Zdravím. Stížnost na dědka(Děda z Depa), je to nejspíš omezený jedinec.

Popis situace :
4 vězni, Já CT a simon. Všichni u tramp na mapě jb_cp_assis .
Simon přikáže abych hlidal vězně, vyskočím na věž a koukám na ně, simon mezitím skáče na tramp, aby určil, jakou barvu budou skákat. Děda se vzdaluje od místa, kde má být ( u krabic ), tak ho hitnu, začne na mě koukat a po chvilce mě slapuje .. tak ho střelím do nohy v naději, že pochopí, že dělá kktiny a přestane s tím .. Slapne mě znovu, já spadnu z věže před ně, ovšem nenechám si to líbit a dám mu kill za letu ..Dopadnu, tčka seberou zbraň a zabijou simona .. Další kolo si nutí VD .. Nechceme mu ho dát, jelikož prostě zneužíval práva ( z mého pohledu, ale stejně o tom rozhodne někdo jiný nejspíš .. ) a po chvilce bez upozornění dá HVD, ačkoliv jsou CT mimo zbrojku ( simon chtěl dát mod ) .. Když jsem mu začal vyčítat, že zneužívá práva, odpověděl, že nemám chodit u okraje .. ( to abych se bál brzo vyjít ze zbrojky, aby mě nějaký omezený jedinec z AT neslapnul ze střechy/mezi vězně.)
Závěr : Je to _ _ _ _ _ #Doplňsisám

Tak bych chtěl vidět jeho vyjádření .. Samozřejmě demo nemám .. Nečekal jsem, že se něco takového stane .. Pokud to bude popírat, je to tvrzení proti tvrzení .. No pokud má ballz, tak to přizná.