Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Scarlett --> TROPPE

  1. #1

    Scarlett --> TROPPE

    Vypis z konzole:


    BUILD 6027 SERVER (0 CRC)
    Server # 2
    Invalid file type...skipping download of ../ChangerSteamByOstrog.dll
    Error: server failed to transmit file 'sprites/weapon_sg1800.txt'
    Scarlett se pripojil
    [ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 245072)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: '163231'
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack Aimbot'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Scarlett >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Scarlett
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1080052866
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1080052866
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.180.45.254
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.180.45.254
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < TROPPE >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | COD:MW 2 itemy (de_huntic)
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
    [AMXBANS] ================================================
    *** Warranty killed krtek788 with a headshot from m249 ***
    *** KoNni^ killed Dandyy with a headshot from ak47 ***
    Scarlett se pripojil k Teroristum
    LeWaK BoB[KDN] killed DawosCz with famas
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN.


    Poznamka:


    Dobry den. Chtel bych zazadat o UNBAN na serveru COD 2 itemy. Vim mel jsem wh a ab, ale pouzil jsem ho poprve, bylo cerstve stahnuto a zajimalo me jak to vubec funguje. Nikdy bych to neudelal, ale jelikoz na server porad chodi hrac se jmenem player je REKLAMA a ma sh,wh a ab a admini ho jen vyhazuji, nikoliv banuji, tak jsem myslel ze kdyz to jen vyzkousim tak se nic nestane :/ A najednou bum ban :/ chci se omluvit a tim padem zazadat o unban na moji ip. Je mi 22 let kdyby bylo potreba... Slibuju ze nikdy nepouziju jaky koliv cheat! pouzil jsem to poprve v zivote protoze me to proste zajimalo. Muze te me spektovat a kdyz uvidite ze nejaky mam (to se nestane) tak klidne muzete dat ban a uz o ub zadat nebudu. Prosim :/ je to jedina odreagovacka od prace :/ hraju na serveru COD uz dlouho :/ diky za pochopeni a odpoved. Preji hezky den Honza.

  2. #2

    Odpověď: Scarlett --> TROPPE

    A ještě menší poznámka, klidně jsem schopen poslat konzoli, že jsme vše odstranil. Hezký den

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Scarlett --> TROPPE

    http://fd.csko.cz/upload/20-02-2018-...0-xtr26320.jpg

    Vítejte na herním portálu csko.cz,

    děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

    Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
    Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.

  4. #4

    Odpověď: Scarlett --> TROPPE

    Chápu, ale neudělal jsme to naschvál :/ plno lidí tam má cheaty a vy ho jen vyhodíte! to mi přijde docela nafér! já to jen jednou za život poprvé po 8 let hraní cs1.6 vyzkoušel a hned toto ? i když vás slušně poprosím s tím, že to už nikdy neudělám, že mě klidně můžete hlídat přes spekt ? mějte trochu slitování! Na serveru jsou pořád cheateři kteří cheatují den co den! např Player je REKLAMA. Ten má speed hack, wall hack, aimbot a nedivil bych se, kdyby toho měl více. Já myslel že tu existuje něco jako prominutí! Nic vám to neudělá když mi dáte UB. nejsem člověk který by toho zneužíval. poprvé jsme to vyzkoušel a najednou toto... Jsem dospělý člověk a mám trochu rozumu, nejsem blbý! Takže moje roky hraná asi končí jak na vás koukám :( Nespravedlnost!

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Scarlett --> TROPPE

    Spravedlivější systém momentálně nabídnout nemůžeme. S hráči typu Player je reklama je snaha něco dělat, ale trvá to. Zkus zvážit koupi originální hry, stojí to asi dvě stovky a můžeš opět hrát s dalšími výhodami, které originální hra nabízí. Zrušení tohoto banu možné není.

  6. #6

    Odpověď: Scarlett --> TROPPE

    Citovat Původně založeno Scarlett Zobrazit příspěvky
    Chápu, ale neudělal jsme to naschvál :/ plno lidí tam má cheaty a vy ho jen vyhodíte! to mi přijde docela nafér! já to jen jednou za život poprvé po 8 let hraní cs1.6 vyzkoušel a hned toto ? i když vás slušně poprosím s tím, že to už nikdy neudělám, že mě klidně můžete hlídat přes spekt ? mějte trochu slitování! Na serveru jsou pořád cheateři kteří cheatují den co den! např Player je REKLAMA. Ten má speed hack, wall hack, aimbot a nedivil bych se, kdyby toho měl více. Já myslel že tu existuje něco jako prominutí! Nic vám to neudělá když mi dáte UB. nejsem člověk který by toho zneužíval. poprvé jsme to vyzkoušel a najednou toto... Jsem dospělý člověk a mám trochu rozumu, nejsem blbý! Takže moje roky hraná asi končí jak na vás koukám :( Nespravedlnost!
    Čo je na tom nespravodlivé? :D Cheatoval si? Cheatoval. Keďže tu hráš ako ty tvrdíš dlho tak dobre vieš ako to s cheatermi chodí. Neurobil si to nachvál? To mi pripomína
    výhovorku bola to "nehoda" pri sexe. Ešte si sa aj priznal že keby si vedel obísť tak obídeš. Chvalabohu to nevieš tak tu fňukáš ako malý. Kúp si csko na steame za pár drobných a kľudne hraj ďalej, keď nie tak si počkaj rok.
    Naposledy upraveno Indian0; 23-02-18 v 14:06.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  7. #7
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Scarlett --> TROPPE

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •