Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Moonlight

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2018
    Příspěvky
    68

    Thumbs down Moonlight

    Zdravim,

    Chtel bych podat stiznost na hrace jmenem Moonlight. Znam ho jiz delsi dobu ze serveru dust2 only.
    Hraju vzdy jen po vecerech a to v pozdnich hodinach, protoze vetsinou makam cely den, tak si chci
    v klidu v noci zahrat a nejsem uz zvedavy na takove decka jako je on. Kazde kolo si na neco stezuje,
    urazi jine hrace a povysuje se nad nimi. Admina jsem ve hre ve spravny cas jeste nezastihl, tak to
    bohuzel musim dat sem. Pokud se mi nekdo smeje, ze hraju jak noob nebo tak, tak je mi to jedno. Ale
    tohle uz prehnal. I kdyby nadaval me osobne, tak to sem nedam, ale moji rodinu si do huby brat nebude
    nikdo. Mam Kotelnu rad a byl bych rad, kdyby se s lidma jako je on neco delalo..

    Diky moc, s pozdravem

    Simpi

    PS: nejde mi sem dat screenshot ze hry a to splnuje veskere kriteria, ale pokud by jste to chteli resit, nemam
    problem odeslat na e-mail.

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2018
    Příspěvky
    68

    Odpověď: Moonlight

    http://leteckaposta.cz/430286949 Tak teda dodavam aspon tohle..

  3. #3

    Odpověď: Moonlight

    Som tak zbežne preletel chl a je pravda, že Moonlight nie je úplne svätý, na všetko si sťažuje a občas niečo zo seba vypustí, čo nie je úplne v poriadku. Ale na druhej strane si povedzme, že ani ty nie si zrovna typ človeka, čo drží jazyk za zubami. Príde mi, že si na jeho posty reagoval aj keď sa ťa priamo netýkali a keď reagoval na teba, tak to bolo len na základe toho, že si ho niečím vyprovokoval. On tam niečo napísal, na čo si ty absolutne nemusel reagovať, lenže ty si zo seba vypustil: "mas aspon kapesnik po ruce moonlight?" a jeho reakcia bola:"ano tvoje mama mi dala". Takže asi by ste mali obaja dostať preventívne ban alebo by som to absolutne neriešil.

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Moonlight

    Zas tak něco strašného co by se mělo banovat tam nevidím , kdyby jsi si ho nevšímal tak na tvojí osobu a okolí nenapíše nic, pokud ti vadí tak si vypni chat nebo si ho mutni.

  5. #5
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Moonlight

    Některá menší porušení pravidel nelze řešit zpětně na fóru, kde je jediná možnost trestu udělení banu. Takové prohřešky prosím hlaste pouze adminům přímo na serveru, kde je mnohem širší spektrum možností pro vyřešení situace. Hlásit je lze ideálně prostřednictvím systému online hlášení, stačí standardně napsat do chatu zprávu s vykřičníkem na začátku, například: ! Player - vulgarnost. Takovou zprávu uvidíte pouze vy a všichni admini, kteří jsou v danou chvíli připojeni.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •