Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 24 z 24

Téma: Furien + Fun - žádost o práva - PŘIJATÝ

  1. #16

    Odpověď: Žiadosť o práva na F a PB

    V specte sa už nezdržiavam, v specte som bol len dávnejšie, keď som mal problémy s cskom a hrať som nemohol.
    Momentálne už hrám len na 1 steame, predtým som mal na druhom sharnuté csko, a keď som dohral mm na GO a nechcelo sa mi prechádzať na svoj primárny účet, tak som zapol csko na tom druhom účte. (Ten druhý účet som už predal.)
    Úprimne, PB teraz, a ani v budúcnosti neplánujem nejako aktívne hrávať. Do žiadosti som zahrnul PB servery len preto, že viem, že na týchto serveroch sa admini nezdržujú, možno ty. A nejaké to hlásenie z PB sem tam určite príde, tak v prípade udelenia práv by som tam určite zašiel, kedže sa v tomto mode vyznám a aj v minulosti som na ňom práva mal.
    Naposledy upraveno Darongodx; 18-02-18 v 19:29.

  2. #17
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Žiadosť o práva na F a PB

    Som za aby mal práva niekto ako ty.
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  3. #18

    Re: Žiadosť o práva na F a PB

    Jako hlavni neaktivni admin na furiene mu davam pro.

  4. #19
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Žiadosť o práva na F a PB

    Na furien pro, admin už tam byl, na pb netuším.

  5. #20
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: Furien + Fun - žádost o práva

    Ahoj,

    no, co k tobě říct. Já bych začal tím, že tě znám ještě z dob Emerikna, což se datuje někdy k roku 2011, možná dřív. Nebudu tady dělat nějaké osobní hodnocení, už jsi adminem byl, osobně jsem tě po svém "odchodu" považoval za jednoho z nejlepších furien adminů, co na tom serveru mohli být a server byl v dobrých rukou. Pak přišly ty slovní přestřelky s AT, no, já to nebudu nijak komentovat, ale osobně si myslím, že tyhle časy nás už pominuly a teď by to mohlo bejt v pohodě. Jsi aktivní člověk, co se dokáže v řízení toho serveru dost dobře angažovat, umíš si tam udělat pořádek a nenecháš hráče, aby s tebou zametali, jak to dělají někteří f. admini.. Ať už o tvé žádosti rozhodne kdokoliv, tak na něj apeluji, nechte Darona dělat to, co mu jde na csku dost dobře, starat se o furien. Dám za tvé kvality ruku do ohně. Admin tam je potřeba jako sůl a lepšího kandidáta prostě neseženete, smiřte se s tím. :)

    Eustralien.

  6. #21

    Odpověď: Furien + Fun - žádost o práva

    Zdieľam Tečkov názor, takže asi lock. Vzhľadom na to, že som tu odadminoval nejaký ten mesiac, tak mi príde prehnané čakať na práva taký dlhý čas. Vedenie asi zabúda, že práva väčšina z nás nechce na honenie ega, ale na pomoc s udržiavaním serverov. Takže ďakujem každému za vyjadrenie, obzvlášť Eustovi. Jeho vyjadrenie ma zahrialo pri srdiečku.
    Naposledy upraveno Darongodx; 10-04-18 v 23:27.

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Furien + Fun - žádost o práva

    Neviem ako si teraz konkrétne na tom, či máš ešte záujem alebo nie, ale bola by to veľká strata, podľa mňa, keby si stiahol žiadosť. Chcelo by to rýchle rozhodnutie.

  8. #23
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Furien + Fun - žádost o práva

    Pro.

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele Dimitri19
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Tvoja mama.
    Příspěvky
    489

    Odpověď: Furien + Fun - žádost o práva

    Cg.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •