Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 25

Téma: Dust 2 Only

  1. #1

    Dust 2 Only

    Zdravim, chtel bych zazadat o prava na admina .
    kdysi davno sem zde byval admin po-te sem vsak skoncil kvuli skole a tak sem prestal nyni sem ted zacal hrat po vecerech proc o to zadam posledni dobou hraji ted casto pomerne denne kazdy vecer a skoro kazdy vecer prijde jeden myslim ze vam znamy player je kral nebo ted player je legenda je velmi obtizne takhle vecer se ho zbavit natoz sehnat nejakeho admina kvuli toho bych chtel mit tyto prava je mi 24 let pracuji v anglii . nemyslim ze je zde potreba vypisovat muj zivotopis pokud ovsem je to nutne neni problem ho sem zaslat . moc si uz nepamatuji jak se vse ovladalo ale myslim ze to neni az takovy problem se naucit rychle zpatky pokud byste meli nejake otazky tak me kontaktujte . jsem zde vice mene porad .
    zde zasilam sve ID steam : STEAM_0:1:13668122 Muj nick ve Hre je Dexter-RuFuSs-->back
    dekuji. Gelnar

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Dust 2 Only

    Ahoj, z hry si tě vůbec nevybavuju , hlášení jsem žádný ve hře neviděl a na forku taky žádný nemáš. Zaměř se více na tyhle body , žádost jsi unáhlil , ještě bych nějakej čas počkal.

  3. #3

    Odpověď: Dust 2 Only

    tak z hry je to mozne ja te videl asi 4x5 prave kvuli toho pisu ze z 80% kdyz prijde player neni zadny admin kvuli toho to chci i co nejdrive pokud si pamatuji da se najit jak dlouho hraji za posledni mesic na servru takze podle toho zjistis ze hraji casto . dale na forum zde nechodim jelikoz co sem zde koukal jsou zde debaty o ktere moc nestojim komunikovat ze nemam volit zemana a nemam jist bebe dobre rano takze kvuli toho zde nemam aktivitu samozdrejme jako obycejny hrac nemam duvod zatim zde chodit o jinou situaci se jedna jestli ze bych byl admin to bych zde chodil a pomahal z ruznymi otazky ale pouze o hre jak si nastavit neco apod urcite ne si tady vypisovat o zemanovi nebo takhle . vim ze je to pomerne rychle tak samo ale i pomerne rychle ztraci kotelna hrace ktere odrazuje jisti hrac ktery prijde automaticky vsichni odchazi a uz neprijdou . samozdrejme pokud je podminka zde na foru si s nekym psat o volbe zemana tak to klidne zkusim ale nejsem na takove psanicka . unahlene je to jen z jednoho jedineho duvodu ktery sem psal . jde o to ze uz admina sem delal takze vim co se slusi a patri samozdrejme pokud teda mate nejake podminky pokusim se je vyhovet .

  4. #4

    Odpověď: Dust 2 Only

    Tiež nepoznám.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  5. #5

    Odpověď: Dust 2 Only

    Čau, nejde o to jestli si tu s někým píšeš o Zemanovi nebo ne. Jde o to. Když není na serveru Admin, tak cheatera nahlásit zde na forum, aby mohl dostat ban.
    Naposledy upraveno Zaooo; 19-01-18 v 08:51.

  6. #6

    Odpověď: Dust 2 Only

    jenze jaky ma smysl zde psat o playerovi kdyz o nem kazdy vi a neda se zabanovat pokad ma porad changer ktery tzv meni tvoji IP adressu je nemozne mu dat ban . jedine co je mozne by podle me melo mu dat ban na minuty aaa nebo jedine ho vzdy na zacatku kola zabit proto jednam tady a ted tim to zpusobem ovsem pokud o to nemate zajem staci jen napsat ne a je to vyresene . a nepsat veci jakoze ste me moc nevideli podivejte se na odehrane hodiny . na me ve hre hraji kazdy vecer kolem 11 +- dale na foru jak sem psal viz. nahore nema smysl ho sem hlasit kdyz uz stim 3 mesice nikdo nic nedela . tak proto chci aby pokud o me nemate zajem mi dali jasne znat ne dekujeme nebo promyslime si to a dame ti znat do tydne. jelikoz opet vcera nastala situace prisel player byl tam admin myslim ze super beast nebo tak nejak super admin dal mu par banu pak ho zabijel player odesel po pul hodine odesel i beast prisel player nikde zadny admin a uz z 18 hracu tam zustali jen boti pak uz se nikdo nevratil to me treba mrzi . ze takhle na vecer kdyz hrajou celkem slusni hraci prijde nekdo kdo to takhle znici nemusite je davat mi dejte je nekomu jinemu kdo tam hraje annunak apodobne pokud je nechcete dat mi jen chci aby se stim neco zaclo delat . dekuji vim ze tohle je pomerne ne slusne napsane ale je treba to resit hned a ne cekat. az tady budu mit dalsi kamaradz na foru jestli volit zemana nebo ne ... nebo na csku ze tam budu nonstop a hledat jen server kde je admin aby me videl...

  7. #7

    Odpověď: Dust 2 Only

    Souhlasím s tebou ve všech bodech. Jenže tady to chodí tak, že musíš mít odehráno, nahlášeno a bejt v rámci mezí slušnej.

  8. #8

    Odpověď: Dust 2 Only

    Citovat Původně založeno Lukasgelnar Zobrazit příspěvky
    jenze jaky ma smysl zde psat o playerovi kdyz o nem kazdy vi a neda se zabanovat pokad ma porad changer ktery tzv meni tvoji IP adressu je nemozne mu dat ban . jedine co je mozne by podle me melo mu dat ban na minuty aaa nebo jedine ho vzdy na zacatku kola zabit proto jednam tady a ted tim to zpusobem ovsem pokud o to nemate zajem staci jen napsat ne a je to vyresene . a nepsat veci jakoze ste me moc nevideli podivejte se na odehrane hodiny . na me ve hre hraji kazdy vecer kolem 11 +- dale na foru jak sem psal viz. nahore nema smysl ho sem hlasit kdyz uz stim 3 mesice nikdo nic nedela . tak proto chci aby pokud o me nemate zajem mi dali jasne znat ne dekujeme nebo promyslime si to a dame ti znat do tydne. jelikoz opet vcera nastala situace prisel player byl tam admin myslim ze super beast nebo tak nejak super admin dal mu par banu pak ho zabijel player odesel po pul hodine odesel i beast prisel player nikde zadny admin a uz z 18 hracu tam zustali jen boti pak uz se nikdo nevratil to me treba mrzi . ze takhle na vecer kdyz hrajou celkem slusni hraci prijde nekdo kdo to takhle znici nemusite je davat mi dejte je nekomu jinemu kdo tam hraje annunak apodobne pokud je nechcete dat mi jen chci aby se stim neco zaclo delat . dekuji vim ze tohle je pomerne ne slusne napsane ale je treba to resit hned a ne cekat. az tady budu mit dalsi kamaradz na foru jestli volit zemana nebo ne ... nebo na csku ze tam budu nonstop a hledat jen server kde je admin aby me videl...
    A to si ako naivne myslíš že ty tam budeš vždy keď tam bude Player? Veď píšeš že to hráš neskoro v noci. Inak Player už je len extrém. Ale kde máme záruku že si normálnejší a že vieš rozoznať aj iných cheaterov okrem toho šaška?
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  9. #9

    Odpověď: Dust 2 Only

    Pro indian : hrají každy vecer takže nebo když ne sem na PC každy vecer druha věc ze jsem normální nevim me kontaktují na FB nebo někde rozhodne nemyslím ze když zde na fóru budu psát o volbách zemana ze to ze me udělá normálního člověka za třetí jak uz jsem dříve psal uz sem zde byl 2 roky kdysi admin nez sem kvůli škole skončil takže si myslím ze vím jak kdo co muže a co samozřejmě určitě je i někde kde bych si znovu přečetl podmínky a pravidla a k playerovi neříkám vždy ale ve velké většině tam jsem takže si myslím ze aspoň si ti lidé dele zahrají a normálně nez abY vždycky šli do spectu a pak odešli jelikož tam nikdo pak uz nezůstane .
    Naposledy upraveno Lukasgelnar; 20-01-18 v 21:22.

  10. #10

    Odpověď: Dust 2 Only

    Pro zaooo : ja chápu a děkuji jde jen o to ze opravdu me mrzí dost když fakt vecer hraju jsou tam super lidi atmosféra úžasná a pak přijde někdo takový a zničí celou tu hru během par minut proto zadám o to tak rychle odehráno mam 1900h coz je si myslím dost admina sem zde dělal tak sem si řekl ze to zkusím no jelikož me to fakt štve jak přijde ten zoufalec a zničí celou hru

  11. #11
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Dust 2 Only

    uz sem zde byl 2 roky kdysi admin
    jo a jak jsi se jmenoval a proč nepíšeš z účtu kde si byl admin ?

  12. #12

    Odpověď: Dust 2 Only

    Mel sem jiný steam ten sem pak dal kamosovi jelikož sem dostal nový ze sourcem a halfem . jmenoval sem se Rufus gena mužů ti poslat mam jeste konverzace z kotlem na icq to jedine co mužů najit z historie je to sice pradávna ale myslím ze to tam bude uložené .

  13. #13
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Dust 2 Only

    Můžeš sem poslat odkaz na účet na kterým si měl údajně admina ? (účet zde na forum)

  14. #14

    Odpověď: Dust 2 Only

    muzu bohuzel musis pockat snad do zitra jelikoz kamos uz ten steam nema a nepamatuje si nic ja psal ale na steam o vraceni uctu . nevim jestli ti staci jmeno to bylo myslim gena800 nebo tak nejak snad zitra mi odepisou a zitra ti ho zde hodim

  15. #15

    Odpověď: Dust 2 Only

    Zjavne si nepochopil.
    Ako si sa volal ako admin tu na Kotelni?
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •