Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Velké přeskakování pingu - lagy + točení kurzoru

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Aldom
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    MATRIX
    Příspěvky
    80

    Question Velké přeskakování pingu - lagy + točení kurzoru

    Zdravím !

    Chtěl bych se Vás zeptat jestli jste někdo měli/máte podobný problém jako já popř. jak jste ho řešili.

    Poslední dobou se mi stává to, že během normálního hraní mi začne z ničeho nic obrovsky vyskakovat ping (klidně 3000+) a hra se stane neovladatelnou. Třeba za 10 sekund to přestane a vrátí se to do normálu. Pak se mi stává to, že z pingu 15 - 50 se mi stane 300 a naskočí mi takové lagy, že to zase nejde ovládat, v těchto případech to trvá ale déle než 10 sekund. Trvá mi to třeba 30 minut, takže csko vypnu a napojím se později - to mi většinou pomůže, ale není to žádné řešení, protože se mi to děje každý den. S poskytovatelem internetu jsem se o tom bavil, řekl, že na jejich straně je všechno v pořádku. Router jsem resetoval a i dával do továrního nastavení. Co jsem zkoušel měřiče pingu přes internet - všechny ukazovaly nízký a stabilní ping. Nemůže to být třeba servere?

    Dál mám dotaz ohledně myši. Tento problém má vícero hráčů a to ten, že kurzor se z ničeho nic začne nesmyslně točit do jakékoliv strany a přestane až po reakci člověka - pohnutí s myší. Dřív jsem to měl jednou za čas, ale teď to mám každou mapu, každý den. Rychlost není statická, někdy se crosshair rozletí rychle, někdy se začne jen pomalu posouvat.

    Budu rád za jakoukoliv radu, páč já už jsem bezradný

    Díky
    16:49 <Pelargos> to je novy anticheat proti obchadzacom. Ked nejde kotelna, neda sa obchadzat. Problem vyrieseny :D

  2. #2

    Odpověď: Velké přeskakování pingu - lagy + točení kurzoru

    To s tím kurzorem mám taky, myslel jsem že mám nějaký halušky, či co :D

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Velké přeskakování pingu - lagy + točení kurzoru


  4. #4
    Nováček Avatar uživatele Aldom
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    MATRIX
    Příspěvky
    80

    Odpověď: Velké přeskakování pingu - lagy + točení kurzoru

    Díky Kajsi
    16:49 <Pelargos> to je novy anticheat proti obchadzacom. Ked nejde kotelna, neda sa obchadzat. Problem vyrieseny :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •