Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Hledam Chlapa Na Sex --> Burak1

  1. #1

    Hledam Chlapa Na Sex --> Burak1

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 245244)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: '44660'
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Voicechat spam - opakovane i po nekolika banech, o unban muzes pozadat nejdriv za 2 mesice'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Hledam Chlapa Na Sex >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Hledam Chlapa Na Sex
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:626726752
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:626726752
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 93.181.114.7
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 93.181.114.7
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Burak1 >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen


    Poznamka:


    PERMABAN ktery jsem dostal od Pana admina Burak1 je pouze cisty adminovsky populismus.
    Jelikoz drive nebo pozdeji bude internetove hlasovani o admina roku, tak si admini potrebuji k sobe nahnat volice. Admin, ktery mi dal PERMABAN (Burak1) si timto gestem k sobe privolal velky obdiv ze strany hracu, ktere jsem denne sral, a ze jich je vice nez dost.
    Timto se tedy odvolavam. Takhle vysoce nastaveny trest si muzikant jako ja absolutne nezaslouzi. Pochopil jsem, ze me tony zni falesne a obcas se to na voicechatu neda poslouchat, ale chybami se clovek uci. Priste zkusim nasadit cistsi noty, az zase budu zpivat.
    Na zaver se obracim se stiznostmi na nektere adminy.
    Jelikoz nemohu pridavat na forum stiznosti na hrace a adminy, tak to pisi sem. Nekteri admini jsou tak trosku neschopni a kdyz jim (v tomhle pripade jemu) 3 lidi rikaji, ze tato osoba dava randomy (opravdu davala), tak nakonec ja jsem ten, kdo dostane vynadano, ze rvu do voicechatu a Pan Randomak si beztrestne zije dal. Uz si bohuzel nepamatuji jmeno daneho admina. Nerikam, ze ja jsem cistokrevne slunicko. Ja jsem byval randomak velice silny a obcas stale jsem, ale ze si pak dotycni beztrestne odejdou je trosku zavadejici, hlavne kdyz nakonec od admina dostanu vareckou pres anal JA.
    Jaky mate na to nazor? Kdyz tak odepiste do komentaru, pripadne poslete svym pratelum a ja vam preji, at se vam ve vsem krasne dari.

    Mejte se hezky.

  2. #2

    Odpověď: Hledam Chlapa Na Sex --> Burak1

    Takže ak som to dobre preložil v kratkosti: robil so bordel, dobre si vedel že to vadí ostatným a na vine je Burak ktorý kandiduje na admina roku permanentným banom? A tá druhá časť už odbočuješ od seba. Jo Buraku za tento ban máš moj hlas.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Hledam Chlapa Na Sex --> Burak1

    Ban je v pohodě už jen když se kouknu na tvojí historii. Prostě jsis nedal říct no a přišla perma .... smůla brouku.

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Hledam Chlapa Na Sex --> Burak1

    Admin roku je anketa která je adminům ukradená asi tak stejně jako tahle žádost o unban, mám za to že už se to ani nedělá , pokud ano díky za aktuální informace.
    Měl by jsi přehodnotit v hlavě jestli ve svým věku máš zapotřebí hulákat po dětech ve virtuální hře a sdílet s nimi veškeré své emoce. I přesto kolik jsi za to dostal banů to stále děláš a ještě označuješ adminy za ty špatný a že dávaj bany jen tobě. Pokud dá někdo random a vidí to admin , dostane ban , pokud dá někdo random kterej admin nemuže vidět protože je na druhý straně mapy a hráči píšou že dal random , tak ho další kola sledujeme, to je ale fuk to jsem ti chtěl jen vysvětlit jak to tu chodí a odbočil jsem od tématu. Za svoje kraviny teď poneseš následky , jak ti napsal Burak , zkus to nejdříve za 2 měsíce a možná ti unban projde.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele metanol
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    301

    Odpověď: Hledam Chlapa Na Sex --> Burak1

    Pozri sa na svoju históriu banov, nepoučil si sa, prišiel trest. Na slovensku je taký zákon: 3x a dosť. Ak niekoho prepadneš, dostaneš 2 roky basy. Ak niekoho prepadneš druhý krát, tak zase. Ak to spravíš tretí krát, máš doživotie. Jednoducho ak si nepoučiteľný, nemáš tu čo robiť.
    - techtrance - psytrance -

  6. #6
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Hledam Chlapa Na Sex --> Burak1

    Chcelo by to vstúpiť si do svedomia a zamyslieť sa nad sebou. Nie furt hádzať vinu na druhých. História banov je jednoznačným dôkazom.

  7. #7

    Odpověď: Hledam Chlapa Na Sex --> Burak1

    Dobrá lidi, ty pocity výbuchu smíchu, když děcka se mnou řvou na voicechatu prostě sdílet musím.
    Ale názor na to, že tem PERMABAN je čistý adminovský populismu si ponechávám.

  8. #8
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Hledam Chlapa Na Sex --> Burak1

    Prečo populizmus? Pri takom veľkom množstve banov, aké si obdržal, treba počítať s tým, že tie bany sú a aj budú len čoraz dlhšie.

  9. #9
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Hledam Chlapa Na Sex --> Burak1

    Tento perma ban nemusíš brát stejně jako ostatní hráči s perma banem, pokud si požádáš o unban za 2 měsíce bude ti pravděpodobně zrušen.

  10. #10
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Hledam Chlapa Na Sex --> Burak1

    Ponech, o unban si zkus požádat za 2 měsíce, možná ti ten unban dám.

    Vyřešeno.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •