Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 31

Téma: Me :)

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    86

    Me :)

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem Bee
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'Cheater'
    [AMXBANS] Delka: 'permanentne'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:7628486'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '94.112.233.254'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] =======================================


    Poznamka:


    Zdarec, prosim o unban (nick Rukav). Diky.

  2. #2

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    86

    Re: Me :)

    Ano, super a cheater jsem tedy proč? Čím konkrétně jsem porušil pravidla?

  4. #4

    Odpověď: Me :)

    Podla mna toto su len modely hracov, ktore sa tu uz X-krat riesili ale nie wh. Nebol som na serveri, takze neviem posudit jeho hru, to mozu max. Bee a Zaoo ale za tieto screeny perma urcite nie.

  5. #5

    Odpověď: Me :)

    Já tam byl tak 30 sec. než dostal ban. Toto je můj screen, kterej sem udělal než Bee ten první a nic tam není. Na dalších dvou co sem udělal, taky ne

    Jinak ten první od Bee, je nějakej divnej teda

  6. #6
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Me :)

    Ani na jednom nic není. Jsou to pouze stupido skiny, které používají hráči pro "lepší" viditelnost.

  7. #7
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Me :)

    na prvním screenu jde za hráčem vidět mrtvola přes stěnu, koukněte pod levou ruku enemy co stojí před ním.

    + se mi ještě zdá že enemy co stojí před ním má loket levé ruky za krabicí a jde stejně vidět
    Naposledy upraveno Bee; 18-02-18 v 12:53.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Me :)

    Suhlas s cmeliakom...

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Penegal
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    442

    Odpověď: Me :)

    Je to WH bambulíni.
    Best Regards:
    Penegal
    Csko.cz [GLOBAL] Ex - Server Administrátor (Senior)

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Me :)

    Ano, také potvrzuji WH. Na prvním screenu nejen prosvítá tělo na zemi ale taktéž je vidět celý hráč (modrý), i když má ruku za krabicí.

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    86

    Re: Me :)

    Tak pánové, to myslíte vážně? Po těch letech hraní zde na Kotelně dostanu ban za nějaký pofiderní screen? Jak už bylo zmíněno, jsou to pouze red and blue modely, ale wh, s tím běžte někam. Postni sem demo a ukaž mi ty wh časy, protože tohle je fakt směšný.

  12. #12

    Re: Me :)

    Nikdy bych nevěřil, že se bude muset dokazovat i to, co je přímo na screenech . Ten loket za krabici a mrtvola za zdí je jasná.

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    86

    Re: Me :)

    Nebo ještě jinak, mohu poprosit někoho, kdo si udělá čas a podívá se na demo a třeba i konkrétně na ten inkriminovaný čas, kdy byl pořízen ten screen?

  14. #14
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Re: Me :)

    Citovat Původně založeno Me :) Zobrazit příspěvky
    Nebo ještě jinak, mohu poprosit někoho, kdo si udělá čas a podívá se na demo a třeba i konkrétně na ten inkriminovaný čas, kdy byl pořízen ten screen?
    Přesně toto jsem udělal a ta "skvrna", která jde vidět přes tu stěnu není žádná mrtvola, ale je to zbraň, která vypadla z toho hráče, kterého pár setin před screenem zabil. Loket taky není za stěnou, zabil ho ještě dřív, než vůbec za tu stěnu mohl zalézt. Je to čisté, vůbec nic tam není.

    Tento ban ale můžeš brát jako ban za ty modely, které jsou poněkud hodně ostré a myslím, že už by se mohly považovat za zakázané. Každopádně tam nic není a tudíž jsem pro unban.

  15. #15
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: Me :)

    Jestli si nekdo pamatuje X-Ray anticheat, tak tam se taky obcas stalo, ze na screenu byly glitche, jeste na playzone jsme to testovali a obcas to v dobe sceenu "probliklo". Nemusi to byt tenhle pripad, jenom rikam, ze uz jsem resil pripady, kdy na screenech fakt bylo tezko rict, kde je kousek tela.

    1SCREEN
    To co na pozadi vidite jako mrtvolu, je mozna jenom byt padajici zbran z toho hrace, co do nej strili (ne mrtvola), je low rozliseni tak to nepoznam.
    Proste stesti, ze ten screen byl udealny prave v sekunde, kdy ten clovek umira.
    Potreba overit z dema.
    Prave proto me napadlo, ze i to rameno muze byt nejaky weird glitch animace umirani, nebo realne je to proste perspektiva, model v CS ma ruku PRED nohou, takze muze byt pred tou bednou.

    2SCREEN
    Kdyby taby bylo wh, byla by videt ta m4 napravo cela.

    Jinak, osobne jsem delal par screenu jinemu typkovi, co ma stejne modely a ten nic nemel.
    http://fd.csko.cz/upload/12-02-2018-...0-xtr28876.jpg "Poustevnik 1 chory"

    Hlavne... nebylo by lepsi nedavat zbrkly ban a nebyt v tehle situaci? Kdyz mel WH tak by dle meho soudu bylo mozne udelat 2-3 dalsi screeny, kde je to JASNE bez pochyby videt.
    Zbytecne si pridava banujici admin praci, pac pokud v demu nejsou alespon 2-3 nejake WH casy, nemyslim ze jeden divny screeny staci.
    Tolik muj nazor.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •