Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: Furien - žádost o práva

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele CAPIRR
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    8

    Lightbulb Furien - žádost o práva

    AHoj ľudia, hlavne admin people :D
    ------------------------------------------------------


    Vyzerám že som nový na fórku, len ja som mal viac účtov kde som mal medaile z Furien turnajov len som zabudol heslo čo som mal prestávku ale myslím že ma poznáte cez steam,servery alebo aj Facebook stránky ale akože už hrám csko strašne dlhóó okolo 5 rokov cca asi aj viac.. Zapáčil sa mi Furien server čo som na neho v mladosti narazil úplne náhodne.. Darilo sa mi, hrával som aj na rank, bol som veľmi vysoko no neviem či náhodou som nebol v topke ale to asi zasa tie detské radosti .. na začiatku som bol tak s hráčmi že GAL!L, Daron, snimi som si dobre vychádzal.. hej aj CMBRa som stretol dosť pohode haluzák (aj týpek) nechcem tu vymenovávať len je dôležitá slušnosť a hlavne zábava.. no tak by som to zhrnul že poznám už skoro každého z Furien servera mám skúsenosti rozoznať číty :D, kemp ale samozrejme chcem byť vždy spravodlivý a nikam sa neponáhľať.. určite nemám v pláne práva zneužívať to by som bol asi nejaký ten s prepáčením degeškohnalo ma do tohoto aj viac ľudí si pýtať práva len som nemal tú odvahu a bojím sa že mi dáte PROTI.. no skúsim to..

    Niečo o mne :
    -----------------------------------------------------

    Volám sa Filip..mám 20 rokov, už budem mať tích 21 no rád chodím po vonku a mám tú frajerku nočiže na hry nemám veľa času (myslím všeobecne) ale Furien hrávam stále a som aktívny či už dávnejšie alebo teraz.. skúsenosti s Furien servermi mám dosť no nepovedali by ste to nato v akom stave mám fórum.. môžu vám potvrdiť admini že im hlásim pravidelne.. pomáham ako sa len dá hráčom na Fb čo sú tiež z Furien serverov, na steame väčšinou dávam upozornenia napr. jeremymu,troppemu,delikovi atď. čiže pohodka.. STRAŠNE BY SOM BOL RÁD ZA KLADNÉ ODPOVEDE ALE CENÍM AJ KRITIKU LEBO OD TOHO SA ČLOVEK NAJVIAC UČÍ

    PS : bany som nemal ani jeden.. aspoň myslím možno nejaké tie srandy že vyžiadaný ban lebo ma nebavilo dostávať vylágoš od non steamakov (je pravda že keď nemáte vlastnú steam id tak na non steam vám dajú ban neprávom napr. niekto ti nalezie na adresu ktorú vlastníš a tam cheatuje a zabanujú teba čo si ani pri PC nebol.. tak preto som si kúpil csko ;) ) ďakujem za všetky názore

    ******************************** STEAM_0:0:75375245 **********************************
    Naposledy upraveno CAPIRR; 21-02-18 v 17:22.
    Keď si myslíš že máš smolu a nič ti nejde ,
    čupni si do rohu daj fullout veď ono ťa to prejde .

  2. #2

    Odpověď: Žiadosť o práva na Furien server

    Určite PRO.
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  3. #3
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žiadosť o práva na Furien server

    Je aktivní, na serveru se chová slušně, hraje tu až moc dlouho, hlásí mi často na steam.
    Nevidím problém, pro.

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele CAPIRR
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    8

    Odpověď: Žiadosť o práva na Furien server

    Ďakujem chlapcíí
    Keď si myslíš že máš smolu a nič ti nejde ,
    čupni si do rohu daj fullout veď ono ťa to prejde .

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Novic
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Slovakia :) Stred európy :)
    Příspěvky
    211

    Odpověď: Žiadosť o práva na Furien server

    Aktivita +, ovládanie módu +, Žiadosť pekná okrem priraďovacie spojky "no" :D

    Musím byť Proti
    Nemyslím že by si veci riešil chladnou hlavou, veľa štipľavých poznámok ktoré vrcholia keď ta niekto killne, už sa ušlo aj mne pár nepekných výrazov.


    To tam chcete hrať admin vs admin ? xD

    Aktuálne
    Spoiler Spoiler:

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele CAPIRR
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    8

    Odpověď: Žiadosť o práva na Furien server

    Priraďovacia spojka -_- xD ... Myslím že každý admin čo má nad 15 ročkov má štipľavé poznámky :D ale jasné chápem ťa :)) ''tak admin vs admin'' veľa adminov to nehrá až tak pravidelne ale beriem pozitívne tvoje vyjadrenie. ďakujem za vyjadrenie Novic
    Keď si myslíš že máš smolu a nič ti nejde ,
    čupni si do rohu daj fullout veď ono ťa to prejde .

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele CAPIRR
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    8

    Odpověď: Žiadosť o práva na Furien server

    btw niekedy ich tam je dosť a žiadny admin :))
    Naposledy upraveno CAPIRR; 23-02-18 v 17:16.
    Keď si myslíš že máš smolu a nič ti nejde ,
    čupni si do rohu daj fullout veď ono ťa to prejde .

  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Žiadosť o práva na Furien server

    Novič má pravdu, takže pokiaľ si nezlepšíš správanie tak ee a ešte si klamár.
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Dimitri19
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Tvoja mama.
    Příspěvky
    489

    Odpověď: Žiadosť o práva na Furien server

    Ahojte
    Citovat Původně založeno Jeremy Zobrazit příspěvky
    Novič má pravdu, takže pokiaľ si nezlepšíš správanie tak ee a ešte si klamár.
    To je dosť vážne obvinenie , máš na to aj nejaký dôkaz ?

    K žiadosti sa nebudem vyjadrovať .
    Naposledy upraveno Dimitri19; 08-03-18 v 17:58. Důvod: mena slova

  10. #10
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Žiadosť o práva na Furien server

    Citovat Původně založeno CAPIRR Zobrazit příspěvky
    na steame väčšinou dávam upozornenia napr. jeremymu
    Nikdy som ho na steame nemal
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele CAPIRR
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    8

    Odpověď: Žiadosť o práva na Furien server

    Jeremy, možno v dávnej dobe si ma mal.. no neviem nejsom si istý možno som sa s niekym splietol.. je to jedno každý má správanie aké má.. keď si proti tak buď :) neberiem ti to..
    Keď si myslíš že máš smolu a nič ti nejde ,
    čupni si do rohu daj fullout veď ono ťa to prejde .

  12. #12
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Žiadosť o práva na Furien server

    Maj si správanie aké chceš, ale keď chceš byť admin, mal by si sa vyjadrovať/správať slušne. Hlavne na furiene je tento problém, že keď tam niekto niekoho zabije, tak ho hneď začne urážať aký je kokot,ukempenec,bot atď. To mi docela stačí, keď to musím čítať každý deň od hráčov a nie ešte aby som to musel čítať aj po adminovi.
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  13. #13
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: Žiadosť o práva na Furien server

    Ahoj,

    znám tě jako hráče už celkem dlouho, ještě z dob, kdy jsem tam býval 24/7. Mód ovládáš, cheatera nejspíš rozeznat umíš, ale kolegové zmínili něco, co od tebe znám i já a je mi to celkem proti srsti.. Jsou to tvé reakce ve hře. Už dřív jsem to pozoroval a vím, že jsem tě za to napomínal a né jednou(ale to už nějakej rok bude). Lustroval jsem trochu chatlog a musím se postavit za názor Jeremyho a Novice, ty poznámky a narážky, to prostě nesvědčí zrovna o tom, že bys v budoucnu dokázal hodnotit situace objektivně a s chladnou hlavou. Samozřejmě, každému jednou bouchnou saze, ale já v tobě zatím nespatřuji jistotu. Zatím jsem se ještě nerozhodl, uvidíme, co ukáže čas.

    Ještě bych rád doplnil, že se mi úplně nelíbí jeden nešvar.. Dávat jen tak "pro" každému, kdo je dlouholetý kamarád. Neríkám, že jsem to nikdy neudělal, ale mělo by to mít nějaké meze objektivity i subjektivity. Můžete si to každý přebrat jak chcete, na nikoho konkrétního nechci narážet.

    Eustralien.

  14. #14
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Furien - žádost o práva

    Proti.

    Důvod: Aktivita ve hře slabá, na fóru žádná přes měsíc.

    Až zvýšíš aktivitu, můžeš opět požádat.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •