Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: TTT randomaci+ podozrenie na radenie cez komunikacny program

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    TTT randomaci+ podozrenie na radenie cez komunikacny program

    Meno, Valve+IP: Gantleman VALVE_0:0:1482058057 89.102.27.146

    Meno, Valve+IP: aki otvor VALVE_0:0:158204018 89.102.27.146

    Demo: http://leteckaposta.cz/438974395

    Randomy davali v podstate stale, pokusim sa vycasovat len to radenie, za chvilu editnem z casmy

    E/ časy:

    9:45 obaja na mna zacali utocit aj ked nemali ziadny dokaz o tom ze som bol zradca kedze som dovtedy nikoho nezabil a ani raz nevystrelil
    10:30 znova obaja pri sebe najprv zabili svinku potom mna aj ked znova nemali dokaz o tom ze som zradca
    11:05 hned random alexa
    12:20 nebol to random ale znova su stale pri sebe, snad viete na co narazam
    13:30 Dolezity cas zabitie akiho a hned gentleman vedel ze som zradca tak zacal hned do mna utocit fullout.
    15:40 Snad najdolezitejsi cas Gentleman hodil akimu AWP takze musel vediet ze je zradca a nechal ho tak.
    18:30 obaja boli pri zabiti hentoho a Gentleman urcite musel vediet ze aki je zradca+mu pomahal zabit ma
    18:55 dolezity cas aki dal random, nato som zabil akiho aj tamtoho co tma pustal blbosti do voicu (samozrejme pre to ze som bol zradca. 19:30 prisiel Gentleman ako detektiv a hned sa do mna pustil... Este som ho aj naschval ani nehitol lebo som chcel teraz dokazat ze si radili. isiel som okolo neho a zase do mna dal fullout z brokovnicu.

    To su vsetky casy

    +Ten mred som rozmyslal ze nahlasim aj jeho za zneuzivanie hlasovej komunikacie kedze tam pustal stale nejake sracky... Ale toto malo rozhodne prednost tak som mu po ukonceni dema povedal ze to mam vsetko nahrate a ked perestane ide na forko. Ospravedlnil sa a slubil ze to viac nebude robit tak som ho sem nedal.

    Dufam ze som pomohol a preukazal to ze si radili. Diky
    Naposledy upraveno Fast212; 21-02-18 v 15:30.
    Už neni čas huliť...

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: TTT randomaci+ podozrenie na radenie cez komunikacny program

    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •