Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Vcela, spatnej hrac

  1. #1

    Vcela, spatnej hrac

    Posledni kolo, konec mapy, posledni dva zradci, posledni nevinny, ktery kempil a zbyvaly snad 2 minuty, strileli jsme se se zradcem newtonem navzajem, opakuji navzajem. On ale umrel a ja ne. Dostal jsem ban :D jestli mas nejaky problem z forka, kdyz jsem ti napsal, ze mas hnusnej ksicht, tak si to nemusis vylevat na servevu, vcelko :(
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Vcela, spatnej hrac

    Kdyby jsi to oduvodnil stejně i na serveru a nedělal si z toho prdel tak to možná přehledu, doplním že ty jsi začal střílet newtonem a ty jsi byl ten kterej ho zabil. Na to že jsi tam adminoval tak si tam z toho děláš celkem holubnik. Nic proti tobě nemám, já tyhle narážky na moji osobu nějak neřeším, kdyby jsi to tu nepřipomněl ani si nevzpomenu. peace

  3. #3

    Odpověď: Vcela, spatnej hrac

    Jak se ten holubnik projevuje? Jestlize jsem aspon jednou za mapu zradce, mam 1000 karmy, nerandomuji, s nikym si neradim. To, ze me nebavi cekat 2 minuty pred dalsi mapou na to, nez se nevinny uraci pohnout, zdrzuje to cely server, tak jsme se strileli newtonem, mohl jsem umrit stejne jako on a nedelal bych z toho vedu jako vy

    e. poprosim hlavne odpoved na ten holubnik, to me zajima
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Vcela, spatnej hrac

    Kdyby si ho místo toho šel hledat udělal by jsi líp, než to stim newtonem. Nevím co má tahle stížnost docílit ale ten kdo tu porušil pravidla úmyslně seš ty. Toť je z mé strany asi vše.

  5. #5

    Odpověď: Vcela, spatnej hrac

    Opet jsem se jasne zeptal na otazku, na kterou mi nejsi schopen odpovedet. To mi pripomina jednoho nejmenovaneho admina, ktery se zmohl jen na odpoved 'bla bla' :D
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  6. #6
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Vcela, spatnej hrac

    Prišlo k porušeniu pravidiel, admin konal oprávnene.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •