Nedávam to do žiadosti o unban, lebo unban nechcem...a samozrejme nemá zmysel žiadať o unban o takomto čase .

Ban som si zaslúžila, pretože som dala random detektívovi ako nevinná. Avšak detektív si to zaslúžil preto, lebo UMP využíval. Niekoľko krát som ho upozorňovala, že UMP ma na obranu proti zrádcom a nie na hitovanie nevinných (zameriaval sa prevažne na mňa). Napriek tomu hráč Army v tom pokračoval, tak som ho upozornila ešte raz, že ak v tom bude pokračovať...tak dostane random. Samozrejme to nepomohlo a daný hráč si veselo do mňa naďalej strieľal. Takéto správanie zo strany detektíva je na ban za demenciu.
Ban som si zaslúžila, áno a neprotestujem. ALE...bol si na server zavolaný v takomto neskorom čase hráčom Peťula z dôvodu, že niekoľko nemenovaných hráčov tam porušovalo pravidlá (po tvojom príchode sa "zázračne" skľudnili). Vyššie uvedený hráč patril k jedným z nich. Viacero hráčov tam písalo v môj prospech, napriek tomu si zabanoval aj mňa. Ide o princíp, že pokiaľ ma istý hráč neustále sere, samozrejme to neostane bez dôsledku (uvedomujem si, že randomovanie nie je riešením). Mapu predtým tam neustále randomoval a sral ma aj v čase, keď si tam bol. Dosvedčil by ti to tam každý hráč, ktorí pravidelne hraje napr. Oplátka, Fatality, atď. ...a to si myslím, že v môj prospech, to je už čo povedať.

Prosím, nabudúce rozmýšľaj čo robíš. Aj keď som si ban z časti zaslúžila, nebolo to fér. Prišiel si tam, nevedel si o čo išlo...a pre svoj "vlastný" pokoj, bez akéhokoľvek riešenia situácii si nás proste oboch zabanoval.


BTW...videl si Army-ho históriu?