Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 46 do 60 z 66

Téma: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

  1. #46
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    To, že mi budeš brečet do chatu ti nepomůže.
    Ještě by mě zajímalo, proč sis nezaložil sám žádost o ub a teď si tu v klidu vypisuješ co, jak proč bylo a nebylo.

    Edit: Do chatu ti už nebudu odpovídat, napiš všechno hezky sem, aby to aspoň všichni viděli.

  2. #47
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    At teda tu podminku porusi poradne.
    Obchazece resim uz 10 let. Pochybuju, ze pro to nekdo obetoval vic casu.
    To asi neobětoval, ale furt tady chodí, a furt znás dělají kokoty. :-)

    Citovat Původně založeno Idea Zobrazit příspěvky
    Nedá sa mu hodiť pernamentné mute? S tým, ženby nemohol písať do chatu ani používať voice.
    To by bylo super kdyby tohle šlo!

  3. #48
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    Sranda je, ze toto je jeden z mala topicov, kde vsetci admini (-kotel) su na jednej lodi. Jeho chovanie je fakt strasna zumpa, ja som ho musel zmazat s priatelov za 10 minut. Je to proste toxicky clovek, hadam mu tento incident otvori oci a bude sa chovat normalne... ak nie, myslim ze bude dostavat bany jeden za druhym od kazdeho jedneho admina :)
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  4. #49

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    Že mě to ani nepřekvapuje :D GL&HF, do týdne se tu tenhle dement bude řešit znova. Nechápu, co je ten hnací motor za tím, si tu vydržovat takový vymaštěnce? Co portál ztratí tím, že dostane prostě ban (historii + výhružky v PM za sebou na to má)? Za dva dny si tu na něj nikdo ani nevzpomene. Zase ta připosranost (tim spíš, kdy se výjimečně admini na nečem shodnou).



    "He gave them the heebie-jeebies. He had nothing else to give."





  5. #50
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    VIP se nevrací při banech. V ten den jsi tam psal ještě něco na jiného hráče, takže ty 2 dny nebo kolik byly dostatečné. Mě šlo o to navýšení offline za nesmysl.
    Pokud s tím banem na 2 dny souhlasis,tak je proto v poradku i ta perma,podminka byla pokud se tomi bude opakovat tak ma permu a ono se to opakovalo..No tot už vse ode mě.

  6. #51

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    Dostal UB tu už nie je čo riešiť. Kedže dostal xy banov dostane aj ten ďalší a po tomto flame už bude zjavne posledný. Potom ťa nezachráni ani Kotel. Užívaj hranie ale buď si istý že pri najbližšom tvojom dementnom chovaní ti to už neprejde.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  7. #52
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    OK, projedu dukladne vsechny jeho bany. Jak psal Mirous, na ban nebylo ani to, co psal za celej tyden, natoz diskuze s Dajmenem. Zatim jsem nepochopil, cim porusil pravidla.

  8. #53

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    Já si myslim, že pro inspiraci bohatě poslouží i toto - http://csko.cz/forum/showthread.php?...isek-gt-Troppe


    "He gave them the heebie-jeebies. He had nothing else to give."





  9. #54
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    Tento člověk je totálně namyšlený a vůbec se neumí chovat. Myslel jsem si, že lidi kolem čtyřiceti jsou vyspělí, no obávám se, že jsem se mýlil. Projel jsem si každou jeho žádost a ani v jedné neprojevil ani kapku respektu.

    K tobě, tvé chování je absolutní katastrofa, dá se říct, že máš štěstí, že se tě kotel zastal. Příští ban dostaneš znovu permu, jestli se nezamyslíš nad sebou a nad svých chováním.

    Jeho porušování pravidel je trochu jiné než u ostatních. Myslí si, že je pánem všech, může si dělat co chce.. absolutní disrespekt vůči všem... Doufám, že příště už to bude čistě jednohlasné.

  10. #55
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    Ten ban byl ok za chat, i když nevíme, co přesně řek do voice. Ale když podal žádost o vysvětlení, dostal měsíc, pak 3 měsíce a pak podmínku. Všechno od wowzora, kterej s banem neměl nic společnýho. Ten postup nedává smysl. Buď má dostat unban nebo se to lockne. Je logicky, že se s váma bude hádat.
    Teď zase dostal asi 1 den a pak se mu několikrát prodlužovalo na základě čeho? Ještě si ho přidáte na steamu. To je úplná blbost. Prostě ban, dál neřešit. Buď to bylo špatně a pak dostane unban nebo ne.
    Naposledy upraveno Kotel; 03-02-18 v 16:08.

  11. #56
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    Dal sem na 1 den,prodloužil na týden dle historie...

  12. #57
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Ten ban byl ok za chat, i když nevíme, co přesně řek do voice. Ale když podal žádost o vysvětlení, dostal měsíc, pak 3 měsíce a pak podmínku. Všechno od wowzora, kterej s banem neměl nic společnýho. Ten postup nedává smysl. Buď má dostat unban nebo se to lockne. Je logicky, že se s váma bude hádat.
    S tím souhlasím. Pokud někdo podá žádost, neměl by se za žádnou cenu prodlužovat ban (pokud se nenajde nějaký ban na obcházení, atd). Tady jde ale i o to, že kdyby se uměl chovat a choval by se tak, jak by na svůj věk měl, nic by se mu neprodloužilo a vlastně by proti sobě neměl celý admin tým.

  13. #58
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    Já se tu nezastávam jednoho hráče, řešim budoucí postup, kterej vám ušetří čas a nervy.
    Ano, moh bych ke všem ostatním banům napsat "dobrá práce". Vypadá to blbě, když jednou za čas projedu forum a zrušim ban, ale tak to prostě dělam. Další dny už to zas řešit nebudu, protože nebudu doma.

    Konkrétně k Likimu, podle předchozí historie se dost zmírnil, takže nějakej smysl ty bany měli. Tenhle ban jsem zrušil jen na základě toho, co jsem viděl teď. Admini, co viděli teď, byli taky k unbanu. Ale zase perma byla na základě 1 denního banu, kterej se mu pak prodlužoval k podmínce. Tzn. kdyby nedával žádost, byl v pohodě :D V tom je to absurdní.

  14. #59
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Já se tu nezastávam jednoho hráče, řešim budoucí postup, kterej vám ušetří čas a nervy.
    Ano, moh bych ke všem ostatním banům napsat "dobrá práce". Vypadá to blbě, když jednou za čas projedu forum a zrušim ban, ale tak to prostě dělam. Další dny už to zas řešit nebudu, protože nebudu doma.

    Konkrétně k Likimu, podle předchozí historie se dost zmírnil, takže nějakej smysl ty bany měli. Tenhle ban jsem zrušil jen na základě toho, co jsem viděl teď. Admini, co viděli teď, byli taky k unbanu. Ale zase perma byla na základě 1 denního banu, kterej se mu pak prodlužoval k podmínce. Tzn. kdyby nedával žádost, byl v pohodě :D V tom je to absurdní.
    Dejte mi na to práva a můžu to dělat já :D.

    Zase je i pravda, že pokud dostal původně ban na den (na základě historie na týden), mělo by se to dodržet a nic víc nepřidávat. Buď unban, nebo nechat tak. Takže pokud se to vyřešilo, příště se může postupovat normálním navyšováním, tj. týden - 2 týdny, příště měsíc - 3 měsíce a další perma. Tím by mohly být spokojeny úplně všechny bany. S největší pravděpodobností se nepolepší, takže by se mu ty bany stejně daly opět a k permě by se tak či tak došlo. Pokud se ale změní, tím líp pro všechny.

  15. #60
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    To prodlužování je imho taky blbost. Každej admin tu má jiný noty a někdo by pak dostával permy na základě přestupků, kterých by si jinej admin ani nevšimnul.
    Bylo tu pár případů, kdy se to dalo tak udělat, ale ten hráč měl třeba 20 banů od různejch adminů. Tenhle je dostává pořád od těch samých. Dokonce od těch, co tam ani nehrajou :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •