Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: AIM (d2only) - žádost o práva

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2018
    Příspěvky
    68

    AIM (d2only) - žádost o práva

    Zdravim,

    Nikdy jsem nechtel zadat o prava na server, ale asi to budu muset udelat. Abych byl uprimny, tak musim rict, ze hraju jen ve vecernich nebo nocnich hodinach - skoro kazdy den pracuji az do 22h a kdyz se potom kolem te 23h dostanu na server, tak Admina potkam jen zridka.. Stava se skoro kazdy den, ze tam dojde typek s nickem Player je LEGENDA a nikdo s tim nemuze nic udelat :).. Myslim si, ze jsem se snazil vicemene skoro pokazde kontaktovat admina a nikdy nedorazil. Ale to neni jediny duvod, proc bych se adminem chtel stat. Jde mi taky hodne o slovnik a urazky nekterych lidi na serveru atpod, kdyz nepocitam jen cheatery. Jsem klidny, uprimny a ferovy clovek. Je mi 23 let.

    Vim, ze podminky nesplnuji minimalne z 50%... Do dnes jsem hral na NS, takze nevim, jestli uvidite odehrany hodiny.. popr muj nick: Simpi:) a Simpi
    Steam jsem mel do ted, ale nepouzival jsem ho..

    Dekuji za kazdou odpoved i kritiku :) hezky den vsem..


    STEAM_0:1:245263011

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Dust2 only

    Když víš že nesplňuješ podmínky proč potom žádáš o práva ? Tvůj výstup mi přijde už docela otravný a vlezlý , hlavě těch soukromích zpráv co se týče , kde se snažíš dohodit práva sobě nebo svýmu kamarádovi , zajímalo by mě kolika adminům si podobný zprávy psal. Zkus si přehodnotit v hlavě jestli byl dobrý nápad zrovna teď žádat o práva , popřípadě si najít žádosti adminů co byly přijatý a najít rozdíl.


    Ale víš co dám si tu práci a napíšu ti to proč nemáš v tuto chvíli sebemenší šanci.

    Registrace na forum tento měsíc - logicky kvůli právům
    Originální hru vlastníš necelý den - kvůli právům
    Aktivita na serveru jak na ns tak na steamu - minimální (podle hlstatu když to sečtu máš nějakých cca 9k bodů, to aktivní hráč nahraje za 1-2dny)
    Chatlog - píšeš tu jak jak ti jde o slovník a urážky některých lidí ale fakt je že by jsi si měl prvně zamést před svým prahem
    Hlášení cheaterů - neviděl jsem od tebe ve hře jediné hlášení a to 1,5 hlášení co máš zde na forum ti nějak nepomůže

    Zkus to minimálně za půl roku .

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2018
    Příspěvky
    68

    Odpověď: Dust2 only

    Citovat Původně založeno Bee Zobrazit příspěvky
    Když víš že nesplňuješ podmínky proč potom žádáš o práva ? Tvůj výstup mi přijde už docela otravný a vlezlý , hlavě těch soukromích zpráv co se týče , kde se snažíš dohodit práva sobě nebo svýmu kamarádovi , zajímalo by mě kolika adminům si podobný zprávy psal. Zkus si přehodnotit v hlavě jestli byl dobrý nápad zrovna teď žádat o práva , popřípadě si najít žádosti adminů co byly přijatý a najít rozdíl.


    Ale víš co dám si tu práci a napíšu ti to proč nemáš v tuto chvíli sebemenší šanci.

    Registrace na forum tento měsíc - logicky kvůli právům
    Originální hru vlastníš necelý den - kvůli právům
    Aktivita na serveru jak na ns tak na steamu - minimální (podle hlstatu když to sečtu máš nějakých cca 9k bodů, to aktivní hráč nahraje za 1-2dny)
    Chatlog - píšeš tu jak jak ti jde o slovník a urážky některých lidí ale fakt je že by jsi si měl prvně zamést před svým prahem
    Hlášení cheaterů - neviděl jsem od tebe ve hře jediné hlášení a to 1,5 hlášení co máš zde na forum ti nějak nepomůže

    Zkus to minimálně za půl roku .
    Vlezly? Psal jsem jen tobě. Jiného admina ze hry ani neznám. A ty by jsi se taky mohl ukázat někdy ve hře. Ale vy admini chodíte asi všichni brzy spát, aby jste nezaspali do školy :)

  4. #4
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Dust2 only

    PROTI viz včela

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Dust2 only

    Nekteri chodi do prace, nekteri do skoly, ve vysledku je to fuk, kazdy ma svuj zivot a je logicky, ze nebude sedet 24/7 a hlidat servery. Vsechno vypsal bee, proti.

  6. #6
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Dust2 only

    Ano vlezlý , čemu na tom nerozumíš . Jde vidět jak tu hraješ dlouho když znáš ze hry jen jednoho admina , to asi svědčí o všem, takže ani nemůžeš vědět jak já často jsem ve hře. Kdyby jsi měl nějakého admina na steamu a hlásil jemu tak si nemůžeš stěžovat že nikdo není online, vždy je nějakej admin online, stačí si je jen popřidávat . Určitě nepočítej s tím že si admini budou přidávat hráče samy od sebe aby jim furt někdo hlásil . A nevidím vůbec nic špatnýho na tom jít brzy spát , to asi jen ty žiješ v jiným světě kde se z práce chodí domů k počítači kde hraješ 20 let starou hru protože nemáš rodinu, kamarády ani koníčky. Nevím co si představuješ pod pojmem admin ale napíšu ti to jako školáčkovi . ADMIN ≠ ROBOT

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2018
    Příspěvky
    68

    Odpověď: Dust2 only

    Citovat Původně založeno Bee Zobrazit příspěvky
    Ano vlezlý , čemu na tom nerozumíš . Jde vidět jak tu hraješ dlouho když znáš ze hry jen jednoho admina , to asi svědčí o všem, takže ani nemůžeš vědět jak já často jsem ve hře. Kdyby jsi měl nějakého admina na steamu a hlásil jemu tak si nemůžeš stěžovat že nikdo není online, vždy je nějakej admin online, stačí si je jen popřidávat . Určitě nepočítej s tím že si admini budou přidávat hráče samy od sebe aby jim furt někdo hlásil . A nevidím vůbec nic špatnýho na tom jít brzy spát , to asi jen ty žiješ v jiným světě kde se z práce chodí domů k počítači kde hraješ 20 let starou hru protože nemáš rodinu, kamarády ani koníčky. Nevím co si představuješ pod pojmem admin ale napíšu ti to jako školáčkovi . ADMIN ≠ ROBOT

    :D aha.. já jsem se jen snažil říct, ze proste žádný admin v noci nehraje, což je fakt. Ale mě je to jedno, svoje jsi mi už řekl. A pokud si myslíš, ze jsem debil nebo idiot, ze se mnou musíš mluvit jako se školakem, tak se pleteš. Můžeme to už uzavřít. Čau a díky.

  8. #8

    Odpověď: Dust2 only

    Citovat Původně založeno simpic Zobrazit příspěvky
    Vlezly? Psal jsem jen tobě. Jiného admina ze hry ani neznám. A ty by jsi se taky mohl ukázat někdy ve hře. Ale vy admini chodíte asi všichni brzy spát, aby jste nezaspali do školy :)

    Proti. :)
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  9. #9

    Odpověď: Dust2 only

    Zdárek, klidně si mě přidej na Steamu a napiš mi, když bude někde peklo

  10. #10
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Dust2 only

    Máš stále zájem o práva?

  11. #11
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Dust2 only

    Po tom co předvádí na serveru určitě ne, můžeš to zamknout.

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2018
    Příspěvky
    68

    Odpověď: AIM (d2only) - žádost o práva

    Nahodou v poslednich dnech jsem se dost sklidnil :D Snazim se problemy resit v klidu, tak snad to vydrzi

  13. #13
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: AIM (d2only) - žádost o práva

    Za mna nie, ale pokial sa za neho chcete niekto zarucit nebudem tomu stat v ceste.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  14. #14
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: AIM (d2only) - žádost o práva

    Po nedávnych konfliktoch s viacerými adminmi podčiarknutými ešte aj vulgárnosťou k ďalším hráčom na serveroch by bolo prijatie nemiestne.

    PROTI

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2018
    Příspěvky
    68

    Odpověď: AIM (d2only) - žádost o práva

    Souhlasím s tebou Samco.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •