Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Hannah Baker (jiny hrac) --> DiEAcE

  1. #1

    Hannah Baker (jiny hrac) --> DiEAcE

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 244979)
    [AMXBANS] Mas 6 dnu, 16 hodin, 55 minut a 54 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Obch�zen� banu, zesm?�?ov�n�'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Hannah Baker >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Young and Beautiful
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:119029358
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:119029358
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.85.240.122
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.85.240.122
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < DiEAcE >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | OldSchool
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
    [AMXBANS] ================================================


    Poznamka:


    V tuto dobu jsem ani nehral, a ani nejak neochazel ban. Jak taky asi, kdyz jsem v tu dobu ani ban nemel?

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Hannah Baker (jiny hrac) --> DiEAcE

    Zdravím,

    v době aktivního banu si došel po pár minutách na Nsku a to ještě s pokusem o zesměšnění Krstitelova nicku. Možná si obešel i ten první ban, zítra ti tu editnu výpis z CHl. Každopádně si to děláš sám, ať už tou demencí, kterou otravuješ hráče na serveru, dříve cheatingem atp. I přes to všechno ses stále nedokázal polepšit, tak já nevím co s tebou, ale ban je v každém případě oprávněný, to ti říkám dopředu a proto máš taky týdenní ban i na NS klienta.

    Zatím dobrou noc

    e; Co vím, tak se tu obcházení trestá tvrději, ale třeba ti to už trkne a pokud ne, vyhledej pak jinou pomoc, protože Tvá historie banů hovoří za vše.
    Naposledy upraveno DiEAcE; 19-02-18 v 22:41.

  3. #3

    Odpověď: Hannah Baker (jiny hrac) --> DiEAcE

    Též zdravím. Chatlog bych si taky rád přečetl, klidně hned. Navíc není nikde napsáno, že nemůžu mít Nick ,,Jan prstitel“ ještě s tím, že to nikoho nekopiruje, jinak by mi to samosebou dalo kick. A s tím na v době aktivního banu? Chtěl bych vidět nějaké demo. Stejně tak si mi psal do pm zde na fórum, že si k mému minulému banu od tebe dal demo a hltv, ale to tam nikde není. Klidně se podívej do mé minulé žádosti o UB. A psát, že se mi všichni za žádost o UB vysmějí není zrovna dvakrát chytré. To stejné i s tím, že na můj minulý ban si jen přišel na server, napsal ,,měj se Bakere“ a dal hned ban, na který si mi neodpověděl ani do Steam komentářů, kde jsem ti psal, a sám si ho smazal. Čekal jsem lepší chování od někoho, kdo má práva.

    + Bych také chtěl důvod, proč si dal ten podle tebe ,,oprávněný“ ban až pár dní potom, co jsem měl ten minulý který jsem podle tebe obcházel.
    Naposledy upraveno Akasawa; 19-02-18 v 23:26.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Hannah Baker (jiny hrac) --> DiEAcE

    Z jaksi morálního hlediska ti nedochází pár maličkostí, ale nebudu se tady s tebou dohadovat. Počkej si na zítřek.

  5. #5

    Odpověď: Hannah Baker (jiny hrac) --> DiEAcE

    Rád konečně dostanu po pár dnech odpověď.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Hannah Baker (jiny hrac) --> DiEAcE

    Akorát tu s tebou ztrácím čas, ale co už.

    Zde je SID + NS klient

    VALVE_0:0:1792209158 95.85.240.122
    STEAM_0:1:119029358 95.85.240.122

    1 ban ode mě si dostal 28.1.2018 a ještě tentýž den ses připojil na NS. Čau banu 14:11

    Reason:
    - nepovolený klan tag před nickem i po upozornění
    - úmyslné flashování týmu, které probíhalo skoro pořád
    - blokování hráčů

    OldSchool 28-01-2018 17:45:25 VALVE_0:0:1792209158 95.85.240.122 Hannah Baker (1)Player [zmenil nick na]: Hannah Baker
    OldSchool 28-01-2018 14:09:15 STEAM_0:1:119029358 95.85.240.122 [KKG] Hannah Baker bikini

    2 ban si dostal 14.2.2018 a po 10 minutách ses připojil na NS. Čas banu 18:24

    Reason:
    - úmyslné tým flashe
    - posměšný nick Jana Krstitele a i přes upozornění si si jej nezměnil (Jan prstitel), změnil sis nick na jeho podmět, a hádej se s kým chceš o originalitě.
    - obcházení banu

    OldSchool 14-02-2018 18:36:08 VALVE_0:0:1792209158 95.85.240.122 Hannah Baker ahoj
    OldSchool 14-02-2018 18:23:42 STEAM_0:1:119029358 95.85.240.122 Hannah Baker čau

    Chováš se jak hovado už několik let co tu hraješ, viz. Tvůj balist hovoří za vše.. https://ctrlv.cz/Kbvp

    Pravidělně mi na tebe chodí upozornění, především na steam a sám jsem tě ve hře také viděl.

    Ještě tu postnu pár úryvků z CHL a uzavírám to. Vážně nemám chuť tu hodinu skládat něco k UB, který stejnak nedostaneš. Mimochodem všechny níže uvedené věty směřují na Tvojí osobu:

    OldSchool 11-02-2018 22:06:41 STEAM_0:1:119029358 95.85.240.122 Jan prstitel jsi mě zjebal že flashuju, a teď jako co :( xd
    OldSchool 11-02-2018 22:14:14 STEAM_0:1:119029358 95.85.240.122 Jan prstitel tebe to flashlo? xdd
    OldSchool 11-02-2018 21:46:38 STEAM_0:1:23459023 176.74.129.182 [KKG] Podpicnik prstitel ty kryple prestan s tema flashama!
    OldSchool 11-02-2018 21:45:17 VALVE_0:0:23957976 109.81.211.101 [OPS] Tita a prestan doprdele hazet ty flashe...
    OldSchool 11-02-2018 21:45:30 VALVE_0:0:223701145 178.253.156.131 jan krstitel fakt nebuc jak madar a prestan daj si to prec (myšlen posměšný nick)

    Někde jsem ještě viděl jak otravuješ Kajsinka na JB a nevím jestli ses nechal inspirovat zdejší forum legendou Daxerem, ale tohle ti tu nikdo tolerovat nebude.

    Nemá význam tu kopírovat každý den jednotlivě. Poznám na Oldu snad všechny tamní hráče a otravuješ tam lidi od krstitele až po Duffyho, tímhle jsem s tebou skončil a užij si zbytek týdenního banu.

    DiE

  7. #7

    Odpověď: Hannah Baker (jiny hrac) --> DiEAcE

    Znova zdravím. Je pěkné, že píšeš za co jsme dostal všechny bany od tebe. Ale jaksi jsem nedostal odpovědi na své otázky. Chtěl bych hlavně vědět, proč jsi mi dal ban za ,,obcházení“ až pár dní potom, a to ještě v době, kdy jsem byl offline. Dále si mi ani po několikáté neodpověděl na dotaz o jakémkoliv Demu, či něčem takovým. A to si mi dokonce psal do pm, žes ho dával do mého minulého banu, a ne, není tam. Stačí se podívat na moji minulou žádost o UB, a jak jinak, nežli zase ban od tebe. Můj banlist je ale už dávno vyřešený, a bany které jsem dostal já, jakožto moje osoba jsou až od banu za reklamu. Už někdy v půlce roku 2016 to bylo řešené. Dále něco o těch chatlogách. Je hezké, že sem dáváš zrovna tohle. Ale chatlog ostatních hráčů, či to, že jsem si je musel i mutnou, za jejich nadávky a výhrůžky o tom, že mě zmlátí v RL jsou už v pohodě, jak vidím. A to s tím, že přijdeš na server, nejsi tam ani jedno kolo, nic neřekneš a jediné co napíšeš je ,,měj se Bakere“ mi nepřijde zrovna v pořádku. Chtělo by to něco si zjišťovat před ním, nežli během 15 sekund na serveru někoho za tohle zabanujes. Ale to už je ban z minula, a doufám, že už jsi to pochopil. A nakonec dvě věci: proč si smazal můj steam komentář o tom, za co přesně mám ban, a druhá věc mě zajímá nejvíc, a to je ta, že Kajsinka jsem nikdy na Jailbraku ani na jiném serveru neotravoval. Doufám, že i on napíše vlastní názor na to, jestli jsem ho nějak otravoval. Doufám že si najdeš čas, a konečně mi zodpovíš těchto pár otázek. Díky

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Hannah Baker (jiny hrac) --> DiEAcE

    Beru to za uzavřené, příště si své chování možná rozmyšlíš. A se týče obcházení, tak mě na to upozornil jeden nejmenovaný hráč, buď rád, že máš jen týden.

    btw. vše potřebné máš hore..

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Hannah Baker (jiny hrac) --> DiEAcE

    Zdravím,
    ban za to správanie je samozrejme na tebe, keďže hráča tak úplne nepoznám, ale obchádzanie je podľa mňa iba vtedy, ak hráč obchádza aktívny ban. T.j. nie je potrebné banovať hráčov čoho sa dopustili pred cca 2 týždňami až mesiacom. To je môj názor. Samozrejme ban je v poriadku, ak robí neustále zlobu na servery, len som sa chcel vyjadriť hlavne k tomu obchádzaniu.

  10. #10

    Odpověď: Hannah Baker (jiny hrac) --> DiEAcE

    To je hezký přístup k mým dotazům.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Hannah Baker (jiny hrac) --> DiEAcE

    Jelikož jsem nepočítal s tím, že vůbec bude obcházet na NS, ale dám si na to pozor a daný hráč si to taktéž příště rozmyslí, jestli se mu takové chování oplatí. Mě přijde opožděný ban na místě a to především z hlediska toho, že na serveru neměl co dělat a když už tam byl, tak tam aspoň nedělal opět bordel, tudíž ub ti rozhodně nedám. Trocha pokory by ti neuškodila, ale i na tu už je pozdě.

  12. #12

    Odpověď: Hannah Baker (jiny hrac) --> DiEAcE

    Píšeš něco o pokoře, ale ani na otázku nedokážeš odpovědět. Krása.

  13. #13
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Hannah Baker (jiny hrac) --> DiEAcE

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •