Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: randomák

Nováček Avatar uživatele Benny
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Vysočina

randomák

Adela_Adelaide STEAM_0:1:241984037 86.49.243.77 CZ
    !!!.:P.I.K.O:.!!! VALVE_0:0:1443551192 85.237.234.5 SK

http://leteckaposta.cz/345879524

Nazdárek, demo bylo točené z jiného důvodu, než tu hlásím, ale naskytla se taková situace, že Adela asi nevydržela s nervíkama (jsem v tom nevinně, nic jsem jí neprovedla) a jen tak si přiběhla a zabila mě. Samozřejmě nevinná. Dále Piko, tento týpek pouští celou dobu nějaké písničky do mikrofonu, po dobu asi 5ti minut. I když je mrtvý nebo živý. Demo krátké, protože jsem fakt nečekala, že přiběhne a zabije mě :D... a pak jsem přestala točit. Díky

Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Anime <3

Odpověď: randomák

Ahoj, !!!.:P.I.K.O:.!!! už dostal ban od Indiana ale ja som mu to troška predĺžil a Adela_Adelaide tu nejdem riešiť keďže sa kumne dostalo, že si jej povedala niečo nepekné a preto ti dala random. Presnejšie toto: Trouble in Terrorist Town 2 11-01-2018 14:52:30 STEAM_0:1:195528044 213.211.42.26 Irreplaceable When is she bitch,, :D
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

Niekedy musíš ublížiť, aby si poznal, spadnúť, aby si vyrástol, stratiť, aby si získal, pretože najlepšie lekcie života sú získané prostníctvom bolesti.

Nováček Avatar uživatele Benny
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Vysočina

Odpověď: randomák

xDDDD.. protože tam byl nějakej borec, co byl z Anglie a používal překladač.. a zeptal se jí, jestli je drahá :DDD.. tak jsme se začali smát a on že na co se jako zeptal.. tak jsem mu to tak nějak po svém přeložila :DD.. s ní to nemělo vůbec nic společného :DDD.. ale asi to odpovídá no

+ myslím si, že to bylo i před několika koly, než mě zabila :DDDD

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání