Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Žiadosť o práva na servery BaseBuilder

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    3

    Žiadosť o práva na servery BaseBuilder

    Zdravím, volám sa Ondrej a pochádzam z Východného Slovenska z mesta Michalovce. Mám 15 rokov, v júly 16 ale na kotelne hrajem už veľmi dlho :) Práva na basebuilder žiadam preto, lebo veľmi mam rád BB a rád by som tam videl čistotu a poriadok. Málokedy tam vidim admina to bol tiež taký malý dôvod na žiadosť... Teraz k mojim záľubam... tak samozrejme csko ...:) hrajem hlavne basebuilder a deathrun na vašom portály... potom mám rád futbal a bicyklovanie. Prečo som podal žiadosť o práva? Ľahká otázka... chcel by som pomôcť na servery či už začiatočníkom alebo by som chcel trestať "zlú" komunitu ktorá sa tam dá najsť často :/ Či už som bol adminom? Áno už raz som bol adminom práve na BB servery ktorý vlastnil starší kamarát tak z kamarátstva mi dal admina takže už viem aj AMX a tak :) Za každú reakciu budem vďačný, pekný večer. :)

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žiadosť o práva na servery BaseBuilder

    Chybí ti steam ID + tu nemáš nic na forum nahlašené.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žiadosť o práva na servery BaseBuilder

    Jaký je tvůj nick ve hře prosímtě? Případně dodej Steam ID.

  4. #4

    Odpověď: Žiadosť o práva na servery BaseBuilder

    Citovat Původně založeno Zeit Zobrazit příspěvky
    Zdravím, volám sa Ondrej a pochádzam z Východného Slovenska z mesta Michalovce. Mám 15 rokov, v júly 16 ale na kotelne hrajem už veľmi dlho :) Práva na basebuilder žiadam preto, lebo veľmi mam rád BB a rád by som tam videl čistotu a poriadok. Málokedy tam vidim admina to bol tiež taký malý dôvod na žiadosť... Teraz k mojim záľubam... tak samozrejme csko ...:) hrajem hlavne basebuilder a deathrun na vašom portály... potom mám rád futbal a bicyklovanie. Prečo som podal žiadosť o práva? Ľahká otázka... chcel by som pomôcť na servery či už začiatočníkom alebo by som chcel trestať "zlú" komunitu ktorá sa tam dá najsť často :/ Či už som bol adminom? Áno už raz som bol adminom práve na BB servery ktorý vlastnil starší kamarát tak z kamarátstva mi dal admina takže už viem aj AMX a tak :) Za každú reakciu budem vďačný, pekný večer. :)
    Futbal za Zemplín?
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    3

    Odpověď: Žiadosť o práva na servery BaseBuilder

    STEAM_0:0:91144887, ten banlist je len zlá minulost :P a nehrám za Zemplin ale za dedinu nedaleko

  6. #6
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žiadosť o práva na servery BaseBuilder

    Zmena chovania v lepšiemu moc viditeľná nie je. Vystupovanie na serveroch nie je dobré. Okrem toho žiadne hlásenia ani v hre a ani na fóre.

    PROTI

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    3

    Odpověď: Žiadosť o práva na servery BaseBuilder

    ach jaj no jak myslíš... keď chceš mať nadalej toxic komunitu na servery tak nech sa páči

  8. #8
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Žiadosť o práva na servery BaseBuilder

    Vzhledem k nízké aktivitě na serverech a ještě nižší na BB žádost dále nemůže být řešena. Při opětovném zvýšení aktivity je možnost si nechat žádost opět otevřít.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •