Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Špatné simonování hráčů

  1. #1
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Špatné simonování hráčů

    Ahoj,
    v poslední době mi příjde, že se na JB staly trendem dlouhá kola. Za mě je to dost velká chyba a mělo by se s tím něco dělat.

    Na JB si chodí lidi zahrát a ne čekat ve spectu. Ideální kolo by podle mě mělo mit třeba 5-10 minut, když vězeň neudělá vzpouru. Za tu dobu se stihne plno atrakcí a podle mě to zabaví víc, než když třeba jedna polovina hraje fotbal a druhá čeká v boxe 10 minut, než se něco bude dít.

    Sepíšu vám zde pár chyb, které nikdo neřeší a mělo by se na ně aspoň upozorňovat ze strany adminů nebo spešlů.

    1. Simon zapne barvy v boxe a řekne, že jednotlivá barva znamená nějakou atrakci a že si hráči můžou vybrat jakou atrakci chcou.
    -Tato forma simonování zabere hodne času a vetšinou tim zabavíš fakt malo hráčů, protože zbytek čeká v boxe na svou atrakci.

    2. Povyšování, nebo ja nevím jak tu hru nazvat. Hra spočívá v tom, že vězeň za každou vyhranou nebo splněnou atrakci dostane barvu a až získá určitou barvu tak přežije a ostatni dostanou kill.
    -Tohle podle mě na JB vůbec nepatří a spíš by si to našlo misto někde na JB olympiádě, kde by se hrálo třeba o VIP, ale na server jako takový fakt ne. Zabere to hodně času a většinou čeká víc jak polovina serveru, než někdo vyhraje a to mnohdy trvá víc jak půl hodiny.

    3. Bezmyslné fragování v boxe. ( tady se k tomu dá napsat hodně, ale napíšu jen jeden příklad )
    -Tohle je na JB úplně běžné. Simon stoji na boxe 5 minut a řve po hráčích at doplní miniaturni mezeru a pak stejně řekne, že ma hodně hráčů, tak dá nahodu.

    4. Dělení hráčů na půl.
    -Simon je neschopný, tak hraje atrakci s jednou polovinou, pak tu polovinu pošle do boxu a hraje s druhou polovinou.
    Za mě je to až zbytečně přehnaná opatrnost a taky tim zdržuje.

    Tohle je asi všechno, co jsem chtel napsat. Možná to ještě editnu až budu mít čas.
    Naposledy upraveno Madunax; 08-02-18 v 16:14. Důvod: ,

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Špatné simonování hráčů

    k bodu
    1. Hloupost to není. Koukni na hráče na mapě je těžký surf ale někoho baví někoho ne má možnost výběru a nemusí hned umřít. Toto podporuju.
    2. Přijde mi to v pohodě pokud nejsi příliš hloupý. Projede tím mnoho atrakcí,všichni si je zahrajou a umřou až na konci.
    3. To je hloupost s tím souhlasím.Ale někdy tě prostě hned nenapadne co chceš s vězni dělat.
    4. Je to normalní postup když chceš zabránit vzpouře. A také tim přežije více lidí.
    Celkově si můžeš dělat kola dlouhá jak chceš vězen je ma překazit nebo získat PP. A pokud si chce užít atrakce bude mile rád spolupracovat ostatní mezi tím můžou kouknout FB a další jiné stránky.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Špatné simonování hráčů

    1.Co je na tom zle? kazdy si vybere to čo mu ide najlepsie a pri takomto style je najmenej fragov kedze ked si Tcko vybral 1 zo 4 atrakcii asi ju bude ovladat.

    2.
    Citovat Původně založeno Madunax Zobrazit příspěvky
    Zabere to hodně času a většinou čeká víc jak polovina serveru, než někdo vyhraje a to mnohdy trvá víc jak půl hodiny.
    Podla toho co si napisal sa mi zda ze su vsetci zivy a prezije len 1. (Ako to vidim ja) vsetky Tcka hraju atrakcie a nakoniec vsetci naraz zomru až na jednoho. Takze cely server sa zabavi a hned ako vsetci ostatny zomru cakaju len okamih kym prebehne ppcko.

    3. Niekedy nechapem logiku niektorych hracov ked je problem doplnit medzeru blizsie k sebe... keby tam kazdy hrac ma IQ vyssie ako hupaci koník tak by sa to do 10 sekund dalo vyriesit... Len co ked niektory su pripeceny a stale tam robia blbosti odbiehaju boxuju skacu aj ked mali zakazy. Kazdy to vidi ako chce ja sa na to pozeram z tohto uhlu aj ked vacsionu medzeri neriesim a pomaly nikdy ze to nefragujem, maximalne hitujem. K nahode: nahoda v boxe je uplna hovadina. Ja to vidim tak ze nahodu davaju len tý ktorí nevedia vymysliet normalnu atrakciu alebo tý ktori sa chcú rýchlym sposobom zbavit hracov.

    4. Neni to to iste ako to prve? Toto robim aj ja ale ked su v boxe samozrejme nechcem aby dlho cakali... ked sa da zapnem im lavicky alebo im tam hodim loptu nech sa trochu zabavia a s ostatnymi sa snazim davat volake rychle atrakcie napr. wipeout. Urcite by som im nedal futbal na 3 vytazne goly alebo trampolinu lebo to zabera velke mnozstvo casu.
    Už neni čas huliť...

  4. #4
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: Špatné simonování hráčů

    Asi si nepochopil, co jsem tím chtěl říct. Dlouhé kola jsou dle mého prostě špatně. A hráči, kteří natáhnout kolo na celou mapu, mnohdy neumí udělat to kolo zábavné a většinou se nudí jak lidi ve spectu, tak lidi naživu, co čekají až se něco bude dít.
    1. Nedostane se na Ctčka, kteří chcou taky simonovat
    2. Ctčka si začnou hrát, protože se skoro nic neděje, tak se začnou nudit. Pak akorát všichni řvou, že nehlídají simona
    3. Nudí se i vězni, kteří čekají, než se bude něco dít a i hráči ve spectu jak už jsem psal

    Citovat Původně založeno Deda z Depa Zobrazit příspěvky
    k bodu
    1. Hloupost to není. Koukni na hráče na mapě je těžký surf ale někoho baví někoho ne má možnost výběru a nemusí hned umřít. Toto podporuju..
    No a ? Když jsi na střílecím serveru, tak proti tobě taky nebudou hrát s pistolkama, aby si měl nějakou výhodu a přežil. Je to o skillu. Pokud ten skill nemá, tak je to problém hráče. Každý se musí něco nějak naučit...

    Citovat Původně založeno Deda z Depa Zobrazit příspěvky
    2. Přijde mi to v pohodě pokud nejsi příliš hloupý. Projede tím mnoho atrakcí,všichni si je zahrajou a umřou až na konci.
    Taky v tom nevidím problém, když je živý celý server a nikdo nemusí čekat, ale tohle se nestává skoro nikdy.
    Většinou je živých třeba 10 hráčů a pak se někdo napojí hráč, který si chce zahrát a musí čekat půl hodiny, než se kolo dohraje. Nebo třeba hráč dostane nechtěný FK od Ctčka a taky musí čekat celkem dost velkou dobu, aby mohl zase hrát. Tohle je podle mě problém takových kol.



    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    K nahode: nahoda v boxe je uplna hovadina. Ja to vidim tak ze nahodu davaju len tý ktorí nevedia vymysliet normalnu atrakciu alebo tý ktori sa chcú rýchlym sposobom zbavit hracov.
    Já sice náhodu nedávám, ale nemám s ní problém. A myslím si, že by neměli ani ostatní hráči, kdyby kola netrvala půl hodiny.



    Já když simonuju, tak vězně pošlu do boxu. Nedám ani reakci ani náhodu. Většinou dám výhodu o atrakci, stihnu 3-4 atrakce za kolo a netrvá to ani 10 minut. Vězni se zabaví a taky mají celkem dost příležitosti k vzpouře a o tom ten mód podle mě je. O skillu vězňů jak dokážou udělat vzpouru a o Ctčkách jak si je dokážou uhlídat a zároveň zabavit.
    Naposledy upraveno Madunax; 09-02-18 v 03:50. Důvod: P

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Špatné simonování hráčů

    Vezmem to v skratke. Dlhé kolá sú naozaj nevyhovujúce. Hráči sú nespokojný s takými kolami, ale iba vtedy ak sa simon nevenuje všetkým naraz, čo v niektorých prípadoch nejde. Netreba tu písať a hádať sa, že čo vadí a nevadí konkrétne, ale nejak to utiahnuť na rozumný čas a to je určite aj tohto tématu pointa. Dá sa to spraviť s akoukoľvek možnosťou, ak simon premýšľa. Samozrejme, ak hráči robia vzbury, tak sú o to dlhšie kola a fragovacie, ale taktiež s fragmi nesúhlasím. Radšej nech ich zabijú na atrakcii ako na 4 reakciách, ktoré nedávajú zmysel.

  6. #6
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: Špatné simonování hráčů

    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    Vezmem to v skratke. Dlhé kolá sú naozaj nevyhovujúce. Hráči sú nespokojný s takými kolami, ale iba vtedy ak sa simon nevenuje všetkým naraz, čo v niektorých prípadoch nejde. Netreba tu písať a hádať sa, že čo vadí a nevadí konkrétne, ale nejak to utiahnuť na rozumný čas a to je určite aj tohto tématu pointa. Dá sa to spraviť s akoukoľvek možnosťou, ak simon premýšľa. Samozrejme, ak hráči robia vzbury, tak sú o to dlhšie kola a fragovacie, ale taktiež s fragmi nesúhlasím. Radšej nech ich zabijú na atrakcii ako na 4 reakciách, ktoré nedávajú zmysel.
    Ano, přesně na tohle narážím.
    Diky za reakci.

  7. #7

    Re: Špatné simonování hráčů

    Dlouhé kolo neznamená kolo zábavné. Odkažte tu někdo Fropa. :D

  8. #8
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: Re: Špatné simonování hráčů

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Dlouhé kolo neznamená kolo zábavné. Odkažte tu někdo Fropa. :D
    Přesně tak

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •