Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: Admini na JB

  1. #1

    Exclamation Admini na JB

    Zdravím, píšu ohledně chovaní adminu na serveru JailBreak přesněji o adminovi jménem Latins. Tento server jsem začal hrát asi dva dny z5 jelikož jsem se chtěl vrátit do starých dobrých času ale bohužel se mi to nepodařilo. Po dnu hraní jsem se rozhodl si zakoupit VIP jelikož jsem si chtěl hru trochu více užit. VIP jsem si koupil ale hru už jsem si neužil, jelikož po tom co jsem si přečetl pravidla a šel to zkusit za CT se objevil admin a řekl mi ať promluvim to jsem následně udělal ale asi jsem měl v nastavení mikrofon špatně nastavený poté jsem napsal že jsi ho pujdu upravit ať mě jde slyšet a přepl jsem se na tu chvili k T, ale na to už admin nebral zřetel a řekl mi že mam 10 vteřin a po te mi dal zakáz hrat za CT na 3 dny. Na toto jsem chtěl jen trochu poukazat jelikož se to v přatelskem klidu vyřešilo. Ale teď už k adminovi Latins. jelikož tato rozepře se nevyřešila. Hral jsem už nějakou tu chvilku za CT mikrofon mi šel a vše jsem dělal tak jak jsem měl, následně dorazil Latins. a začal mi psát že mám promluvit ale jelikož byla hra tak jsem si toho nevšiml a taky jsem nebyl saimon takže pochopitelně nevěděl jestli mám mikrofon, asi po 3 minutach jsem zaregistroval že mi par lidi piše do četu že mám promluvit tak jsem promluvil ale ejhle bylo pozdě a dostal jsem o5 zákaz na tři dny. Když jsem mu to vysvětlil nebral na to zřetel a oduvodnil si to tim že mi bylo špatně rozumět, což je hloupost jelikož asi 10 minut předtím jsem dělal saimona a nikdo si nestěžoval. Tímto bych prosil jestli by se s tím nedalo něco dělat a upozornit na to že mi přijde že na tomto serveru davaji admini zákazy z nudy. Děkuju.

    Jedovatý už od pohledu

  2. #2

    Odpověď: Admini na JB

    Zdravím,
    první část tohoto textu se mě vůbec netýká, proto se k ní vyjádřím jenom okrajově. Mikrofon by si měl mít v pořádku už tehdy, kdy jdeš k CTčkum.

    Tak a teď přímo k stížnosti na mě.
    Já tady nejsem od toho, abych neustále psal do Admin chatu, aby si mi promluvil. Napsal jsem ti to minimálně tak 5x krát s tím, že jsem tě upozornil ještě před tím jednou v jiném kole, aby sis zvýšil hlasitost mikrofonu či si ho přiblížil k puse.
    Po chvíli jsem si to chtěl ověřit. Nic, nereaguješ. Čekal jsem 5 minut. Během 5 minut si asi AFKoval nebo neví co, ale přítomný si nebyl.
    A na poslední chvíli, kdy ti chci dát ban, tak blekotneš do mikrofonu "Co?". To se teda na mě nezlob, ale máš reagovat.

    To, že jsem podle tebe "potrat", který se nudí a proto dává bany za absolutní hlouposti, to už nějak neovlivním.

    Tak tady máš moje vyjádření Best for Business
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  3. #3

    Odpověď: Admini na JB

    Promin, ale neafkoval jsem jestli sis všiml normalně jsem hrál a jelikož jsem hrál tak se muže stát že jsem nestihl sledovat i chat to je snad normalni a ještě k tomu kdyz jsem nebyl saimon tak jsem chat ani moc sledovat nemusel to že ti neodepisuju nebo nekouknu na tvoji zpravu neznamena že jsem afk a nemusiš mi hned davat ban. A promin ale hned co jsem si to přečetl normalně jsem začal mluvit co nejrychleji to šlo a to že jsem to s tebou chtěl normalně vyřešit a vysvětlit ti to tak to už si nebral vubec v potaz.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Admini na JB

    Prikláňam sa k Latinsovi. Ja by som ti napríklad dal maximálne 1 minutu na opravu mikrofónu. Ak nevieš reagovať v čas, tak je to tvoja chyba.
    E: Taktiež Latins nespomínal klasický chat, ale admin chat. To je to, čo ti admin napíše na obrazovku veeeľkym písmom, ktoré proste prehliadnuť nejde ani kebyže chceš.

  5. #5

    Odpověď: Admini na JB

    Kajsinek ale on mi nepsal do admin chatu. Psal do normalniho hromadneho chatu kde je snad normalni ze to muzu prehlidnout kdyz hraju a sleduju Tcka od toho taky CT jsou aby hlidali T pokud vim takže by jste tohle mohli pochopit.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Admini na JB

    Tie zavináče je príkaz do Admin chatu. Áno...určite písal do klasického. Iba tam je diakritika, tak ďalej to nezaznamenalo, ale čas je približne totožný s tvojím banom + je tam ten príkaz. Viac nie je potreba na dokázanie.
    Spoiler Spoiler:

  7. #7

    Odpověď: Admini na JB

    Já to v klidu chtěl a chci řešit. Já jenom potřebuji mít u CT lidi, kteří to umí.

    Ty si nesplňoval podmínky k tomu, aby si dále zůstal u CT (Teda aspoň z mého pohledu) a následně přehlížíš Admin chat (Ano, mohl jsem napsat jednu větu i do normálního chatu)
    Co se mi ale nelíbí je tvoje chování.

    E//: KajSinku, musím tě tady opravit a upřesnit tuto situaci. Před ním jsem banoval další 2 CT a hlásil jednu věc, která se nakonec stejně neuskutečnila. Ale poslední zprávy přes Admin chat byly směrovány na tohoto hráče.
    Naposledy upraveno Latins; 14-02-18 v 21:01.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  8. #8

    Re: Admini na JB

    Už by to chtělo ten chatlog opravit. Jestli to bylo opravdeu napsané přes "bílý chat", tak je zákaz v pořádku. Toho snad ani není možné si nevšimnout.

  9. #9

    Odpověď: Admini na JB

    Na obrazovce se mi nic neukazovala. Když jsem se potom dival psal to normalně do hromadneho chatu. Nic jak jsi ty rikal ze bych to mel pres celou obrazovku jsem nemel. A jo cas klidne odpovidat muze ale porad tam je duvod ten ze jsem hral a nemusel jsem si vsimnout. Neni treba jednodussi kickout nebo presunout hrace aby si toho vsiml ze s nim chce vubec nekdo mluvit kdyz si zorvna nevsimne ? Ale ne ono je jednošši dat hned ban že ? Nebo nemam pravdu ?

    Nevím jak myslite psane adminsky nebo co to ale nic takove jsem proste nevidel a to jsem normalne hral.

    A latins ty tady pises ze chceš mit u CT schopne lidi, Ok ja to beru a chapu tě, ale prosimtě řekni mi jak je chceš mit když přijde někdo nový chce se to naučit a ty mu dáš ban za takovou prkotinu která by se dala řešit i rozumněji ?
    Naposledy upraveno Samco; 17-02-18 v 11:30. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  10. #10

    Odpověď: Admini na JB

    Máš pravdu, to teda určitě je lehčí dát ban hned

    A mohu ti napsat několik důvodů, proč:
    1. Zbavil ses dalšího hráče, který nezná pravidla a má čas se je doučit.
    2. Neztrácíš čas a můžeš v klidu hrát dále nebo řešit někoho dalšího.
    3. Případnej omyl se může potom řešit zde na forum.

    Na Jailbreaku nepotřebuješ důkaz, že vážně pravidla porušoval. Točí se tam strašně moc banů a je tam dost bordelu, proto máme s vámi tak rychlý proces.

    E//: Rovnou ti mohu odpovědět. I já jsem se učil Simonovat a být u CT. Ale to bylo několik let zpět. Tehdy to bylo přísnější.
    Stačí si odehrát těch pár hodin, aby si věděl, co a jak se dělá a potom si to běž zkusit za předpokladu, že si na to připravený jak psychicky, tak materiálně.
    Naposledy upraveno Latins; 14-02-18 v 21:11.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  11. #11

    Odpověď: Admini na JB

    Ale ty tady motáš páte přes devat. Ted se mi zda že mi naznačuješ že neumim pravidla přitom jsem nahoře psal že pravidla jsem si četl a tohoto se tato diskuze vubec netyka jelikož pravidla jako takova jsem neporušil. Proč ? za 1. U CT jsem žadne pravidla neporušil
    2. Mikrofon jsem měl a slyšet mě šlo dostatečne vice jsem o tom psal nahoře

    A jestli se teda ty bany řeši tady tak proč se ještě nic nevyřešilo když jsem to takhle objasnil ?

    Nebo jinak má vubec smysl tady psát dál ? vyřeši se vubec něco ? nebo prostě za těch 5 minut co jsem hral a nevsiml si te si budu muset pockat hloupe 3 dny než si zase pořádně zahraju ?
    Naposledy upraveno Samco; 17-02-18 v 11:31. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  12. #12

    Odpověď: Admini na JB

    Já jsem tě v té době dostatečně zřetelně neslyšel, proto jsem ti dal čas, aby sis to spravil.
    Ty si i po opakované výzvě nereagoval. Tedy jsem usoudil, že nemáš zájem si ho opravit nebo se ozvat.

    Dále vyčkám na vyjádření někoho jiného.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Admini na JB

    Ani si o UB nežiadáš, tak čoho chceš docieliť? :D

  14. #14

    Odpověď: Admini na JB

    Opravdu nevim co ti k tomu mam dal napsat. Klidne se mužeš na serveru zeptat že jsem normalně dělal saimona a nikdo neměl problem. No nic kašlu na to stejně se tady beztak nic nevyřeši. Tak zatim.

  15. #15
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: Admini na JB

    Normalne sa k JB nevyjadrujem lebo je to podla mna totalne tupy mod, ale typek je slusny a snazi sa to normalne vyriesit a vy radsej aby ste trochu ubrali z plynu tak si to sponujete ego. Jasne nebol som tam, ale davate bany na 3 dni za toto? A hlavne ked typek ocividne si chce len zahrat a nema ziadne toxic umysly a chovanie? Viem ze tym jak je toho na adminov dost a stracame cas na vludnost tak obcas sme dost tvrdy ale toto mi pride moc. My 2 cents.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •