Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 64

Téma: Reštart lvlu + pridanie nových schopností

  1. #16
    Profesionální člen Avatar uživatele backpase
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    226

    Odpověď: Reštart lvlu + pridanie nových schopností

    Ani by som neveril, že koľko ľudí bude proti... skôr by mali byť proti tí, čo tam hrajú už X rokov a vypracovali si nejaký ten rank... a aj napriek tomu, že mám rank aký mám som za to, aby reset bol... levelov ale aj ranku... prinesie to aspoň dočasné oživenie na ten server... aj tak sú takéto servery časom odsúdené na to, že to proste chce ďalší a ďalší reset... raz to prísť musí... keď sa vám tak dobre expí tak začnem aktívne hrať a potom prídete s plačom aby reset bol :))))


    Top 1 na serveri Superhero lv40 - 24.12. 2014 15:06 ..... vyhra v time T

  2. #17

    Odpověď: Reštart lvlu + pridanie nových schopností

    Keby podmienka ku hraniu superhero je rezervacia nicku, cize ti co maju rezervovany nick, mozu hrat tento mod pretoze rezervovany nick sa neda nijako obchadzat. Tim padom by kotel na tom mohol ryzovat :D

    E: alebo only steam server
    Naposledy upraveno killer-savage; 01-03-18 v 22:30.
    Spoiler Spoiler:


  3. #18
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Reštart lvlu + pridanie nových schopností

    Citovat Původně založeno Tr4l4l4 Zobrazit příspěvky
    Nechci reset! Chtěji ho jen 40ky protože jsou líný si založit nový účet! Já za chvíli taky budu 40ka a chci si jí užít!
    Takže ty Tr4|4|4 ty ma vôbec nepoznáš... Nikdy si ma nevidel na servery... Tak ako môžeš vedieť, že nemám ďalšie účty?!
    ja mám 3 účty a z toho jeden bloknutý... Ten reset chcem lebo kopírky začínajú byť viac a viac aktívnejšie... Ten reset je POTREBNÝ!

  4. #19
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Reštart lvlu + pridanie nových schopností

    Radšej by som chcel reset ako keby by som mal pokračovať no ale toho ranku by som barz nechcel :D niektorý na ňom dlho pracovali a prísť o danú pozíciu a získať ju späť bude ťažké.
    Naposledy upraveno Dannyko; 02-03-18 v 20:07.

  5. #20

    Odpověď: Reštart lvlu + pridanie nových schopností

    Citovat Původně založeno Dannyko Zobrazit příspěvky
    Radšej by som chcel reset ako keby by som mal pokračovať no ale toho ranku by som barz nechcel :D niektorý na ňom dlho pracovali a prísť o danú pozíciu a získať ju späť bude ťažké.
    Jak si si nevsimol tak noob je prvy v ranku a chce reset ranku a nikdo by ho nedal ani za 2 roky a ja dneska dal rank 3 a tiez chcem reset ranku. Ty mas ubohy rank narozdiel od nas :))
    Spoiler Spoiler:


  6. #21
    Profesionální člen Avatar uživatele backpase
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    226

    Odpověď: Reštart lvlu + pridanie nových schopností

    Ten, kto je na serveri aktívny a aspoň trošku schopný hráč tak si level vypracuje za pár týždňov... a rank sa bude odvíjať podľa toho, až niekto získa vyšší level tak tým pádom sa mu rank pomerne zvýši... a takto dostanú šancu dostať sa do topky aj nejakí noví a hlavne aktívni hráči


    Top 1 na serveri Superhero lv40 - 24.12. 2014 15:06 ..... vyhra v time T

  7. #22

    Odpověď: Reštart lvlu + pridanie nových schopností

    Okrem resetu by to chcelo pridat aj nove mapy a prenastavit schopnosti. Napr: zeus, sa mi stalo ze som dal 4x posebe instant kill len zeusom, Phoenix ked sa respawne s 80HP a v tej milisekunde ho zase zabije tak sa bugne do hraca tim padom moze strielat jako duch a je nesmrtelny a v tabulke ukazuje ze je mrtvy, raak the breaker vobec nefunguje, Goku sa nabija az 90 sekund a ubere len 500hp cize prilis slaby na svoj lvl. Grandmaster by chcelo 100% sancu lebo slabe leveli su mrtvy hned a da len 5xp za ozivenie, Usama by nemala uberat aj vlastneho lebo velakrat sa mi stalo ze ma zabila hned po oziveny phoenixom, Shang-chi je divny lebo slashnem hitnem nakej mali lvl a ubere mi 1000HP cize ani nevie jako a zabije ma,dalej ked bojujem s trochu mensim lvlom a 5x ho hitnem s nozom a neuberem mu ani hp ale naopak ked on mna hitne tak mi ubere az moc, my to pripada ze nizsie leveli su silnejsie a maju vatsiu sancu ziskat goodmode od cpt. america a dalsie uhnutia proti dmg nez max lvl, no a nakoniec je tam kopu schopnosti zbytocnich jako napr: demolition man ubera minimum a da sa lahko vyhnut, mystique sa da lahko odhalit ked mas xavier alebo planter, invisible man a ​fartman. Ked bol este max lvl 30 tak nebolo bugnute nic a teraz som slabsi nez lvl 36 aj ked som max lvl.
    Naposledy upraveno killer-savage; 17-03-18 v 13:54.

  8. #23
    Profesionální člen Avatar uživatele backpase
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    226

    Odpověď: Reštart lvlu + pridanie nových schopností

    Od 35. levelu tam sa už sila hráča veľmi nemení... neviem, ako je to nastavené na captainovi ale ja ho nemám takmer vôbec a enemy ho má takmer pri každom mojom hitnutí nožom... inak pár schopností možno navyše je, pretože keď sa zmenil server z lv 30 na lv 40 tak staré schopnosti sa nechali a pridali sa nové čím tie staré a slabšie stratili efekt úplne


    Top 1 na serveri Superhero lv40 - 24.12. 2014 15:06 ..... vyhra v time T

  9. #24

    Odpověď: Reštart lvlu + pridanie nových schopností

    Si pamatam hraca simba, ten mal captain prakticky stale, bolo tazke ho zabit aj ked bol ovela mensi level. Ma to byt nastavene tak, ze ci vyssi level tim vatsia sanca cize max level ma byt uz teoreticky neporazitelny, ale ono to tak neni. Sam vies jak bugnuty je ten server, ked mas vela pasivnich schopnosti s urcitimi sancami, tak splivaju schopnosti tak ze to hraca zacne bugovat. Tie pluginy by sa mali prenastavit aby k tomu nedoslo. Ale nemyslim si ze ked sa pridali nove schopnosti tak sa s timi starimi nic nerobilo.

  10. #25
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Reštart lvlu + pridanie nových schopností

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Proti resetu sú hlavne hráči, ktorí hrávajú na nicku unnamed, prípadne kopírovali v minulosti iné nicky s vysokými XP. Pochopiteľné...

    E: Ten reset by prakticky ani nebol potrebný, keby neprichádzalo ku kopírovaniu ID a využívaniu cudzích XP.
    No to je pravda. Ale ten reset by pomohol zvýšiť možnú aktivitu na servery, pretože tam už nebudú max lvli, ktorí by ich terorizovali.
    Každý z hráčov má aj ten RANK a kopírky ho tým len kazia.

    V poslednej dobre som si povšimol, že hráči s CPT. AMERICA sa strašne ťažko zabíjajú a to mám max lvl + ďalšie nicky s lvl30+.
    CPT. AMERICA by nemala na 100% odolať strelám a ani slashom knifu. Já by som to znížil aspoň tak na 50% lebo ako hovorím hráči, ktorí majú túto schopnosť (sám ju používam) tak sú skoro neporaziteľný.
    Keď hráč získa lvl22 a dá si CPT. AMERICA tak pre max lvl je oveľa ťakšie ho zabiť.
    A áno ako hovorí killer-savage tak je tam dosť veľa powers na prd ale "mystique" nie vždy odhalíš. Skôr je to pre troll.
    A jaws, mohlo by sa dať aspoň šanca na respawn tak 30% lebo sa nedá keď kopírka príde použije JAWSA proti mne alebo niekomu inému tak sa už prakticky neoživíte. Tak tam by som pridal šancu na respawn.
    Invisible man by som ponechal ale hráči s power DAREDEVIL ho ľahko odhalia vďaka kruhom okolo neho.
    Pridal by som ešte nejaké tie powers pre VIP lebo bonusman, morpheus a casper je málo. Napríklad NEO, T-800, Dr.Strange, Agent Zero, Zeus atď. by sa hodili pre VIP. 3 powers je dosť málo.

    Citovat Původně založeno killer-savage Zobrazit příspěvky
    Keby podmienka ku hraniu superhero je rezervacia nicku, cize ti co maju rezervovany nick, mozu hrat tento mod pretoze rezervovany nick sa neda nijako obchadzat. Tim padom by kotel na tom mohol ryzovat :D

    E: alebo only steam server
    Ani by som nepovedal, že rezerve nicku by pomohla. Dôvod je, že na servery sa už niekoľko krát použil ID CHANGER.
    A server pre STEAM hráčov by bol na nič. Dôvodom je, že tam hrajú aj NONSTEAM hráči, ktorí tam majú aj svôj RANK a LVL.
    Naposledy upraveno Samco; 18-03-18 v 20:45. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  11. #26

    Odpověď: Reštart lvlu + pridanie nových schopností

    Citovat Původně založeno Dannyko Zobrazit příspěvky
    Každý z hráčov má aj ten RANK a kopírky ho tým len kazia.
    Neni na skodu kazit rank unnamedovi

    Citovat Původně založeno Dannyko Zobrazit příspěvky
    A server pre STEAM hráčov by bol na nič. Dôvodom je, že tam hrajú aj NONSTEAM hráči, ktorí tam majú aj svôj RANK a LVL.
    Po resete nebude mat nikdo level a rank

  12. #27

    Odpověď: Reštart lvlu + pridanie nových schopností

    Když to je tak, tak prostě ten účet rezervujte jako přes VIP ne? pak by za něj nikdo nemohl hrát.
    HENRÁČ VOE :3


  13. #28

    Odpověď: Reštart lvlu + pridanie nových schopností

    [SH](Shang-Chi) You got hit with Elbow Strike and took 1000 dmg
    [SH] Zabil te: Nest - kick boxing, dmg: 1000
    Tak on ma instant kill za to ze ho len skrabnem :D a pritom enormni rozdiel v leveloch
    Citovat Původně založeno Tr4l4l4 Zobrazit příspěvky
    Když to je tak, tak prostě ten účet rezervujte jako přes VIP ne? pak by za něj nikdo nemohl hrát.
    Tak vies niekdo nenajde ani to euro :D na vip
    Spoiler Spoiler:


  14. #29

    Odpověď: Reštart lvlu + pridanie nových schopností

    "Tento nick nelze rezervovat! Zmente si nick a opakujte postup." Snaha bola :)

  15. #30

    Odpověď: Reštart lvlu + pridanie nových schopností

    Citovat Původně založeno Pelargos Zobrazit příspěvky
    "Tento nick nelze rezervovat! Zmente si nick a opakujte postup." Snaha bola :)
    Skusal si rezervovat nick unnamed? :D
    Spoiler Spoiler:


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •