Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 28

Téma: JB - byl to FK nebo nebyl?

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele vaclav44
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Česká Republika Veselí nad Lužnicí
    Příspěvky
    62

    Angry JB - byl to FK nebo nebyl?

    Ahoj, nedávno jsem hrál za CT a bylo VDčko a on vzal ganu a já ho viděl a on pak šel k boxu a já ho zabil a ganu měl.

    On mě psal do chatu, že to je FK, ale já mu řekl, že to FK není že měl ganu a on řekl ale já jsem ji na tebe nevytáhl.

    Tak jsem se ptal Tček jestli to byl FK a oni psaly, že jo že tu zbraň na mě nevytáhl



    Takže jsem to napsal jsem, abych věděl jak to doopravdy je.



    Děkuju za odpovědi!
    Jméno ve hře: !


    NAJDEŠ ME NA SERVERU PAINTBALL!!



    !

  2. #2

    Re: Ahoj, chtěl jsem se na něco zeptat ohledně jailbreaku

    Nebyl to FK. Když víš, že má někdo gunu, můžeš ho okamžitě zabít. Taktéž, pokud zjistíš, že chybí schovaná guna, ve hře je jedno vd a nikdo neutek, tak můžeš vd zabít. Nebyl by to FK, ani kdyby z něho ta guna nevypadla, protože to někde zahodil.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 25-02-18 v 21:38.

  3. #3
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,947

    Odpověď: Ahoj, chtěl jsem se na něco zeptat ohledně jailbreaku

    FK to nebyl, guna jako guna, i kdyby to bylo jako cvakatko, tak to FK není... To že to na tebe nevytáhl nic nemění.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  4. #4
    Nováček Avatar uživatele vaclav44
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Česká Republika Veselí nad Lužnicí
    Příspěvky
    62

    Odpověď: Ahoj, chtěl jsem se na něco zeptat ohledně jailbreaku

    Diky
    Jméno ve hře: !


    NAJDEŠ ME NA SERVERU PAINTBALL!!



    !

  5. #5
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: Re: Ahoj, chtěl jsem se na něco zeptat ohledně jailbreaku

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Nebyl to FK. Když víš, že má někdo gunu, můžeš ho okamžitě zabít. Taktéž, pokud zjistíš, že chybí schovaná guna, ve hře je jedno vd a nikdo neutek, tak můžeš vd zabít. Nebyl by to FK, ani kdyby z něho ta guna nevypadla, protože to někde zahodil.
    Ahoj,
    S tímhle si dovolím nesouhlasit. Gunu by mohlo vzít jine CT, tudíž by to FK byl. Správně by se mělo hráče upozornit ať tu gunu vyhodí jestli ji má, případně dát test na gunu. Pokud nespolupracuje, tak má CT právo vězně s gunou zabit.

    Jinak, když vyloženě vidíš, že tu gunu vzal, tak máš pravo vězně zabít okamžitě.

  6. #6

    Re: Ahoj, chtěl jsem se na něco zeptat ohledně jailbreaku

    CT tu gunu brát nemůže, takže mohu automaticky předpokládat, že to mělo VD. Pokud by se zjistilo, že to fakt vzalo CT, tak hráč dostane další kolo další VD a CT bude mít zákaz na tři dny za neznalost pravidel. Toto dělám už od nepaměti a stalo se fakt jen párkrát, že to vzalo CT. Nebo, abych to řekl přesněji, nepamatuji si, kdy se mi tohle naposledy stalo.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Erebos
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    10

    Odpověď: Ahoj, chtěl jsem se na něco zeptat ohledně jailbreaku

    To si snáď robíš srandu, nie? Ty zabíjaš hráčov na základe predpokladu, že ASI mal gunu? CT má zabíjať, len ak si je na 100% isté. To, že ty niečo predpokladáš je hráčovi na dve veci, keď mu dáš len tak z ničoho nič FK a povieš: "Ta si mal gunu asi. Aj keď z teba nevypadla..."

    Logika niektorých ľudí ma fakt udivuje....

  8. #8

    Re: Ahoj, chtěl jsem se na něco zeptat ohledně jailbreaku

    Myslím to smrtelně vážně. Prostě pokud chybí guna pro T, je jedno VD a vím, že nikdo jiný neutek, tak jsem si 100% jistý, že tu gunu VD vzalo a dává mi to plné právo ho zabít. Je jedno, že tu gunu třeba někde vyhodil. Porušování pravidel je jiná věc a dává se za to zákaz, protože to výrazně narušuje hru.

  9. #9
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: Re: Ahoj, chtěl jsem se na něco zeptat ohledně jailbreaku

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Myslím to smrtelně vážně. Prostě pokud chybí guna pro T, je jedno VD a vím, že nikdo jiný neutek, tak jsem si 100% jistý, že tu gunu VD vzalo a dává mi to plné právo ho zabít. Je jedno, že tu gunu třeba někde vyhodil. Porušování pravidel je jiná věc a dává se za to zákaz, protože to výrazně narušuje hru.
    Nemůžeš zabíjet na základě toho, že si jenom myslíš, že má vězeň gunu. To je hloupost...
    To samé je, když jsi na mapě snow na střeše a slyšíš, že VD otevrelo dveře od zbrojky a nebylo kolem něj žádné CT, protože ho tam nevidíš na radaru. Nemůžeš ho zabít s tim, že si myslíš, že byl ve zbrojce... i kdyby si slysel gunu a on ji někde vyhodil, tak kdyby si mu dal kill, Tak je to FK.
    Aji kdyby si řekl, že si slyšel, že sebral gunu, tak ti může říct,že tu gunu nesebral a je to tvrzení proti tvrzení..
    Pak jsou zbytečné hádky o VD a cipovinky...
    Takže jak už jsem psal. Správně by se mělo postupovat Tak, že CT upozorní hráče ať vyhodí gunu, případně mu dát test na gunu. Pokud nespolupracuje tak až potom ho může CT zabít...

  10. #10

    Re: Ahoj, chtěl jsem se na něco zeptat ohledně jailbreaku

    Já nezabíjím na základě toho, že si něco myslím, ale že vím, že tu gunu prostě VD sebralo. V tom je ten rozdíl.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Ahoj, chtěl jsem se na něco zeptat ohledně jailbreaku

    Ja s Koprakekom a Grakonom súhlasím. Rieši sa to tu takto už od nepamätia.

  12. #12
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: Ahoj, chtěl jsem se na něco zeptat ohledně jailbreaku

    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    Ja s Koprakekom a Grakonom súhlasím. Rieši sa to tu takto už od nepamätia.
    To ano...ale když zabiješ vězně a guna z neho nevypadne, tak to FK je i kdyby ji někde sebral a vyhodil. Dalo by se to brát i jako zbytečné fragování, protože ani nějak nemohl ohrozit CT. O tomhle by se mohla vést nekonečná diskuze, proto říkám, že je lepší rict veznovi ať gunu vyhodí, případně mu dát test na gunu a dal není co řešit...

  13. #13
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Ahoj, chtěl jsem se na něco zeptat ohledně jailbreaku

    Admini mají pravdu, pokud chybí někde guna a jen VD se k tomu mohlo dostat, tak má mít kill. I když jsi ho neviděl. Ohledně zbrojky by jsi ho zabít neměl (př. na snow), protože VD mohlo tu zbrojku jen otevřít a pokud by tam chyběla zbraň, tak to nemůžeš hodit na VD, protože CTčka si na začátku kola mohly vzít gunu. O tomhle by se dalo polemizovat to aleluja.

    V případě, že jsi ho ve zbrojce ale slyšel, tak to ho máš právo zabít.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Ahoj, chtěl jsem se na něco zeptat ohledně jailbreaku

    Treba suhlasit aj z madunaxom... nie ze vezen nema mat kill, samozrejme moze ho zabit bez naroku na vd, ale tiez by som to bral za zbytocne fragovanie nie? ked vezen vezme ganu ale v zapeti ju odhodi alebo ju proste nema pri sebe je zbytocne mu dat kill... Perfektny priklad je ked sa jeden vezen nachadza v cele s gunou a po preskumani cely ctckom tam zbran neni tak vzdy simon povie nech ju T vyhodi, a v pripade ze ju vyhodi tak ide do boxu a nikde nieje problem a ide sa dalej. A teraz mi niekto napiste v jakych s tychto 2 situaciach bol rozdiel?
    Už neni čas huliť...

  15. #15
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Ahoj, chtěl jsem se na něco zeptat ohledně jailbreaku

    Žádný rozdíl v tom není, je to Simona věc, jak si to vyřeší.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •