Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Per-nick Brno s.r.o --> Ciciak

  1. #1

    Per-nick Brno s.r.o --> Ciciak

    Vypis z konzole:

    [ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 242159)
    [AMXBANS] Mas 7 hodin, 59 minut a 20 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: '99658'
    [AMXBANS] Duvod banu: 'random'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Per-nick Brno s.r.o >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Per-nick Brno s.r.o
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1089406606
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1089406606
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.45.134.226
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.45.134.226
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Ciciak >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town 2 (cs_rio)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontrolu


    Poznamka:


    uz mam dost toho jak furt mam bany za random...nemas demo ze bych se podival kde jsem randomoval ? snad kdyz vidim jak se dva strili druhymu zbyde 50 ho jasna vesta plus zdrha tak je to tutovka zacnu donej strilet vytahne awp... me to prijde vetsinou jen nasranost adminu ze se jim nepovedlo hrat za zradce nebo nevim... nekdy nekdo nekoho zabije a pronasleduji ho pul mapy abych ho dohnal a zabil a to taky vetsinou dostanu ban aniz by vedel ze jsem ho nahanel... snad random je kdyz nekdo nekoho zabije jen tak a zacne strilet bez duvodu a ne ze kdyz se nekdo strili tak uz ma podezdreni... a je kazdyho karma jak se rozhodne prece.

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Per-nick Brno s.r.o --> Ciciak

    Neviem o čom tu rozprávaš, toto ja nebanujem ale poďme k veci. Stál som na streche, začal ma zabíjať Vulgárnyzmrd (zradca) a ostalo mi 16 hp. Ty si stál na strechce kde je rádio, čupel si, díval si sa na mňa a zabil si ma. Nevedel si ani kde je sever (kto začal prvý strielať). Len si videl ako som strielal a mal málo hp tak si ma zabil.
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  3. #3

    Odpověď: Per-nick Brno s.r.o --> Ciciak

    přesne otom hovorim admin dává bany jen proto že je nasranej že mu nevyšel zradca ano přesně jak píšeš bol jsem na střeše kde je radio... začali jste se střilet já to pozoroval zabil jsi ale nevineho protože jsi pak name vytáhnul awp .. ? navik když nekdo zabije zradca nezačne hnedka utíkat se schovat z mista činu.. prostě ban na 8 hodin nepráven byl jsi podezdřelí na 99% :-P

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Per-nick Brno s.r.o --> Ciciak

    Ešte raz ti to vysvetlím. To o kom hovoríš, že na teba vytiahol awp bol Vulgárnyzmrd. Ja som bol ten nevinný komu nechal 16 hp lebo sa strepal zo strechy. Myslíš, že prečo po mne nikto nezačal strielať keď okolo mňa bolo asi dalších 5 nevinných okrem teba keď som bol podľa teba zradca ? Ale máš pravdu, zabil si aj toho zradcu potom čo začali po ňom všetci strielať.
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Per-nick Brno s.r.o --> Ciciak

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •