Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: TTT: odkaz pre teba...:) (Ciciak)

Hybrid View

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    136

    TTT: odkaz pre teba...:) (Ciciak)

    Nedávam to do žiadosti o unban, lebo unban nechcem...a samozrejme nemá zmysel žiadať o unban o takomto čase .

    Ban som si zaslúžila, pretože som dala random detektívovi ako nevinná. Avšak detektív si to zaslúžil preto, lebo UMP využíval. Niekoľko krát som ho upozorňovala, že UMP ma na obranu proti zrádcom a nie na hitovanie nevinných (zameriaval sa prevažne na mňa). Napriek tomu hráč Army v tom pokračoval, tak som ho upozornila ešte raz, že ak v tom bude pokračovať...tak dostane random. Samozrejme to nepomohlo a daný hráč si veselo do mňa naďalej strieľal. Takéto správanie zo strany detektíva je na ban za demenciu.
    Ban som si zaslúžila, áno a neprotestujem. ALE...bol si na server zavolaný v takomto neskorom čase hráčom Peťula z dôvodu, že niekoľko nemenovaných hráčov tam porušovalo pravidlá (po tvojom príchode sa "zázračne" skľudnili). Vyššie uvedený hráč patril k jedným z nich. Viacero hráčov tam písalo v môj prospech, napriek tomu si zabanoval aj mňa. Ide o princíp, že pokiaľ ma istý hráč neustále sere, samozrejme to neostane bez dôsledku (uvedomujem si, že randomovanie nie je riešením). Mapu predtým tam neustále randomoval a sral ma aj v čase, keď si tam bol. Dosvedčil by ti to tam každý hráč, ktorí pravidelne hraje napr. Oplátka, Fatality, atď. ...a to si myslím, že v môj prospech, to je už čo povedať.

    Prosím, nabudúce rozmýšľaj čo robíš. Aj keď som si ban z časti zaslúžila, nebolo to fér. Prišiel si tam, nevedel si o čo išlo...a pre svoj "vlastný" pokoj, bez akéhokoľvek riešenia situácii si nás proste oboch zabanoval.


    BTW...videl si Army-ho históriu?

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: TTT: odkaz pre teba...:) (Ciciak)

    Primárně bych zabanoval toho, co tím UMP otravoval hráče, protože to UMP tam má úplně jinou funkci, než střílet do všech okolo. Nedej bože, když tím detektiv úmyslně hituje hráče, kteří zrovna přeskakují přes střechy nebo lezou na žebříku.

    Že to někoho nasere a detektiva zabije, i když je nevinný je sice porušení pravidel, ale akce vyvolá reakci. Kdyby detektiv pro svoje potěšení nehitoval ostatní hráče, tak ti ostatní hráči nebudou hitovat detektiva.

  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    136

    Odpověď: TTT: odkaz pre teba...:) (Ciciak)

    Citovat Původně založeno Nihilia Zobrazit příspěvky
    Že to někoho nasere a detektiva zabije, i když je nevinný je sice porušení pravidel, ale akce vyvolá reakci.
    Ďakujem za pochopenie.

    Áno, natáčať demo viem. Ale do prdele keď tam je admin tak som nečakala, že to dopadne ako to dopadlo. Ale nevadí...aj tak mi nejde o to aby mal z toho Ciciak nejaké problémy, pretože je to jeden z adminov, ktorí si myslím že je fajn. Ide mi proste o ten princíp, že detektív nemal robiť to čo robil. Hitoval ma v čase, keď som preskakovala zo strechy na strechu a upozorňovala som ho x-krát, nech to nerobí (viď ban mapa cs_rio). Zabila som ho dokonca pred druhým detektívom (Oplátka) a on ma nezabil. Zrejme si to nevidel, neviem kto tam v danom čase bol, lebo nás tam bolo veľa. Stojím si za tým, že aj keď som dala random...ban mne bol trošičku neprávom. Ako som písala, stačí sa pozrieť do banlistu, kde väčšina banov je za hitovanie ostatných hráčov a + samozrejme tam už má ban za to UMP. Myslím si, že to trošku hovorí o tom, že som mala pravdu a tým pádom som ho mala právo zabiť.

  4. #4

    Odpověď: TTT: odkaz pre teba...:) (Ciciak)

    Nezmyselné hitovanie UMP sa dá brať aj ako otravovanie hráčov. Takže kľudne ban aj tomu čo ním otravuje ak si nedá inak povedať. Ban Kejtyny je v poho oplácať sa nemá. Je tam od toho admin a ak ten nereaguje tak demá natáčať vieš.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  5. #5
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: TTT: odkaz pre teba...:) (Ciciak)

    Najednou to řešite? A jak jsem dával já demo stím že nějaký hráč s ump hituje lidi co lezou po žebříku a zabil tak asi 5 lidí, tak jste řekli že max upozornění ve hře. Tak wtffffffff

  6. #6

    Odpověď: TTT: odkaz pre teba...:) (Ciciak)

    Citovat Původně založeno svat Zobrazit příspěvky
    Najednou to řešite? A jak jsem dával já demo stím že nějaký hráč s ump hituje lidi co lezou po žebříku a zabil tak asi 5 lidí, tak jste řekli že max upozornění ve hře. Tak wtffffffff
    Teba ale nikto nemá rád :(
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: TTT: odkaz pre teba...:) (Ciciak)

    Citovat Původně založeno svat Zobrazit příspěvky
    Najednou to řešite? A jak jsem dával já demo stím že nějaký hráč s ump hituje lidi co lezou po žebříku a zabil tak asi 5 lidí, tak jste řekli že max upozornění ve hře. Tak wtffffffff
    SVATE - nikdy jsem nic takového neříkal ba naopak jsem vždy byl pro, aby se otravování s UMP banovalo.

    Kejtýnce ban už vypršel jinak.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •