Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 28 z 28

Téma: JB - byl to FK nebo nebyl?

  1. #16
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: Ahoj, chtěl jsem se na něco zeptat ohledně jailbreaku

    Jako sorry, ale za těch x let, co tu hraju se mi nestalo, že by někdo viděl sebranou nebo prehozenou gunu a automaticky by dostalo VD, které ji mohlo vzít bez upozornění kill. Vždycky se hráči ptají kde je ta guna...Jako víceméně máte pravdu, že ma nárok na kill, ale prostě je hloupost to přímo zabíjet...nikdy se to nedelalo za tu dobu co tu hraju...
    Nedokážu si představit třeba situaci, že je 10 lidí na červeném políčku u trampoliny, chybí mp5,která je vetsinou v krabici a jediný,kdo by ji mohl vzít je VD. Třeba tu gunu VD vzalo a vyhodili dejme tomu v podchodu...Teď se začne motat u vězňů u červeného políčka a dostane kill,protože byl jediný, kdo tu gunu mohl vzít. Nevypadne z neho guna a co Teď? Začne vám polovina CT v teamu řvát proč jste ho zabili atd atd...a pak mu stejně to VD daji.
    Proto rikam, je lepší se ptát, než rovnou fragovat.

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Ahoj, chtěl jsem se na něco zeptat ohledně jailbreaku

    Citovat Původně založeno NeWbye Zobrazit příspěvky
    Žádný rozdíl v tom není, je to Simona věc, jak si to vyřeší.
    Nikdy som nevidel ze za kto bol s cele s gunou a vysiel odtial a guna tam nebola tak mu dal simon automaticky kill... vzdyky mal vezen sancu vyhodit ganu.
    Už neni čas huliť...

  3. #18

    Re: Ahoj, chtěl jsem se na něco zeptat ohledně jailbreaku

    Dobře, zkusím to ještě jinak. Pokud VD vezme gunu určenou pro T, odhodí ji nedaleko místa, kde ta guna původně byla a CT si toho všimne, tak by byla blbost, aby CT to VD zabilo. Pokud však tu gunu odhodil úplně někde na druhém konci mapy, tak má to VD problém. Já totiž vím, že VD tu gunu sebralo a není mou povinností prohledávat celou mapu, zda to náhodou někde nevyhodil a rozhodně nebudu čekat, až to vytáhne a bude se snažit postřílet CT. U cely s gunou to je situační. Každopádně, pokud vím, že v cele nebyl nikdo jiný než to jedno T a guna tam nikde není, tak ji musí mít to T a mám tedy plné právo ho zabít.

    Jaksik se tu zapomíná na základní koncepty hry a to je to, že vězni musí vyvolat vzpouru a zabít všechna CT a naopak CT tomu musí zabránit společně se Simonem, který je má zabavit na atrakcích. Nejedná se o zbytečné fragování, pokud je zabit vězeň, který se vědomě připravuje na vzpouru.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Ahoj, chtěl jsem se na něco zeptat ohledně jailbreaku

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    Nikdy som nevidel ze za kto bol s cele s gunou a vysiel odtial a guna tam nebola tak mu dal simon automaticky kill... vzdyky mal vezen sancu vyhodit ganu.
    A čítal si to tu celé? Zaznelo tu, že je to vec Simona, taktiež tu z celého vyplína, že sa to netrestá, ak ho Simon zabije a ani keď ho nechá a dá mu možnosť. Je to na taktiež aj podľa situácie.

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Ahoj, chtěl jsem se na něco zeptat ohledně jailbreaku

    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    A čítal si to tu celé? Zaznelo tu, že je to vec Simona, taktiež tu z celého vyplína, že sa to netrestá, ak ho Simon zabije a ani keď ho nechá a dá mu možnosť. Je to na taktiež aj podľa situácie.
    O to pokoj... narok na vd by rozhodne nemal, len som hovoril ze som este nevidel aby ho simon automatiky zabil. Mne je napriklad jedno v akej som situacii vzdy mu dam sancu. A povedz ze ty ked vidis ako iba jeden vezen je v cele s ganou tak hned ho automaticky zabijas ked tam ta guna neni?
    Už neni čas huliť...

  6. #21
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Ahoj, chtěl jsem se na něco zeptat ohledně jailbreaku

    Jak jsem tady už psal.. Je to na Simonovi, zda dá VDčku kill nebo ne. Pokud je to nějaký člověk, který striktně dodržuje pravidla a chce mít na serveru pořádek jako Simon, tak ho zabije. Pokud ale tu někdo hraje už nějakou tu dobu, tak to už tak nehrotí a dá mu třeba ještě šanci. Prostě to FK není a je to na Simonovi, jak se s tím vypořádá. Moc se to řeší do hloubky už.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  7. #22
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: Re: Ahoj, chtěl jsem se na něco zeptat ohledně jailbreaku

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Dobře, zkusím to ještě jinak. Pokud VD vezme gunu určenou pro T, odhodí ji nedaleko místa, kde ta guna původně byla a CT si toho všimne, tak by byla blbost, aby CT to VD zabilo. Pokud však tu gunu odhodil úplně někde na druhém konci mapy, tak má to VD problém. Já totiž vím, že VD tu gunu sebralo a není mou povinností prohledávat celou mapu, zda to náhodou někde nevyhodil a rozhodně nebudu čekat, až to vytáhne a bude se snažit postřílet CT. U cely s gunou to je situační. Každopádně, pokud vím, že v cele nebyl nikdo jiný než to jedno T a guna tam nikde není, tak ji musí mít to T a mám tedy plné právo ho zabít.

    Jaksik se tu zapomíná na základní koncepty hry a to je to, že vězni musí vyvolat vzpouru a zabít všechna CT a naopak CT tomu musí zabránit společně se Simonem, který je má zabavit na atrakcích. Nejedná se o zbytečné fragování, pokud je zabit vězeň, který se vědomě připravuje na vzpouru.
    I tak jsem se nesetkal s tim ,že by VD dostalo okamzity kill bez upozornění... vždy předchází nějaká otázka jestli má gunu nebo neco takoveho

    Když z hráče nevypadne guna, tak to FK prostě je (jsou i nejake vyjimky samozřejmě) a ma nárok na VD i když ji někdy v minulosti měl. Když z hráče vypadne guna tak to FK není. Pokud vypadne cvakatko, je na simonovi jak se k situaci postavi...
    Na JB mnoho věcí nedává smysl a vše se dá nějak obkecat a to je jedna z nich.
    Tohle bych nechal tak jak jsem to tady popsal já...vždycky to tak bylo, teda aspoň ja jsem to tak vnímal a nema smysl to měnit,když většina starých hráčů je zvyklá na tohle.

  8. #23

    Re: Ahoj, chtěl jsem se na něco zeptat ohledně jailbreaku

    Asi spolu hrajeme málo, neboť toto je pro mne normální věc od nepaměti a killoval jsem to za přítomnosti jakéhokoliv admina nebo spešla a nikdo s tím doteď problém neměl a dal mi to za pravdu i můj kolega. Zbytečně rozpitváváš jednoduché věci a ještě k tomu si vymýšlíš nová pravidla. FK to není. Asi bych o tom ze své pozice měl vědět lépe.

  9. #24
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: Ahoj, chtěl jsem se na něco zeptat ohledně jailbreaku

    To co jsem napsal je uplne jednoduchý postup jak se vyhnout takovým tématům jako je tohle :D neříkám že nemáš úplně pravdu...FK to svým způsobem neni ale stejne vetsinou hráč ktery dostane kill a nevypadne z neho guna tak VD dostane (pokud ji nevyhodil někde chvilku před smrti) proste hrac ktery gunu třeba někdy měl a už ji nemá tak vzpouru udelat nechce...To by si ji přece nechal u sebe, kdyby tu vzpouru chtěl udělat...A to že ji vezme A víceméně tim překazi vzpouru svým kolegům protozr ji někde vzal A zahodil je už demence toho hráče...A jako na JB je fakt hodne malo zkušených hráčů co si tu gunu vezme a připraví si ji třeba k atrakci aby udělal vzpouru...To se mi nikdy nestalo jeste:D nezáleží jak to hrajes ty,ale jak to hraje komunita, která hraje na serverech a ta hraje tak jak jsem to tady popsal...nebo aspoň to tak vidim

  10. #25
    Server admin Avatar uživatele DeadJoy
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    225

    Odpověď: Ahoj, chtěl jsem se na něco zeptat ohledně jailbreaku

    Já to třeba beru vždy tak, že pokud T vezme gunu a já o ní nevím a náhodou umře nebo ho CT zabije, tak to je blbost daného Tčka. Bere gunu na vlastní zodpovědnost. Jestli má v umyslu udělat vzpouru, tak udělá, ale pak, at nespamuje FK,FK,FK když ho zabili s gunu at už omylem nebo s umyslem, že věděli, že gunu má.
    Vezmeš gunu = riskuješ že Tě můžou zabít.
    Life is illusion.

  11. #26
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: Ahoj, chtěl jsem se na něco zeptat ohledně jailbreaku

    Vždyť už to je dávno vyřešené...
    Když z vězně vypadne guna (jakákoliv), tak to FK není.
    Samozřejmě jsou i nějaké výjimky...třeba když všichni ví,že má vězeň gunu (cvakatko) a CT ho vyloženě naschvál zabije a řekne že měl gunu, že si nema co stěžovat...To je demence CTčka a dalo by se to brát i jako znepříjemňovaní hry
    Lckněte to někdo :D

  12. #27

    Re: Odpověď: Ahoj, chtěl jsem se na něco zeptat ohledně jailbreaku

    Citovat Původně založeno Madunax Zobrazit příspěvky
    Vždyť už to je dávno vyřešené...
    Když z vězně vypadne guna (jakákoliv), tak to FK není.
    Samozřejmě jsou i nějaké výjimky...třeba když všichni ví,že má vězeň gunu (cvakatko) a CT ho vyloženě naschvál zabije a řekne že měl gunu, že si nema co stěžovat...To je demence CTčka a dalo by se to brát i jako znepříjemňovaní hry
    Lckněte to někdo :D

    Při větší vzpouře střílí CT po všech, co jsou červení, mají gunu, nebo neplní simonovy příkazy. Smrt Tčka se cvakátkem se v takovém případě neobměňuje v dalším kole VD. To, že má Tčko prázdnou gunu v ruce, je jen dobrá vůle, jinak taky by to nemělo být.

  13. #28
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: Re: Odpověď: Ahoj, chtěl jsem se na něco zeptat ohledně jailbreaku

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Při větší vzpouře střílí CT po všech, co jsou červení, mají gunu, nebo neplní simonovy příkazy. Smrt Tčka se cvakátkem se v takovém případě neobměňuje v dalším kole VD. To, že má Tčko prázdnou gunu v ruce, je jen dobrá vůle, jinak taky by to nemělo být.
    Máš pravdu, ale kdyby si četl poradne tak si všimnes,že jsem tam napsal NASCHVÁL. Naschvál určitě není kill při vzpouře, kdy střílíš po všem, co se hýbe.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •