Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Jump (HNS) - žádost o práva

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    5

    Jump (HNS) - žádost o práva

    Dobrý deň všetkým čo sú tu a čítajú ešte fórum.
    Rád by som zažiadal o práva na jump servery, hlavne kôli HNS serveru. Často tam prídu cheateria často nieje žiadny admin online. Chodím tam denne pod menom HaluzAK-47. Admini ako Hapalicek alebo Medvidek Teddy ma poznajú. Viac krát už som im priamo nahlasoval cheatera. Občas som v kontakte s adminom Hoppe teda ak ním ešte je. Kedysi keď bol admin Lurky som nahlasoval cheaterov aj jemu. Jednoducho už ma nebaví čakať. Býval som adminom na portáli csportal.sk. Ešte aj som ale prevádzakujeme skor už len cs:go servery. Nejaké skúsenosti s tým už mám a viem riešiť problémy s kludnou hlavou. Originál hru vlastním už dlho a takisto som aj tu registrovaný už nejakú dlhšiu dobu. Neviem čo viac dodať. Ak vás niečo zaujíma pýtajte sa. Za vybavenie práv alebo akúkolvek odpoveď ďakujem vopred.

    S pozdravom tiki(HaluzAK-47)

    PS: môj vek: 25
    steam: https://steamcommunity.com/id/pepo28892
    ban som nedostal žiadny
    Naposledy upraveno tiki; 26-02-18 v 17:49.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Hapalicek
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    514

    Odpověď: žiadosť o práva, hlavne koli HNS

    Zdar,

    Haluzna už tu nějakej ten Pátek hraje, doposud jsem sním žádnej problém neměl. V Cheatech se taky vyzná.

    Hlášení na Steamu můžu také potvrdit.

    Zatím nejsem ani Pro a ani Proti, jelikož mi vadí že si stále aktivní Admin na jiném portále. Sice jako GO Admin, ale mě osobně to jde proti srsti.

    Pokračuj v hlášení a vyvaruj se flejmu na fórku. Uvidíme jak si povedeš :)
    „Je štěstím pro stát, když lidi nepřemýšlejí.“

  3. #3
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jump Servers
    Příspěvky
    193

    Odpověď: žiadosť o práva, hlavne koli HNS

    Čau,

    Haluzáka znám, hlášení taky mohu potvrdit.

    Mám tu pár ALE....

    Jsi adminem na jiném portále, jak píše Hapal a to mi osobně vadí, protože kdyby byl kdokoliv jiný, má automaticky proti.

    A to druhé, to je tvoje chování, nevím jestli to hraješ nebo jak, ale jako admin by si měl mít rozum a né tvoje vystupování na forku co předvádíš.

    Za mne máš zatím proti. Neber to nijak osobně, všechno se může změnit.
    Naposledy upraveno medvidekteddy; 08-06-18 v 23:34.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    5

    Re: žiadosť o práva, hlavne koli HNS

    nic nehram :) som uprimny ku kazdemu a co si myslim aj poviem :) sorry ale ked som urazal niekoho tu na fore ze je neaktivny nemal som na mysli ani teba ani hapalicka, islo mi o adminov ktory maju prava ale nehraju csko vobec. To je to co sa mi nepaci a to je vec koli ktorej som si podal ziadost. Aby som vyplnil prazdne miesto za neaktivnych ludi, ak teda dostanem niekedy prava. Som admin na inom portale ale vedieme len cs:go servery. Tu sa hlasim na cs 1.6. Cs:go hravam ovela menej a aktualne mame aj tak servery vypnute. Som tam admin niekolko rokov a sorry ale mam tam kopec kamaratov a neodidem odtial. Ak je to jedina prekazka pre vas, tak v poriadku. Ja to akceptujem, bit vas zato nebudem :D

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Hapalicek
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    514

    Odpověď: Jump (HNS) - žádost o práva

    Aktivitu udržuje, hlášení mi od něj taky choděj a vše banned.

    Moji nechuť vůči jeho adminování na GO už jsme si vyříkali. Na fórku taky klid.

    Chování na serveru taky v cajku, a další šupák na jumpy se nám hodí.

    Za mě máš PRO
    „Je štěstím pro stát, když lidi nepřemýšlejí.“

  6. #6

    Re: Jump (HNS) - žádost o práva

    Medvěde, chápu, že sis v admin forku přečetl manuál, jak být dobrý admin a možná i pravidla náboru (která se za posledních 10 let změnila tak možná jednou), ale nesmíš všechno brát tak striktně. Třeba to, že je někdo adminem na jiném portále tu za posledních x let nikdo neřešil a ani to nemá smysl (v AT je jednak spousta lidí, co mají práva i jinde a druhak je tady nějaká konkurence na úrovni 0. Všechny ostatní portáli jsou mrtvý stejně jako tenhle).

    Ohledně chování nic neříkám (protože nic nevím), ale doporučoval bych ti přečíst si starý thready, kde se hádali fantozel a flash, jednak se přiučíš pár nových nadávek a druhak pochopíš, že chování adminů je teď celkem obstojný.

  7. #7
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jump Servers
    Příspěvky
    193

    Odpověď: Jump (HNS) - žádost o práva

    Ahoj, slíbil jsem jak se vrátím z dovolené vyjádřím se ti tu znova.

    Všechno splňuješ jak má být.

    S Kulichem jsme o tom pokecali a nevidím nikde žádný problém už.

    Máš moji důvěru a jsem PRO přijetí mezi nás.

    (Píšu ti to ještě z letiště, tak by sis toho měl vážit.)

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    5

    Re: Jump (HNS) - žádost o práva

    diky moc chalani :)

  9. #9
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Jump (HNS) - žádost o práva

    Po nedávnych výstupoch v čase podania tvojej žiadosti na tému obchádzačov, ktoré zahrňovalo aj bezpredmetné niekoľkodňové ostrejšie "útoky" v chatboxe na chod náboru (v tom čase si tu mal žiadosť ani nie týždeň) a prítomných adminov, si momentálne nemyslíme, že by si bol vhodným členom z hľadiska nepredvídateľnejšieho chovania a možnej problémovej komunikácie s ostatnými.

    Ak budeš mať chuť, môžeš to skúsiť o pol roka.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •