Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: KéncrBrejk Stížnost

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    KéncrBrejk Stížnost

    Zdravím. Stížnost na dědka(Děda z Depa), je to nejspíš omezený jedinec.

    Popis situace :
    4 vězni, Já CT a simon. Všichni u tramp na mapě jb_cp_assis .
    Simon přikáže abych hlidal vězně, vyskočím na věž a koukám na ně, simon mezitím skáče na tramp, aby určil, jakou barvu budou skákat. Děda se vzdaluje od místa, kde má být ( u krabic ), tak ho hitnu, začne na mě koukat a po chvilce mě slapuje .. tak ho střelím do nohy v naději, že pochopí, že dělá kktiny a přestane s tím .. Slapne mě znovu, já spadnu z věže před ně, ovšem nenechám si to líbit a dám mu kill za letu ..Dopadnu, tčka seberou zbraň a zabijou simona .. Další kolo si nutí VD .. Nechceme mu ho dát, jelikož prostě zneužíval práva ( z mého pohledu, ale stejně o tom rozhodne někdo jiný nejspíš .. ) a po chvilce bez upozornění dá HVD, ačkoliv jsou CT mimo zbrojku ( simon chtěl dát mod ) .. Když jsem mu začal vyčítat, že zneužívá práva, odpověděl, že nemám chodit u okraje .. ( to abych se bál brzo vyjít ze zbrojky, aby mě nějaký omezený jedinec z AT neslapnul ze střechy/mezi vězně.)
    Závěr : Je to _ _ _ _ _ #Doplňsisám

    Tak bych chtěl vidět jeho vyjádření .. Samozřejmě demo nemám .. Nečekal jsem, že se něco takového stane .. Pokud to bude popírat, je to tvrzení proti tvrzení .. No pokud má ballz, tak to přizná.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: KéncrBrejk Stížnost

    Ballz mám a přiznam, že jseem tě slapnul ačkoliv jsem nečekal, že spadneš a za to se ti omlouvám. Přiznávám, že to byl má chyba.
    K HVD za prvé jsem řekl, že jsem dostal FK což taky byl. Ok to bych přehlédl. Ale na začátku kola jsem dal ban typkovi který dal MFK a nemel mikrofon. Takže jsem řekl, že dáme HVD vy jste si stály za svým, že má dát moda a neposlouchali mě. A proto jsem dal HVD navzdory tomu, že jste byli venku a připravovali jste se na mod.
    E: Abych nebyl jediný kdo si má sáhnout do svědomí. Nezapomen, že nejsi žádný andílek a často děláš bordel. No často. Snad pořád.
    Naposledy upraveno Deda z Depa; 08-02-18 v 20:38.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: KéncrBrejk Stížnost

    Ak ti padol kill ako píše teecko, tak VD-čko by si dostať nemal už len z dôvodu, že si slapom zapríčinil vzburu a jeho smrť. To je môj názor. Ale ospravedlnil sa a to sa cení.

  4. #4

    Re: KéncrBrejk Stížnost

    Pokud jsi nebyl na místě, kde určil Simon, teecko měl 100% právo tě zabít a VD bys tedy mít neměl. A slapovat někoho na věži, když ještě stojí u kraje, je taky dobrá hloupost. Snad víš, že to slapuje náhodným směrem. :D
    Naposledy upraveno Grakon2702; 08-02-18 v 23:07.

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: KéncrBrejk Stížnost

    Dostal si FK díky zneužívání práv. Na MFK jsem zapomněl, ale stále stačilo připomenout, ne jen křičet "dej mi VD dej mi VD"... Já nepostřehl žádnou větu jako "dejte HVD, tamten dal MFK." Místo toho zapneš HVD a CT někde v piči

    To, že nejsem svatoušek, neznamená, že mě budeš zabíjet slapováním, ačkoliv plním simonův příkaz správně. Pokud ti vadí, že nejsem svatoušek a dělám bordel, tak dojdi na server a dej mi zákaz. Jinak vážně netuším, co to s tím má společného .. ty mě zabiješ právama a píšeš že často dělám bordel .. Nějaká novinka tady ? "včera si dělal bordel dneska dostaneš pár facek"

    PS : Cením že ses přiznal a omluvil.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  6. #6
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: KéncrBrejk Stížnost

    Trochu nechápu, proč si Děda stojí za tím, že měl mít VD, když nebyl tam kde má být.

    Dedku, taky by si mohl přestat slapovat, když potom ani nevíš jak udělat, aby se hráč nezabil (Jo, i slapem jde zachránit hráči život). Nečekal jsem, že zrovna s tebou se bude řešit takový problém.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: KéncrBrejk Stížnost

    Nebyl jsem na místě tam kde mám být o metr... proto jsem říkal že bych měl mít vd ale věděl jsem že jsem udělal blbost a proto jsem ho nechtěl a neslyšel jsi mě možná proto,že jsi mi stále nadával a řvali jste na něj ať na mě kašle a dá mód.... do chatu se psalo že má být hvd a ja to asi 3x řekl.

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: KéncrBrejk Stížnost

    Citovat Původně založeno Deda z Depa Zobrazit příspěvky
    Nebyl jsem na místě tam kde mám být o metr... proto jsem říkal že bych měl mít vd ale věděl jsem že jsem udělal blbost a proto jsem ho nechtěl a neslyšel jsi mě možná proto,že jsi mi stále nadával a řvali jste na něj ať na mě kašle a dá mód.... do chatu se psalo že má být hvd a ja to asi 3x řekl.
    ukaž mi vzdálenost 1 metru v csku na milimetry přesně...

    Myslim, že tohle nemá cenu řešit bez dema, protože každej říká něco jiného a stejně se to nijak nedořeší.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  9. #9

    Re: KéncrBrejk Stížnost

    V tom případě udělal teecko dobře, že tě prvně jen hitnul. Bez dema asi nevysoudíme nic. Každý má jiný práh toho, co v csku považuje za dostatečně tolerovanou vzdálenost. Každopádně pořád to nemění nic na tom, že i tím malým vzdálením jsi porušil simonův příkaz a kdybych byl hajzl a nerespektoval pravidlo ohledně zbytečného fragování, tak bych řekl, že měl teecko pořád právo tě rovnou zabít. Ale to slapování na věži je prostě pitomost.

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: KéncrBrejk Stížnost

    Citovat Původně založeno Deda z Depa Zobrazit příspěvky
    Nebyl jsem na místě tam kde mám být o metr... proto jsem říkal že bych měl mít vd ale věděl jsem že jsem udělal blbost a proto jsem ho nechtěl a neslyšel jsi mě možná proto,že jsi mi stále nadával a řvali jste na něj ať na mě kašle a dá mód.... do chatu se psalo že má být hvd a ja to asi 3x řekl.
    Nehraju na jb první den.. Když se pomalu vzdaluje někdo od určeného místa a kouká na simona, zda se simon kouká, je mi jasné, že chce utéct, tak ho hitnu, aby mu došlo, že se koukám já :) Nechtěl si ho ? Tak proč si psal "děda VD" ? 4fun ? Jediný blabla tam psal HVD, ten si to nejspíš pamatoval, ale jelikož byl jediný tak jsem to v tu dobu nebral vážně .. ( neznám ho, nevím zda si nevymýšlí .. )

    Chatlog : http://www.csko.cz/chatlog/show?from...indForm-submit
    17:29:31 mě shodil z věže


    Být ty na mém místě, taky nadáváš. Nemuselo to tu vůbec být, stačilo se omluvit už na serveru místo toho tvého úžasného "nebreč" "dějou se i horší věci" ( správný přístup admina. potom tě má brát někdo vážně. ) Když ti příště odpovím "Nebudeš mít VD, dějou se i horší věci" Dostanu zákaz ?

    Spoiler Spoiler:
    Naposledy upraveno teecko; 09-02-18 v 12:55.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •