Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Žiadosť o práva na Furien

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele smacsnegototegopsego
    Datum registrace
    Dec 2016
    Umístění
    Chomutov / Košice
    Příspěvky
    34

    Žiadosť o práva na Furien

    Dobrý deň, ako už stoho vyplýva chcem požiadať o práva Na Furien mod.

    Nick: The Future Is Yours
    Vek: 17 rokov

    Niečo o mne: Volám sa Michal a pochádzam zo Slovenska ale bývam v Česku. Navštevujem strednú školu obor automechanik. Vo voľnom čase chodím cvičiť a venujem sa ešte bojovým športom. Všetok čas na csku trávim na Furien módu, denne stravim cca. 2 hodiny (týždenne) o víkendu niekedy až tých 4 hodin. Na fóru nemam žiadne príspevky ale prídem tu každy deň sa pozrieť.

    Prečo ja ? Skúsenosti s týmto módom mám podľa mna dobre. Furiena hrám už približne 4 roky s občasnými pauzami. Snažím sa byť každý deň aktivný podľa toho koľko veci mam do školy a tréningy. Tiež my niekedy pri hre pekne pracuju nervy nad niektorými hracmi :D. Nakoľko je na Furienu ''málo'' aktivných adminov. Cheaterov sa snažim hlásiť čo to ide, taktiež nadávky apod.
    Uvedomujem si že admin bude skor povinnosť než zábava ale rád pomožem.

    Ďakujem.

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Žiadosť o práva na Furien

    Body, které musíte bezpodmínečně splňovat (pokud některý z bodu nesplňujete, nemá význam si podávat přihlášku a žádost se uzavře):

    vlastnit originální hru (do přihlášky uveďte svoje SteamID; nastavte si dočasně Steam profil jako veřejný)
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  3. #3
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,950

    Odpověď: Žiadosť o práva na Furien

    Nesplňuješ podmínky pro přijetí.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •