Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Fun (superhero) - žádost o práva - PRIJATÝ (ZMENA SEKCIE - ZOMBIE)

  1. #1

    Fun (superhero) - žádost o práva - PRIJATÝ (ZMENA SEKCIE - ZOMBIE)

    Zdravím, som Michal, mam 24 rokov, vyučený autoopravár-mechanik, chodim do práce tak moja aktivita je asi priemerná, hrám len v tedy, keď som doma. Medzi moje zájmi patrí hudba, hry a spánok :D. Csko som prvý krát zapnul v roku 2005 na základke, o rok neskor som si to nainštaloval aj doma. Kotelnu som objavil cca v roku 2007 a odvtedy hrám len tu s menšími pauzami (občas zahraničné serveri) takže som admina nikde nerobil (len v new game s amx modom a botmi :D) čiže nejake amx skúsenosťi mám, poprípade sa doučím. Na superhero hrám už od je vzniku, žiadam tam lebo je tam častí problém s kopirkami ktorí kazia hru ostatním, chcel by som tam spraviť poriadok a chcem získať viac zkúseností s adminovanim, hlásil som len Samčovi takže si ma poprídavajte na steam, cheaty rozoznať viem alebo posúdte sami. Okrem superhera hrám aj zombie, jump a občas gun game. Ďalej neviem čo napísať, poprípade sa ma možte pítať a tu sú moje údaje.
    Nick v hre: =Killer-Savage=
    SID: STEAM_0:0:170593500
    Profil steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198301452728
    HLSTATSX: http://stats.csko.cz/statsx2/hlstats...player=3737724
    Trestní register mam čistí.

    Na slohovky moc niesom ale snažil som sa :)
    Spoiler Spoiler:


  2. #2
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Žiadosť o práva na Superhero

    Pokud nikdo nenajde nic špatného, jsem pro. Samčo, můžeš ještě když tak potvrdit hlášení? Ať to můžeme dále hodnotit.

  3. #3

    Odpověď: Fun (superhero) - žádost o práva

    Žiadaš na FUN alebo respektíve na SH ale za posledný mesiac tam hráš minimálne. Prevažne hráš na Zombie a na JUMP servery. Hlásenia som žiadne nepostrehol a na fórku si hlásil iba kopírovanie nicku. Kam teda chceš práva a máš o ne stále záujem ?

  4. #4

    Odpověď: Fun (superhero) - žádost o práva

    Kedže je ten server resetovaný, tak sa nedá nahlásiť ani to kopírovanie, ale ešte predtím som hlásil aj cheating, takže niečo rozoznať viem. O tie práva zaujem mám a som si všimol že tam nechodí len Samco ale aj další admini. Keď chceš, tak si ma pridaj na steam aby si nejake to hlasenie postrehol.
    A chcem sa opítať, či je už neskoro to zmenit do sekcie zombie?
    Spoiler Spoiler:


  5. #5

    Odpověď: Fun (superhero) - žádost o práva

    Citovat Původně založeno killer-savage Zobrazit příspěvky
    Kedže je ten server resetovaný, tak sa nedá nahlásiť ani to kopírovanie, ale ešte predtím som hlásil aj cheating, takže niečo rozoznať viem. O tie práva zaujem mám a som si všimol že tam nechodí len Samco ale aj další admini. Keď chceš, tak si ma pridaj na steam aby si nejake to hlasenie postrehol.
    A chcem sa opítať, či je už neskoro to zmenit do sekcie zombie?
    Pridal som si ťa, ak náhodou bude nejaký cheater alebo tak, kludne píš. Čo sa týka zmeny sekcie to neviem, musíš sa spýtať Samča alebo Buráka. Každopádne s tebou nemám problém ak budeš hlásiť a budeš mať aktivitu ako máš (ak to zmeníš na zombie) som pro.

  6. #6
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Fun (superhero) - žádost o práva

    Výrazne plusom je tu fakt, že na tomto portáli sa pohybuješ už niekoľko rokov (dokonca si tu dlhšie ako 90% AT). Tvojej požiadavke vyhovieme, avšak pochopiteľne je potrebné počítať s tým, že prestup na inú sekciu nebude tak skoro možný.

    OK

  7. #7

    Odpověď: Fun (superhero) - žádost o práva - PRIJATÝ

    Ďakujem veľmi pekne za prijatie. :)
    Spoiler Spoiler:


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •