02-18 v 18:44. Důvod: pp




  12. #12
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Knife

    Admin na knife je potřeba jako sůl a momentálně si jediný, kdo by se tam tak hodil. Tvé velké mínus je cheating, který je sice dost starý, ale pořád dost vážný. Normálně bych byl proti, ale protože na knifu není nikdo (kromě unna), kdo by rozeznal kb, dám ti své pro s tím, že bys byl na hodně dlouhou dobu pouze trial. Také bych byl vždy automaticky proti jakémukoliv rozšíření.

  13. #13

    Odpověď: Knife

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    Admin na knife je potřeba jako sůl a momentálně si jediný, kdo by se tam tak hodil. Tvé velké mínus je cheating, který je sice dost starý, ale pořád dost vážný. Normálně bych byl proti, ale protože na knifu není nikdo (kromě unna), kdo by rozeznal kb, dám ti své pro s tím, že bys byl na hodně dlouhou dobu pouze trial. Také bych byl vždy automaticky proti jakémukoliv rozšíření.
    Děkuju ti! rozšiřovat práva bych neměl určitě v plánu.




  14. #14

    Odpověď: Knife - žádost o práva

    Bolo by fajn keby sa táto žiadosť vyrieši, už teraz je na knife velká bieda.
    Onedlho odchádzam na čas preč a fejk, je zrejme jediný schopný, ktorý by tam vedel udržať poriadok.

  15. #15

    Odpověď: Knife - žádost o práva

    Citovat Původně založeno Unnmend Zobrazit příspěvky
    Bolo by fajn keby sa táto žiadosť vyrieši, už teraz je na knife velká bieda.
    Onedlho odchádzam na čas preč a fejk, je zrejme jediný schopný, ktorý by tam vedel udržať poriadok.

    Neměj obavy , přidali si mě Latins a Koprakek,tak můžu hlásit jim a kbot nějak pořešíme s Burakem




Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •