Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: JB - žádost o práva

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jan 2017
    Umístění
    Myjava
    Příspěvky
    129

    Post JB - žádost o práva

    Zdravím vás moje meno je Lukáš mám 21 rokou csko hrám asi cca 3 roky z toho rok a pol mám steam .
    Na JailBreak chodím pomerne často moja aktivita je večšia a možno aj na fóre sa to zlepšilo...
    Týmto by som chcel pomoct komunite hráčom ktorí nepoznajú pravidla tým by som chcel ukázat správnu cestu ako na to.
    Viem že moje správanie pred tým nebolo moc ukážkové ale to sa už dúfam zmenilo k lepšiemu...
    Moje hlásenia sú najviac cez steam.
    Tuto dokladám moj steam ID STEAM_0:0:200843211
    V hre ma možete naist pod nickom ALKATRAZ
    Ďakujem za vyjadrenie za pozitívne alebo negatívne..

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Žiadosť o práva na JealBreak

    Takže...nechal si si locknúť žiadosť a o 4 mesiace je tu ďalšia. Na forku si niečo hlásil, ale na iný účet. Mohol by si ho sem poskytnúť? Do hry hlásiš, ale ty by si najradšej zabanoval všetkých pod 15 rokov aj to nebanovateľné v iných prípadoch. Zatiaľ som PROTI

  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jan 2017
    Umístění
    Myjava
    Příspěvky
    129

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Ini učet ??? Keby som si jo pametal ty ho pošlem ale zabududol na udaje na prihlasenie takže asi tolko co sa tyka druhebo uctu

    A je to tvoj nŕzor co si myslis neberem ty ho ale mýliš sa v tomto ....ale dakujem za vyjadrenie
    Naposledy upraveno Samco; 30-03-18 v 09:46. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  4. #4
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Může někdo potvrdit hlášení? Aktivita dobrá, mně kdysi taky něco hlásil, chování se určitě zlepšilo. Momentálně nejsem ani pro, ani proti. Pokud ostatní potvrdí hlášení, můžu uvažovat i o pro.

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jan 2017
    Umístění
    Myjava
    Příspěvky
    129

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Ďakujem za odpoveď :)

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Hlášení můžu potvrdit hlásí mi každý den minimálně 1 přestupek. Své vyjádření ještě editnu

  7. #7

    Re: JB - žádost o práva

    Ahoj, nejsem si tak po tvém včerejším výstupu vůči mne úplně jistý, zda bys dokázal řešit věci s chladnou hlavou. Nepřipadá mi úplně normální někoho "zhejtit" za to, že se pozdraví s jinými hráči, kteří přijdou na server. Ono říct obyčejné "Ahoj, macko" do mikrofonu zabere cca půl sekundy a nemůže to taky nikoho obtěžovat vzhledem k tomu, že si vždycky počkám, až nikdo nebude mluvit a ještě k tomu trávím většinu času u CT. Nevím, jestli jsi vstal špatnou nohou z postele, já se jen snažím na serveru nahodit přátelskou atmosféru a tys to tam začal řešit, jakože co si to vůbec dovoluji do hry mluvit. Paradoxem bylo to, že sis sám těmahle kecama narušoval svoje vlastní simonování.

    Toto je jen jedna situace, která mě z tvé strany opravdu zarazila. Jinak s tebou nemám žádný jiný problém. Aktivní jsi, pravidla znáš a podle všeho dokonce i pravidelně hlásíš. Vzhledem k tomu, že to vypadá spíše na osobnější spor, nebudu zde vyjadřovat svůj verdikt. Každopádně toto by mělo sloužit jako zpráva tobě a ostatním kolegům, kteří se budou snažit posoudit tvůj možný budoucí přínos pro server.

  8. #8
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jan 2017
    Umístění
    Myjava
    Příspěvky
    129

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Dedo dakujem....a grakone tebe sa ospravedlnujem za ten vystup......kazdy obcas spravi mensiu chybu.....kadzy sme ini ��

    A ano som si vedomi ze som moc na grakona viletel ale ospravedlnenie prislo vo forme sukrojem sparavi a aj tu cize sa chcem ospravedlni za moj vystuo grakovi a uz sa to nebude opakovat ..
    Naposledy upraveno Samco; 30-03-18 v 09:46. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  9. #9

    Re: JB - žádost o práva

    Ano, vyřešili jsme si to i v PM. Kromě této jedné události vím, že jsi v pohodě, ovšem zdržím se svého kladného hlasu stejně, jako to bylo u byBeeho. U něho byl kdysi taktéž jeden výstup, který mě nutil dát proti. Potom jsem ho sledoval a nakonec změnil své proti na pro. Dokázal mi, že se jednalo o vysoce ojedinělou situaci. Snad tak samo u mne dopadneš i ty. ☺️
    Naposledy upraveno Grakon2702; 28-03-18 v 06:28.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Jen podle toho co tady čtu, tak nejsi asi úplně klidný člověk. Někdo ti napíše proti nebo něco na tvoji osobu a hnedka začnes nadávat.

    A jen tak mimo téma. Admin by měl alespoň trochu umět vystupovat a tvoje gramatika je...každý ať si tam dosadí co chce. Bylo by potřeba se nad tím trochu zamyslet.

  11. #11
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jan 2017
    Umístění
    Myjava
    Příspěvky
    129

    Odpověď: JB - žádost o práva

    To ty poviem iba v sukromnej sprave ....ale to co tam napisal grakom je iba bohuzial kvoli zmene casu na niekoho to ma efekt a na niekho nie

    Vysvetlenie poskitnem kazdemu adminovi v sukromnej sprave......nechcem to tu pisat ...je mi to neprijemne dakujem za pochopenie ...bud na steam alebo na forku poskitnem odpoved
    Naposledy upraveno Samco; 30-03-18 v 09:45. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  12. #12
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: JB - žádost o práva

    O tvojem chování jsem ti psal už předtím. Někdo napsal nějakou blbost, která nebyla ani mířená na tebe a vyjel si na něj. Vím jaký je důvod, ale bohužel s tím nic udělat nemůžeme a mrzí mě to, ale když by jsi jednal v afektu kvuli této věci mohl by jsi jako admin udělat víc škody než úžitku. Musím být stále PROTI.

  13. #13
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Nevidím tu prakticky žiaden posun od minulej žiadosti. Je to pochopiteľné, keďže nebola dodržaná ani doba medzi podaniami žiadostí. Keď tu tak čítam ešte aj predchádzajúce príspevky, nemyslím si, že by si bol momentálne vhodný kandidát.

  14. #14
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jan 2017
    Umístění
    Myjava
    Příspěvky
    129

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Zdravíčko poprosil by som nejake vyjadrenie aspon k spešlovi ďakujem ����

  15. #15
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Citovat Původně založeno ALKATRAS Zobrazit příspěvky
    Zdravíčko poprosil by som nejake vyjadrenie aspon k spešlovi ďakujem ����
    Kdo si počká,ten se dočká.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •