Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Žádost o spešla na JB

  1. #1

    Žádost o spešla na JB

    Dobrý den,
    touto žádostí bych si chtěl zkusit požádat o spešla na Jailbreak servery.

    Jmenuji se David, je mi 17 let a studuji 2. rokem gymnázium. Hraji závodně stolní tenis, ale ani to mě nezastaví a na Kotelně jsem téměř každý den. Občas si zahraji i nějakou jinou hru, jako je třeba Fortnite.
    Na Kotelně hraji už nějakým rokem a vystřídal jsem snad všechny módy a nakonec jsem zůstal u Jailbreaku, a proto také žádám o spešla. Nikdy jsem admina nedělal, a tak dá se říci, že ani s AMX příkazy téměř žádné zkušenosti nemám, ale to bych se naučil, tak jako každý. Nejvíce hlásím Dědovi a Grakonovi, někdy více, někdy zase méně, něco je i zde na fóru, ale s tím hlášením se určitě polepším. Nějaký konflikt s adminem jsem tu snad nikdy neměl. Můj chatlog se zdá být podle mě v pořádku, ale i ten bych měl zlepšit, protože mi někdy nějaké to slůvko unikne. Co se týče trestního rejstříku, tak jsem před rokem dostal permu za cheaty (ano, byl jsem to já a uvědomuji si to, že z velké části mé žádosti budou na tenhle ban [i moji historii banů] admini nejvíce poukazovat), jinak v minulosti jsem dělával občas kraviny na JB, a tak jsem měl pár banů (ty poslední 3 jména nejsou moje bany, v té době jsem snad ani CSko ještě nehrál a ty dva bany se jménem pK^ a [Volum3]- P!x3L^ , tak to vůbec netuším). Ale můžu za sebe zaručit, že od té doby jsem se dost polepšil, i když to je sotva rok. ,,Myslím si, že každý by měl dostat šanci."

    Nick ve hře: KuChTiK

    Steam profil: http://steamcommunity.com/id/kuchtik/

    SID: STEAM_0:1:93861708

    Budu rád za každé Pro nebo Proti

    S pozdravem KuChTiK
    Naposledy upraveno MiniHideN; 15-01-18 v 15:21.

  2. #2
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Žádost o spešla na JB

    Citovat Původně založeno MiniHideN Zobrazit příspěvky
    ,,Myslím si, že každý by měl dostat šanci."
    Jenže ty jsi těch šancí promarnil už několik. Dostal jsi ban za cheating a nějak ses z toho nepoučil, když jsi o rok později dostal další. Kromě dvou banů za cheaty tu máš navíc dalších 20-30 banů. To musíš přece sám vědět, že takový hráč nemůže trestat ostatní hráče. Vlastně bys měl být rád, že tu ještě hraješ.. na adminování bych ani nemyslel.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Žádost o spešla na JB

    PROTI viz. Frisco.
    Taktiež ak by si nevedel. Spešla nedostaneš taktiež. Spešl je už fuč pre všetkých hráčov.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Žádost o spešla na JB

    Dojít si požádat o práva s takovou historií chce velkou kuráž, což se částečně cení, protože si jdeš za svým, ale dávám PROTI.

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Žádost o spešla na JB

    Nedokážu si tě představit jako admina Kuchtiku. Proti

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  6. #6

    Odpověď: Žádost o spešla na JB

    Děkuji všem za vyjádření. Nicméně počkám na vyjádření i ostatních adminů, v případě pokud tu bude hodně ,,PROTI", tak to můžete locknout.
    Jinak dotaz, je nějaká šance, že v budoucnu bych měl šanci získat práva, nebo už není možnost s mou historií ? :)

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Leilloo
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    TTT,JB
    Příspěvky
    360

    Odpověď: Žádost o spešla na JB

    Vzdy je niaka sanca ale v tomto pripade asi velmi mala :) Proti

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o spešla na JB

    Nesplňuješ podmínky pro přijetí.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •