Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 23 z 23

Téma: AIM (d2only) - žádost o práva - PRIJATÝ

  1. #16
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: AIM (d2only) - žádost o práva

    Preco nie, ale idealne nech si ho niekto vezme do ucenia a postrazi si to chovanie. Tych banov je moc a posledne co potrebujeme je viacej adminov co sa nevedia chovat.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  2. #17
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: AIM (d2only) - žádost o práva

    Citovat Původně založeno LeBaux Zobrazit příspěvky
    Preco nie, ale idealne nech si ho niekto vezme do ucenia a postrazi si to chovanie. Tych banov je moc a posledne co potrebujeme je viacej adminov co sa nevedia chovat.
    Díky

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: AIM (d2only) - žádost o práva

    Tvoja osoba je, aspoň v mojich očiach, kontroverzná. Si veľmi dobrý v rozoznávaní cheatov, tvoj slovník je dobrý, no horšia bola tvoja minulosť na JB. Aktivita je teraz trochu slabšia, no to nehodnotím ako niečo zlé, predsa každý máme svoj život, záľuby...
    Priklonil by som sa k udeleniu práv, ale pod podmienkou, že práva na AIM nebudú prestupnou stanicou k JB. Na JB proste nie, na toto nemáš predpoklady.
    Číže, aby som to zhrnul, dosť si sa zmenil, aspoň v správaní na serveroch, cheaty rozoznať vieš na 100% zatiaľ, aktivita trochu slabšia (čo môže byť prechodnou situáciou). Inak som ZA prijatie...

  4. #19
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: AIM (d2only) - žádost o práva

    Citovat Původně založeno Chemo Zobrazit příspěvky
    Tvoja osoba je, aspoň v mojich očiach, kontroverzná. Si veľmi dobrý v rozoznávaní cheatov, tvoj slovník je dobrý, no horšia bola tvoja minulosť na JB. Aktivita je teraz trochu slabšia, no to nehodnotím ako niečo zlé, predsa každý máme svoj život, záľuby...
    Priklonil by som sa k udeleniu práv, ale pod podmienkou, že práva na AIM nebudú prestupnou stanicou k JB. Na JB proste nie, na toto nemáš predpoklady.
    Číže, aby som to zhrnul, dosť si sa zmenil, aspoň v správaní na serveroch, cheaty rozoznať vieš na 100% zatiaľ, aktivita trochu slabšia (čo môže byť prechodnou situáciou). Inak som ZA prijatie...
    Ahoj, aktivita v posledním měsíci byla hodně slabá. Důvodem byly zničené sluchátka a bez sluchátek mě to nebavilo hrát. Snažil jsem se trošku držet tu aktivitu na AWP serverech, ale po pár dnech mě to omrzelo...prostě bez soundu to není ono.
    Sluchátka už mám, takže se posnažím aktivitu opět zlepšit...
    Díky za vyjádření :)

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: AIM (d2only) - žádost o práva

    nejake hlasenia som postrehol, cheatera by si urcite rozoznat vedel, ale k adminovaniu (okrem rozpoznavania hackingu) je potrebne mat aj hrosiu kozu, vieme ako to na dustoch chodi, vela narazok hracoF na pracu adminov....JB neriesim, dany mod nehravam, tak by som aj bol ZA.

    Ked to uz Baux nacal, kludne by som mu ten tutor nad tebou prenechal, urcite by si sa od neho vedel vela naucit

  6. #21
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: AIM (d2only) - žádost o práva

    Citovat Původně založeno hanba mi Zobrazit příspěvky
    nejake hlasenia som postrehol, cheatera by si urcite rozoznat vedel, ale k adminovaniu (okrem rozpoznavania hackingu) je potrebne mat aj hrosiu kozu, vieme ako to na dustoch chodi, vela narazok hracoF na pracu adminov....JB neriesim, dany mod nehravam, tak by som aj bol ZA.

    Ked to uz Baux nacal, kludne by som mu ten tutor nad tebou prenechal, urcite by si sa od neho vedel vela naucit
    S tou ,,hroší kůží" problém mít nebudu. Narážek na mou osobu na serveru je celkem dost, takže už jsem si celkem aji zvykl...
    Díky :)

  7. #22
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: AIM (d2only) - žádost o práva

    Rozšírenie na JB nebude možné.

    OK

  8. #23
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: AIM (d2only) - žádost o práva - PRIJATÝ

    Rozšírenie na JB nebude možné.
    Dávám tomu max rok a bude mít práva i na jb.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •