Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: Blbnou volby ve hře (klávesnice?)

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    4


    Blbnou volby ve hře (klávesnice?)

    Zdravím všechny,

    mám problém s některými volbami ve hře. Když se připojím na server (hraju hlavně dust2only a capture the flag), tak mi nejdou některé klávesy.

    Například výběr týmu (používám old menu) - kliknu na "klávesu 1" čili T forces a zmizí mi nabídka a nic dalšího se neobjeví a to ani po delším čekání. Občas to jde zachránit ALT+TABem do win a zpět do hry.

    Když už se dostanu do týmu, tak mi nefunguje vyvolání nákupního seznamu (mám ho klasicky na "b"), nejde mi switchnout zbraně ani přes "q" ani kolečkem na myši, nefunguje tlačítko reload... Pohyb a střelba v pohodě. Opět občas zabere ALT+TAB do win a zpět do hry, ale provede se pouze poslední akce (např. switch zbraně) a problém zůstává.

    Paradoxně když se mi na serveru CtF podaří dostat do týmu, už běží vše ok (občas se problém vrátí v průběhu hraní). Na Dust2only serverech bohužel problém trvá i po výběru týmu a tudíž je hra nehratelná...

    Důležité - ve win funguje klávesnice bez sebemenších problémů i v době kdy se vyskytnou problémy ve hře. Klávesnice funguje i v herní konzoli bez problémů. Hardwarem to tedy nebude.

    Napadlo mě ještě, že můžu mít v pc nějaký spyware (keylogger nebo něco podobného), ale po vyčištění pc Spybotem problém zůstává.

    Nevíte někdo co s tím?

    Díky.

  2. #2


    Odpověď: Blbnou volby ve hře (klávesnice?)

    Ahoj, máš csko přes steam? Nebo stažené?
    Hraješ přes notebook nebo na pc?
    Jakej windows máš?
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •