Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 37 z 37

Téma: Furien - žádost o práva

  1. #31
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: práva FURIEN

    Citovat Původně založeno CMBR Zobrazit příspěvky
    Už byste mu to mohli nahodit
    Tyto řeči žadateli akorát uškodí.

    Když se podívám přímo k žádosti. Aktivní jsi, pravděpodobně i dost hlásíš, ale cheating není nějak moc starý a co mi v této chvíli vadí nejvíc je absolutní nerespektování nikoho, s tímto přístupem se k právům určitě nedostaneš. Proti.

  2. #32
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    42

    Re: Odpověď: práva FURIEN

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    Tyto řeči žadateli akorát uškodí.

    Když se podívám přímo k žádosti. Aktivní jsi, pravděpodobně i dost hlásíš, ale cheating není nějak moc starý a co mi v této chvíli vadí nejvíc je absolutní nerespektování nikoho, s tímto přístupem se k právům určitě nedostaneš. Proti.
    Kukaj teraz chatlog

  3. #33
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: práva FURIEN

    Zdravím,

    za normálních okolností by už tahle žádost měla být dávno zavřená, ale z nějakého důvodu se tak nestalo.

    V minulosti ti byl prokázán cheating a po sléze jsem ti dokonce zjistil obcházení. Historie banů za chatlog je sice pestrá, ale uznávám, že v současné době nepozoruji žádné narážky či nadávky. Nicméně to nemění nic na tom, že ses tak prostě choval a nejspíš se tak chováš i běžně (což samozřejmě nevím, jen odhaduji, rád bych se mýlil), svůj slovník si změnil jen v souvislosti s žádostí o práva, což mi přijde málo přesvědčivé. Pak je tu samotná žádost, odfláklá, nijak ses nesnažil nás přesvědčit o tom, že zrovna tobě by měla být poskytnuta šance adminovat na tomto portále a pokud jsi člověk, co má na svém kontě ban za cheating(+obcházení), tak tímhle nás rozhodně nepřesvědčíš. Aktivita je v pohodě, náhlášených cheaterů máš taky několik, ale tvá snaha a ani tyto skutky v žádném případě nemůžou vyvážit tvou hříšnou minulost, bohužel.

    Závěrem už jen dodám, že se najdou určitě lepší kandidáti, kteří by si tu šanci zasloužili víc.

    NE.

  4. #34
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    42

    Re: Odpověď: práva FURIEN

    Citovat Původně založeno Eust. Zobrazit příspěvky
    Zdravím,

    za normálních okolností by už tahle žádost měla být dávno zavřená, ale z nějakého důvodu se tak nestalo.

    V minulosti ti byl prokázán cheating a po sléze jsem ti dokonce zjistil obcházení. Historie banů za chatlog je sice pestrá, ale uznávám, že v současné době nepozoruji žádné narážky či nadávky. Nicméně to nemění nic na tom, že ses tak prostě choval a nejspíš se tak chováš i běžně (což samozřejmě nevím, jen odhaduji, rád bych se mýlil), svůj slovník si změnil jen v souvislosti s žádostí o práva, což mi přijde málo přesvědčivé. Pak je tu samotná žádost, odfláklá, nijak ses nesnažil nás přesvědčit o tom, že zrovna tobě by měla být poskytnuta šance adminovat na tomto portále a pokud jsi člověk, co má na svém kontě ban za cheating(+obcházení), tak tímhle nás rozhodně nepřesvědčíš. Aktivita je v pohodě, náhlášených cheaterů máš taky několik, ale tvá snaha a ani tyto skutky v žádném případě nemůžou vyvážit tvou hříšnou minulost, bohužel.

    Závěrem už jen dodám, že se najdou určitě lepší kandidáti, kteří by si tu šanci zasloužili víc.

    NE.
    Som sa zmenil, cheatig bol minimalne pred 5rokmi a od v tedy som bol čistý.A ano a mas pravdu slovnik som upravil od vtedy ako chcem prava. Ale chcem tie prava uz davno ale vedel som ze budu problémi kvôli tej perme preto som to furt odkladal az do teraz ziadost o práva. Myslim si ze clovek sa dokáže zmeniť. Každý má šancu sa zmeniť :)

  5. #35
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: práva FURIEN

    Když ta práva chceš tak dlouho, proč jsi už předím ten slovník nezměnil? A ano, já s tebou souhlasím, člověk se dokáže změnit. Nikdo ti tu šanci se změnit nevzal, ale jen ty ses postupně svýma prohřeškama a svým jednáním připravil o šanci se stát adminem. To je ode mě vše. :)

  6. #36
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    42

    Odpověď: Furien - žádost o práva

    Ako myslis:)

  7. #37
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Furien - žádost o práva

    Proti.

    Důvod: Cheating, proti od spousty adminů, žádný respekt k adminům.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •