Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: JB - žádost o práva

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    20

    Cool JB - žádost o práva

    ZDRAVIM(Ahojte) volám sa Noro na csku (SATAN)niekedy som hral pod menom(Hэj ŠҬЯЭДШдк) , pochádzam z Michaloviec čo je na východe Slovenska. Mám 18 rokov a študujem na SOŠ technickej.Podľa mojho názoru som v pohode chalan a myslim si že nemam s nikym problem . Chcel by som požiadať o práva na JB pretože väčšinou potrebujem pomôcť z niektorými hračmi a nemožem s tým nič robiť a tak volám adminov a nie vždy maju čas. Ten čas čo mám je nahrané na JB a a ešte nejakych 500 hodin mimo steam cska. Teraz som dosť aktivný aj adminom pišem o každom porušení.Kedže mam čas a nemam problem isť na hlasenie a plniť si svoje povinnosti tak by som sa rád stal Adminom.
    >>>>>>steamidSTEAM_0:0:149305996
    moj steam>>>>>http://steamcommunity.com/profiles/76561198258877720/
    na dotazy ohladom niečoho rad odpoviem :)
    Naposledy upraveno SatanN; 12-02-18 v 22:37.

  2. #2

    Re: Žiadosť o práva na JB

    Ahoj, tohle je výňátek z tvého chatlogu pouze za předchozí den:

    Spoiler Spoiler:


    Takhle by se admin chovat neměl.

  3. #3
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Proti viz. Chat log od Grakona.

    Znovu musím napsat to co mi říkal Smoulak když jsem byl spesl. "Každý je občas ku.va sprostéj", ale tohle je moc

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Leilloo
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    TTT,JB
    Příspěvky
    360

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Toto spravanie sa nehodi na admina.Tebe by sa hodil skor ban ako prava :D Proti

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele metanol
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    301

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Každý si občas zanadáva, aj ja, nebudem klamať, ale písať 20 nadávok za minútu bez príčiny je trošku.... mimo. Admin by mal byť autoritou na serveri aj po morálnej stránke.
    - techtrance - psytrance -

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele CernaSmrt
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    160

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Osobně Štremák je v pohodě viděl jsem ho hodněkrát na jb serverech, ale poprvý ho vidím tohle psát. No nevím asi bych počkal jestli se toto bude znova opakovat.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    20

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ahoj, tohle je výňátek z tvého chatlogu pouze za předchozí den:

    Spoiler Spoiler:


    Takhle by se admin chovat neměl.
    Grakon nazor ti neberiem budem sa snažiť nadavky obmedziť uplne viem prehnal som to a rozumiem že chcete do AT slušnych tak popracujem na tom

    Citovat Původně založeno metanol Zobrazit příspěvky
    Každý si občas zanadáva, aj ja, nebudem klamať, ale písať 20 nadávok za minútu bez príčiny je trošku.... mimo. Admin by mal byť autoritou na serveri aj po morálnej stránke.
    Pričina tam bola, kedže celý deň som nemal nejak dobru naladu čo sa mi stava nie stale kedže sa snažim riešiť to z chladnou hlavou ale tak niekedy človek vybuchne proste škola a ptm ked pridu hrači ktorí neovladaju pravidla k ct a začnu davať freekills a k tomu ešte nečitaju chat :/ trošku sad že presne toto grakon našiel ale tak ako som aj jemu odpisal pokusim sa to zmeniť :) dakujem za nazor

    Citovat Původně založeno CernaSmrt Zobrazit příspěvky
    Osobně Štremák je v pohodě viděl jsem ho hodněkrát na jb serverech, ale poprvý ho vidím tohle psát. No nevím asi bych počkal jestli se toto bude znova opakovat.
    Mal som proste celý zlý deň, ale diki cenim :)
    Naposledy upraveno Samco; 13-02-18 v 19:31. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Nemal si dobrý deň, nadával si ako jedna báseň v deň podania žiadosti? Hlásiť sa snažíš, to uznávam, aktivitu máš, ale prosím ťa, ak hlásiš, tak Server, kto, čo konkrétne a vždy v takomto podobnom tvare. Chovať sa na servery slušne počas mojej prítomnosti vieš, ale tiež ti niekedy uletí to slovíčko. Naozaj to obmedziť na totálne minimum. Zatiaľ to na admina nevidím. PROTI
    Taktiež mám otázočku. Máš nejaký problém s písaním? Alebo ako? Prešiel som v rýchlosti tvoju žiadosť a našiel som aspoň 20 chýb v texte. Možno sú to všetky...neviem, ale je to dosť veľa chýb na takýto text.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    20

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    Nemal si dobrý deň, nadával si ako jedna báseň v deň podania žiadosti? Hlásiť sa snažíš, to uznávam, aktivitu máš, ale prosím ťa, ak hlásiš, tak Server, kto, čo konkrétne a vždy v takomto podobnom tvare. Chovať sa na servery slušne počas mojej prítomnosti vieš, ale tiež ti niekedy uletí to slovíčko. Naozaj to obmedziť na totálne minimum. Zatiaľ to na admina nevidím. PROTI
    Taktiež mám otázočku. Máš nejaký problém s písaním? Alebo ako? Prešiel som v rýchlosti tvoju žiadosť a našiel som aspoň 20 chýb v texte. Možno sú to všetky...neviem, ale je to dosť veľa chýb na takýto text.
    Kajsinek tak to sa snažim obmedziť .....a to s písaním to je tak že nie vždy sa mi chce rozmýšlať nad chybami ktoré urobim v slovách ako viem že nie všetko napišem správne ale všetko sa zlepšuje :)

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Burton
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Rumanová, Okres Nitra, Slovensko
    Příspěvky
    172

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Ja trošku vyberavý slovník nevidím ako prekážku k právam, nejaký chat, kde nadáva drvivá väčšina ľudí (a zmizne to po pár sekundách), a ak nenadávajú tak spamujú alebo riešia hlúposti. Nehovoriac o tom že tie nadávky sú skôr vecné/obecné a nie osobné ani konkrétne (až na pár výnimiek :D ). To zas niekto vytiahol jednu (z pohľadu psychologického hodnotenia stavu hráča na post admina nepodstatnú) vec a všeci sa jej chytíme aby sme mu to nedali :D

    Je dobrý hráč, dobré CT, má mozog aj všetko potrebné na zvládnutie úlohy atmyna. Za mňa ANO
    Všetko sa dá vysvetliť, bohužiaľ nie všetkým.

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    20

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Citovat Původně založeno Burton Zobrazit příspěvky
    Ja trošku vyberavý slovník nevidím ako prekážku k právam, nejaký chat, kde nadáva drvivá väčšina ľudí (a zmizne to po pár sekundách), a ak nenadávajú tak spamujú alebo riešia hlúposti. Nehovoriac o tom že tie nadávky sú skôr vecné/obecné a nie osobné ani konkrétne (až na pár výnimiek :D ). To zas niekto vytiahol jednu (z pohľadu psychologického hodnotenia stavu hráča na post admina nepodstatnú) vec a všeci sa jej chytíme aby sme mu to nedali :D

    Je dobrý hráč, dobré CT, má mozog aj všetko potrebné na zvládnutie úlohy atmyna. Za mňa ANO
    BURTON dakujem :)

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Alcapone
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Okres Karviná
    Příspěvky
    47

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Pro, ale možná počkat pár týdnu, at se naučíš sebeovládání.

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    20

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Citovat Původně založeno Alcapone Zobrazit příspěvky
    Pro, ale možná počkat pár týdnu, at se naučíš sebeovládání.
    dakujem alca <3

  14. #14
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Mierne ma šokujú niektoré príspevky nado mnou, výnimočne musím konkrétne aj menovať - hlavne Burtonov príspevok (je jasné, že tu zohrávajú rolu sympatie).

    Slovník a chovanie na serveroch je podstatné a v mnohých prípadoch aj dôležitejšie, než samotné ovládanie módu. Nemôže tu predsa s právami behať človek, u ktorého je pravdepodobné urážanie hráčov, ktorým by mal naopak pomôcť pri riešení problémov. To je nepredstaviteľné a absurdné.

    PROTI

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    20

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Mierne ma šokujú niektoré príspevky nado mnou, výnimočne musím konkrétne aj menovať - hlavne Burtonov príspevok (je jasné, že tu zohrávajú rolu sympatie).

    Slovník a chovanie na serveroch je podstatné a v mnohých prípadoch aj dôležitejšie, než samotné ovládanie módu. Nemôže tu predsa s právami behať človek, u ktorého je pravdepodobné urážanie hráčov, ktorým by mal naopak pomôcť pri riešení problémov. To je nepredstaviteľné a absurdné.

    PROTI
    Rolu sympatie nie, len prave jeden den sa mi take stalo niesom taky možem robiť 99 veci dobre ale ta 1 zla vec sa rieši
    Beriem všetko čo si napisal a važim si že si sa vyjadril a maš pravdu žeby taky admin nemal byť keďže ako si ty napisal že ma pomahať pri riešení problemov

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •