Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 31

Téma: Me :)

  1. #16
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    86

    Re: Me :)

    Děkuji za vyjádření LeBauxe. Modely jsem samozřejmě ochoten odstranit, nicméně rozhodně jsem žádné pravidlo neporušil. Neřeším vůbec to, co jde nebo nejde vidět, řeším tu situaci jako takovou, pokud jsem měl wh, tak určitě nebude problém najít ty tři jasné wh časy, tak prosím. Přece neodsoudíš člověka na základě screenu, který je prostě fail.

  2. #17

  3. #18
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: Re: Me :)

    Muzete sem nekdo hodit demo nebo HLTV (demo lepsi)? Ja se na to podivam. Diky.
    Me, prosim dej mi link na ty modely nebo je nekam uploadni + pribal mi k tomu tvuj CFG soubor.
    Naposledy upraveno LeBaux; 18-02-18 v 14:54.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  4. #19

    Odpověď: Me :)


  5. #20
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Me :)

    Vzhledem k tomu že je možnost u hráčů s novým cs (což jsi ty) udělat screen místo toho aby jsme ztráceli čas s točením dema , tak raději využiju tuto funkci , byl jsi nahlášen tak jsem udělal screen . Nevím jaká je pravděpodobnost že zrovna když udělám screen se odehraje tolik shod a náhod , ale asi ne moc velká. Podíval jsem se tedy raději na hltv a viděl že opravdu hráč před tebou pustil zbraň v moment kdy jsem udělal screen a nebylo to nic za stěnou. Banoval jsem tedy za základě tohoto screenu + mi moc neseděly ty modely. Tímto se ti omlouvám za komplikace , bohužel jsem jen člověk , modely by bylo možná fajn vyměnit aby se podobná situace v budoucnu neopakovala :) Máš unban.
    Naposledy upraveno Bee; 18-02-18 v 21:37.

  6. #21
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    86

    Re: Me :)

    Zde je tedy odkaz na modely, config a userconfig: http://leteckaposta.cz/800304257.

    EDIT: V pohodě, zde jsem postnul na přání vše, co jste si vyžádali. Zřejmě tedy necháme otevřené, než se vyjádří zbytek. A já děkuju, za mě tedy vše.

  7. #22
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: Me :)

    Bee stale je mozne, ze ten clovek cheatuje :D Ja jenom ze jsi mohl udelat par screenu navic a bylo by to v klidu. Chapes.
    Tedka je to ale stejne v zadeli, pac i kdyby cheatoval ted uz nebude.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  8. #23
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Me :)

    Tak ta možnost tu je vždycky noo, nějaký screeny dělal i Zaoo ale já měl nejdříve v podvědomí že zapíná a vypíná, protože ze 3 screenu co jsou dělaný mnou tak jenom na jednom bylo něco divného ale to byla jenom sakra neobvyklá náhoda. Na hltv se to pak vysvětlilo + jsem koukal chvíli jeho play a nic podezřelého jsem neviděl , hrál na serveru cca 40 minut takže materialu by bylo až až .. co už no , rychlý jednání má následky , určitě to bude jedna z věcí na co si dám ted při těch screnech pozor , jindy dělám screenů dost

  9. #24

    Odpověď: Me :)

    Zo screenu nebanovateľné.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  10. #25
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Me :)

    Stejná situace jako u mě. Jestliže nebude nic na hltv, tak nevidím důvod mu ten ban nechávat.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  11. #26
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Me :)

    Unban už jsem mu dal dávno, kdyby jste si četli příspěvky zjistíte že už je to dávno vyřešený a jen to tu zbytečně visí.

  12. #27
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Me :)

    UB byl sice udělen, ale ještě bych chtěla dodat, že rozhodně tyto skiny by měly být zakázané - dle mého je to velké zvýhodnění hráče, vidí ostatní velice dobře ve tmě, hlavně když třeba hrá za CT a T jsou někde třeba v katech, tak se dají velice snadno najít. Kdysi tyto skiny byly i součástí packu s cheatama a perma se za to normálně dávaly. Pro rozhodnutí zákazu je používat bych to viděla na podobný trest, jak když má někdo cross na awp.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #28
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    86

    Re: Me :)

    Ve tme je ta vyhoda minimalni,ale v ramci hry si daleko lepe vsimate protihracu,i kdyz ne kazdemu tento skin muze vyhovovat.Existuje napr sw na zvyseni svetlosti,kde ve tme vidite suprove.Resit nejake skiny je hloupost.Resme cheatery jako takove a ne nejake skiny.Neni to opravdu zadne markantni zvyhodneni,spise jde o to,co vam vyhovuje.

  14. #29
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Me :)

    Modely jsem samozřejmě ochoten odstranit
    Stále beru na vědomí co jsi napsal.

  15. #30
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    86

    Re: Me :)

    To jsem samozrejme udelal hned po udeleni unbanu,ale dokud to neni v zakazech,tak to nema prilis smysl.Hezky den vsem.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •