Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: TTT logika

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    136

    TTT logika

    Trošku nepochopím niektorích adminov. Samozrejme ani ja nie som bez viny a taktiež veľakrát robím chyby...ale nikdy ich nerobím naschvál!
    Keď tak veľmi chcete, aby bolo všetko lepšie, prečo samy tie pravidlá porušujete? Momentálne narážam na teba Koprákek.
    Áno, dala som mu random, no hitoval ma. Keď ma niekto hituje neustále aj po upozornení, zabijem ho nie? Mám na to toťiž právo! Teda nechápem pointu vyhrážania sa banom. Píšeš mi nech sa skľudním, lebo poletím ako prvá...
    Prídeš na server, banuješ hráčov, ktorí bezdôvodne hitujú a pritom sám dané pravidlo porušuješ. Nabudúce keď sa chceš vyhrážať a banovať, tak šupni jeden ban aj sebe.

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: TTT logika

    Zabanovat sám sebe není možný už jsem to zkoušel

  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    136

    Odpověď: TTT logika

    Rozvinula sa nám tu zaujimavá debata no.

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Jo no, hranie s Kejtynkou vedie často k sebevražedným myšlienkam. Bohužiaľ máme imunitu.
    Som aka som...pritom čo v poslednej dobe nájdeš na serveri tak sa nemôžeš čudovať. Ale to že máte imunitu neznačí, že si môžete robiť čo chcete ako som to aj myslela v danej situácii.
    Od začiatku nového kola ma hitovali. Došlo to do takého bodu, kedy som nemala ani polovicu HP. Samozrejme, každého to nasere tak som povedala, že ešte raz ma niekto hitne tak dám random...čo sa aj stalo. Koprak miesto toho aby poriešil to, že nevinný tam každé kolo hitovali ako sprostý začal vyhrážať banom...že vraj mu to mám nahlásiť a mám mlčať lebo dostanem "banánik" ako prvá (a tak prepač keď ti to nieje dostatočne do oči bijúce). Po smrti mi ukázalo, že ma hitovali 5 ľudia z toho 2 zrádci a 3 nevinný...zaujimavé je, že od Kopra som mala taktiež 20HP damage a BOL nevinný.

    Locknite to neskôr.

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: TTT logika

    Koprakek čo na to povieš ? Prečo si hitoval kejtynu a vyhrážal sa banom ?
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: TTT logika

    Ale to že máte imunitu neznačí, že si môžete robiť čo chcete ako som to aj myslela v danej situácii.
    Hele , neházej nás jako všechny do stejnýho pytle , jedinej kdo porušuje admin pravidla je Koprakek, zbytek adminů z TTT jdou příkladem hráčům !

    kappa
    Naposledy upraveno Bee; 16-02-18 v 15:22.

  6. #6
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: TTT logika

    Co je za logiku, že by si měla dostat ban když zabiješ někoho kdo tě hituje.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  7. #7
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    136

    Odpověď: TTT logika

    Tá vaša IRONIA... Teraz ani neviem, či to Operák myslí vážne, alebo si tiež robí prdel.

  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: TTT logika

    Kejtyna ja to myslím vážne. Nemám koprakeka rád a chcem aby mu zobrali práva. Takže ešte raz kôpor, prečo si sa jej vyhrážal banom a odpovedaj !!!!
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  9. #9
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: TTT logika

    Z 21 príspevkov minimálne 13 mimo tému. Ďalšie vyjadrenia prosím smerujte už len priamo k hlavnej idei tejto sťažnosti.

  10. #10
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    136

    Odpověď: TTT logika

    Díki Samčo. Ale i tak mi to nedá a vrátim sa k tomu čo napísal Bee...ako sa hovorí: "nesúď knihu podľa obalu". Som aká som v hre, no to neznamená, že taká som aj v skutočnosti. Kľudne sa vysmievaj, ja ti bránit nebudem. Samo sa ti to vráti.

  11. #11
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: TTT logika

    Všechno je to spam o ničemu. Nejlepší by bylo, kdyby se k tomu vyjádřil sám kopr a rozvedl, jak tu situaci posoudil on.

  12. #12
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    136

    Odpověď: TTT logika

    Jediný rozumný príspevok - Operák. Bee a Jeremy si robia iba prdel z mne znamého dôvodu, ktorí je totálne nepodstatný.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: TTT logika

    Co se tam konkrétně stalo, nám řekne jen Kopr a všechno ostatní jsou jen polemiky.

    Jen tak trochu mimo téma. Na celém TTT neznám sprostějšího člověka než jsi ty, protože nadávat lidem: "ty kokot vyjebaný", "mrdka zkurvená"atd...no každý si to přeberte podle svého a zrovna tady mně to připadá jako když zloděj křičí, chyťte zloděje.

  14. #14
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: TTT logika

    Nerad jsem poslouchal ty tvé sprosté kecy ohledně toho kdo začal, kdo koho nahitoval a kdo koho zabil, tak jsem tě pouze upozornil na to, že pokud budeš pokračovat poletíš jako první.. a bylo hned ticho.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  15. #15
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: TTT logika

    Viděla, nevyjádřila.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •