Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 66

Téma: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

  1. #31
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    VIP se nevrací při banech. V ten den jsi tam psal ještě něco na jiného hráče, takže ty 2 dny nebo kolik byly dostatečné. Mě šlo o to navýšení offline za nesmysl.

  2. #32
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2017
    Příspěvky
    44

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Řeší se tu tenhle ban na základě diskuze mezi Dajmenem a podle chatu tam k ničemu zásadnímu nedošlo, takže je to osobní. Postupné prodlužování napovídá, že je to zase osobní, protože hráč už se nemohl bránit, natož aby nějak porušoval dál pravidla. Takže ban ruším. Najděte si pořádnej důvod než 1 nedokončenou nadávku.
    mockrát ti děkuju a nedělá mi problém o pět pomoci,jak hráčema,tak finančně pokud mě někdo nadává,tak já mu to oplatím nic víc děkuju pane Kotel

  3. #33
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    VIP se nevrací při banech. V ten den jsi tam psal ještě něco na jiného hráče, takže ty 2 dny nebo kolik byly dostatečné. Mě šlo o to navýšení offline za nesmysl.
    Porušil podmínku, co jsem tak četl, proto dostal permu, raději než řešit tyhle rádoby sračky se můžeš věnovat obchazečům.

  4. #34
    Ex-admin Avatar uživatele SEDA EMINENCE
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Ostrava/Olomouc
    Příspěvky
    498

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    Citovat Původně založeno svat Zobrazit příspěvky
    Porušil podmínku, co jsem tak četl, proto dostal permu, raději než řešit tyhle rádoby sračky se můžeš věnovat obchazečům.
    Mluvíš mi z duše svatíku :)

    E: už minule měl permu, dostal unban s podmínkou, že už neporuší pravidla. Ty porušil a proto mu byla perma vrácena. :)

  5. #35
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    At teda tu podminku porusi poradne.
    Obchazece resim uz 10 let. Pochybuju, ze pro to nekdo obetoval vic casu.

  6. #36
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2017
    Příspěvky
    44

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    At teda tu podminku porusi poradne.
    Obchazece resim uz 10 let. Pochybuju, ze pro to nekdo obetoval vic casu.
    Kotel nezabejvej se tu blbostma nemá to smysl oni mě nemají rádi,proto že ví že cs umím a to je sere nic víc

  7. #37
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    Ono ani nejde tak o vulgaritu. Jako jo, píše a mluví vulgárně, ale hlavně jde o ty neustálé kecy na kohokoliv a neustálé narážky, jak jsou všichni low, děcka, noobové a bůh ví co všechno. Nejen přes chat, ale i přes voice. Když už ho někdo napomene, začne se ohánět co si vůbec dovolujeme a dojde to až do fáze banu a stěžuje si tu pak na fóru, jak jsme na něj zasedlí.

  8. #38
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2017
    Příspěvky
    44

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    ty děláš,jak kdyby jsi nikdy tohle nepsal dítě atd jsi prostě bez chyb a to se cení trope,jak u tebe,tak u dajmana jste prostě top admini co nepustí z huby nic

  9. #39
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    Citovat Původně založeno likisek Zobrazit příspěvky
    Kotel nezabejvej se tu blbostma nemá to smysl oni mě nemají rádi,proto že ví že cs umím a to je sere nic víc
    Ve vlastním zájmu už sem nic nepiš a na serveru taky ne. Asi mas talent ostatni rozcilovat.

  10. #40
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    Ano, kdysi jsem se choval jako nevychované děcko, ovšem to bylo už hodně dávno, když mi bylo 13. Ovšem nikdy to nedošlo do takové fáze, že bych dostal ban za vulgaritu či drzost. Když jsem byl upozorněn, respektoval jsem upozornění a uvědomil si svoji chybu. Ty to očividně neumíš, ego ti to nedovolí.
    Dovolím si říct, že na serveru se chovám slušně a jdu příkladem ostatním.
    Ty to píšeš v kuse, už pár měsíců co tě "znám" ze serverů. Po upozornění to tvoje ego neunese a začneš valit ještě víc.
    Kotle, nevím, proč ho takhle bráníš. Na to, kolik udává kolik mu je by se měl chovat úplně jinak. Delší ban by mu rozhodně prospěl.

  11. #41
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    Nedá sa mu hodiť pernamentné mute? S tým, ženby nemohol písať do chatu ani používať voice.
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  12. #42
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    Nevim, kolik mu je, co delal predtim. Objektivne nenapsal nic, co by bylo na ban v moment, kdy dostal ban. To je celý.

  13. #43
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    Myslím, že tady psal něco o věku. Řekl bych, že tento ban vznikl podobně jako ten minulý.
    Měl podmínku, ať se sebere a začne se chovat na úrovni. Jeho 90% chatlogu je nadávka, urážka či narážka na někoho, jaký je neschopný děcko, trotl, kokot atd.

    Edit: I kdyby mu bylo 15, měl by vědět, jak se má a nemá chovat. Po upozornění by měl zmlknout a uvědomit si svoji chybu, ovšem to u něj nepřichází v úvahu.
    Naposledy upraveno Troppe; 03-02-18 v 14:13.

  14. #44
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    Ty vole, řešit věci které nevyžadují řešení a srát na to podstatný, to umím perfektně taky. Největší přínos Kotla za poslední tři měsíce je ten, že sem došel dát unban.
    Gg wp


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  15. #45
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    Co nevidis, neni muj problem.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •