Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Nelze se připojit s emulátorem SmartSteamEmu

  1. #1

    Nelze se připojit s emulátorem SmartSteamEmu

    Ahoj Kotelno,
    mám velký problém se připojit Steam emulátorem(crackem) jménem SmartSteamEmu. Po připojení na server se normálně připojím, ale po pár sekundách mě to vyhodí, abych se měl připojit na jiný server a zase se připojit zpátky. Na ostatních serverech s dproto nebo Reunion to jede bez problémů a načte se bez problémů steamid ale na Kotelně nějak ne (Vždycky mi to načte VALVE_ID_LAN). Právě jsem to řešil s kamarádem, když mu nefungoval csko od Kotelny na Windows 10 Fall Creators Update. Vyřešil jsem to stáhnutím originální Steam verze a aplikováním SmartSteamEmu. Ještě zkusím RevEmu co používáte na vašem csku, ale nevím jestli pojede s nejnovějším CS 1.6 updatem z července 2017 a Windows 10.
    - HunterCZ122

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Nelze se připojit s emulátorem SmartSteamEmu

    A skúšal si celé to najnovšie csko z našej stránky si nainštalovať?

  3. #3

    Odpověď: Nelze se připojit s emulátorem SmartSteamEmu

    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    A skúšal si celé to najnovšie csko z našej stránky si nainštalovať?
    Ano zkoušel. Half-Life Ultimate v3 i Counter-Strike v1.6 v43g. Ale u Half-Life Ultimate se to spustilo ale napsalo to chybu chybějící hw.dll, který byl už ve složce se hrou. Zkoušel jsem dát složce všechny oprávnění, spustit jako správce, dát hw.dll do System32 nebo nahradit ze Steamu a pořád to vypisuje stejnou chybu. Možná je to hardwarem, ale zvláštní je, že mi to funguje jenom se Steamovou verzi se SmartSteamEmu. Ještě zkusím ten RevEmu a uvidím.

  4. #4
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Nelze se připojit s emulátorem SmartSteamEmu

    Ahoj, pokud je SmartSteamEmu v dproto jako SteamEmu, tak pro nej nebylo zapnute generovani VALVE_ID, takze server to bral jako ze mas stare cs. Zapl jsem to, ale projevi se to az zitra. Pred par dny jsem nahazoval posledni verzi dproto, tak v tom by nemel byt problem.

  5. #5

    Odpověď: Nelze se připojit s emulátorem SmartSteamEmu

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Ahoj, pokud je SmartSteamEmu v dproto jako SteamEmu, tak pro nej nebylo zapnute generovani VALVE_ID, takze server to bral jako ze mas stare cs. Zapl jsem to, ale projevi se to az zitra. Pred par dny jsem nahazoval posledni verzi dproto, tak v tom by nemel byt problem.
    Zkoušel jsem se připojit, pořád to vypisuje.

    Je tohle zapnuté v konfiguraci dproto?:
    Kód:
    # For players having SmartSteamEmu > 1.2.4 on client-side:
    # default is real STEAM_xx:xx:xx [1]
    cid_SSE3 = 1
    To co jsi nastavoval je asi hCupa's SteamEmu, což já nepoužívám.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •