Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 22 z 22

Téma: Admini na JB

  1. #16

    Re: Admini na JB

    Tady jde o to, že si z nás dotyčný zřejmě dělá srandu. Když člověk cca desetkrát napíše bílým textem na obrazovku, ať dotyčný promluví, tak je nemožné si toho nevšimnout.

    Spoiler Spoiler:
    Naposledy upraveno Grakon2702; 15-02-18 v 06:58.

  2. #17

    Odpověď: Admini na JB

    LeBauxi, v tomto duchu by si mohl i nadále pokračovat a nevyjadřovat se k JB tématu. Mám sice opačný názor než ten, který zde píšeš, ale to sem nebudu už nadále rozebírat.

    Dále bych chtěl upozornit jak hříšníka tak i některé adminy, že ban byl už o 2 dny zkrácen na 1 den.

    Mě se jedná o to, že by měl uznat svojí chybu a napsat něco jako "Mikrofon jsem si spravil a příště budu reagovat, omlouvám se za prací navíc. Děkuji za unban."
    V tu dobu by už měl unban. Protože slušného hráče nemá cenu banovat.

    E//: A vůbec, tady v tomto topicu ani nechce Unban. Toto je stížnost na admin, konkrétně na mě.
    Naposledy upraveno Latins; 15-02-18 v 08:50.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  3. #18
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Admini na JB

    Grakone, by ses divil.. ale přehlédnout to jde. Kolikrát se mi stalo že jsem zaspamoval admin chat bílým textem typu ať někdo promluví... XXXkrat bez odpovědí, poté jsem na něj promluvil a bum.. začal reagovat. Hold si někdo prostě nevšimne, i když to napíšu na levou na pravou stranu nebo dokonce na střed obrazovky.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  4. #19
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: Admini na JB

    Nehovorim, ze ten hrac to nemohol spravit lepsie, len mi proste pride divne, ze hra par dni, kupi si VIP v dobrej viere a hned dostane relativne tvrdy trest a celkovo taka nepriatelska atmosfera ked sa to prenieslo sem do fora. Tolko toxickych ludi ste si tu na tom JB nechvali roky, sa mi zda ze ste zabudli ako byt vludni na hracov. Berte to ako feedback a nie utok, ci si z toho vezmete nieco je na vas. Tiez mam svoje rezervy.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  5. #20

    Odpověď: Admini na JB

    Z této stížnosti asi nic nebude.

    Aby to tady zbytečně nezabíralo místo pro další stížnosti, navrhuji udělat záměr a Locknout to.

  6. #21
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Admini na JB

    Mám jen čistě jednu otázku - kontroloval si, či upozornoval hráče přes voice?
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #22

    Odpověď: Admini na JB

    Když jsem měl závadu na mikrofonu, tak jsem nemohl.

    O pár dní později jsem ji spravil.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •