Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 34

Téma: Kejtynka --> drtimzmrdyjakokrystal

  1. #16
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Kejtynka --> drtimzmrdyjakokrystal

    No ještě počkejme s čím přijde, třeba nás opravdu překvapí , žádné vysvětlení si ale pro toto představit nedokážu, tak stejně tahle žádost nemůže být otevřena věčně, takže pokud nás chceš něčím opravdu překvapit je na čase konat.

  2. #17
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Kejtynka --> drtimzmrdyjakokrystal

    Napsala si to sama hned ve výpise "at ti dodáme dema, která máme prej v AF" tudíž už si musela vědět delší dobu od někoho, co se děje a že se tam řešíš a navíc reason banu je AB, tak co ten dodatek o cukání myší? To opravdu se psalo jen tam, kam ty nevidíš, tudíž ses nějak zamotala sama do té pavučiny :). Nemyslím si, že po tak dlouhé době se tu najde větší % adminů, kteří se shodnou na tvém UB. Ono ve finále je i tak jedno kdo ti co vynesl, protože ban si dostala za cheaty a jako dodatek podle jiných za své chování. Dost si toho nahlásila, což je tvoje + ale i ty sama si pravidla porušovala.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: Kejtynka --> drtimzmrdyjakokrystal

    Já furt čekám na důkaz neviny a pořád ho tu nevidím :-(


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  4. #19
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    136

    Odpověď: Kejtynka --> drtimzmrdyjakokrystal

    Čawte všetci. Áno viem, ste netrpezlivý. A chápem to. Keď chcete LOCK. Keď tak si neskôr otvorím novú.
    Predsa mám svoje roky a nežijem iba "vo svete CS". Mám prácu a UB sa venujem iba počas voľna, preto to trvá dlhšie.

  5. #20
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Kejtynka --> drtimzmrdyjakokrystal

    Počkáme, lockovat se nic nebude.

  6. #21
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Kejtynka --> drtimzmrdyjakokrystal

    Citovat Původně založeno Bee Zobrazit příspěvky
    hele růžová princezno kdyby si četla všechny příspěvky tak si všimneš v admin foru že přesně nad tvým příspěvkem tam jeden trial napsal jak došlo k prozrazení , takže huntit příspěvky nesmyslama je sám nesmysl
    Tam to sice napsal, ale já vycházím z toho co napsala ona a ona napsala, že se k ní nic nedoneslo, že až tímto Benem se vše dozvěděla. Ty modrý princi, který má snad víc hunt postu smazaných než já :)) pac a pusu
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #22
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: Kejtynka --> drtimzmrdyjakokrystal

    Nevím, nad čím se tak dlouho dohadujete. Každý admin, co aspoň trochu ovládá aim a zná csko, tak mu musí být jasné, že takhle prostě čistý hráč nehraje. Mám dost odherané na to, abych poznal, co tady na nás "hraješ" a co ne. Vůbec tě neznám, ale musím říct, že jsi docela dost průhledná, už jen tím gameplayem. Takže tu na nás nemusíš hrát žádnou komedii. ;) A teď jen taková mešní poznámka k zamyšlení (takovej výkřik do tmy). Víš Bee, jsi v AT dost dlouho na to, abys chápal všechny principy a fungování AT, ale když se snažíš házet jakoukoliv špínu na ostaní nebo je jen trošičku urazit, tak je lepší jim to napsat osobně do chatu, než abychom vzájemně na sebe házeli špínu veřejně. Ono to úplně nedělá dobrý dojem na celý AT a vypadá to, že nejsme vůbec soudržní. Poprosil bych Tě, aby sis příště takové poznámky na veřejnosti odpustil a zkusil takové věci řešit jiným způsobem, nejlépe v AF. Já jsem jeden z mála, kterej opravdu ví, jaké to je ublížit jinému adminovi veřejně a moc dobře vím, jaké to pak má následky, takže se se mnou nemusíš pokoušet hádat. :) Možná někomu přijdou Tvé poznámky vtipné, ale ve skutečnosti to jen shazuje úroveń AT v očích ostaních lidí, kteří AT respektují. Nejsi úplně v pozici, kdy by sis mohl vyskakovat na ostaní, na to jsi až moc malej pán. :)
    Naposledy upraveno Eust.; 15-03-18 v 09:10.

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: Kejtynka --> drtimzmrdyjakokrystal

    Hele, dostalo se mi do ruky nějak čtvrthodinový video, kde jsem viděl akorát notebook z doby bronzové, paži o průměru mého stehna a sušák s kalhotkami pro hrocha. To je ta obhajoba nebo mě někdo trolí?


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  9. #24

    Odpověď: Kejtynka --> drtimzmrdyjakokrystal

    Citovat Původně založeno wowz0r Zobrazit příspěvky
    Hele, dostalo se mi do ruky nějak čtvrthodinový video, kde jsem viděl akorát notebook z doby bronzové, paži o průměru mého stehna a sušák s kalhotkami pro hrocha. To je ta obhajoba nebo mě někdo trolí?
    Nebuď sebec a sa s ním podeľ...
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  10. #25
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    136

    Odpověď: Kejtynka --> drtimzmrdyjakokrystal

    LOCK. Nemá zmysel s vami nič riešiť. Hrajete sa tu na "čo som to som" a jediné čo dokážete, je sa vysmievať.
    (Pre tých, čo to videli.) Človek sa snaží niečo rozumne poriešiť, pretože to AB vážne nemám! ALE ako vidím to vaše správanie, poznámky resp. dementné narážky...pozrite sa do zrkadla najprv...propagujete tu, že človek sa ma slušne správať a pritom sa ani vy samy tak nesprávate...


  11. #26

    Re: Kejtynka --> drtimzmrdyjakokrystal

    Sory, ale video, kde je nějaká holka (pravděpodobně ty), co hraje na noťasu csko, nám má říct co? Já si taky mohu po banu odinstalovat cheaty a poslat to samé video jako důkaz, že jsem čistý. Tohle jako obhajoba fakt nestačí. A žádná obhajoba už ani nepomůže. Několik aim adminů se zde shodlo na tom, že to čisté není. Normálně by se žádost s takovým skóre po pár chvílích lockla.

  12. #27

    Odpověď: Kejtynka --> drtimzmrdyjakokrystal

    Citovat Původně založeno wowz0r Zobrazit příspěvky
    DEMO SMAZANE
    Dobre, po tomto sa to môže locknúť.
    K tebe Kejtyna, ono nevadí že si jednoduchšia baba, tu skôr lezie na nervy každému tvoje arogantné správanie a celkovo správanie na úrovni 13 ročnej vlhkej pubertiačky. Je jasné že my admini sa nesprávame vždy tak ako by sme mali, ale urážať na serveri každého kto sa na teba krivo pozrie, to nerobíme. No a ono je to aj o tom, že to čo rozsievaš sa ti aj vráti. A o tom zle nastavenom ABčku nemôže byť ani reči. Najlepšie pre teba by bolo vyjsť s celou pravdou von, aby si si tu ako tak napravila reputáciu. Ale to je už na tebe.
    Prajem všetko dobré ��
    Naposledy upraveno Burak1; 17-03-18 v 21:10.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  13. #28

    Odpověď: Kejtynka --> drtimzmrdyjakokrystal

    Citovat Původně založeno Kejtynka Zobrazit příspěvky
    propagujete tu, že človek sa ma slušne správať a pritom sa ani vy samy tak nesprávate...

    No ono, co čekáš, jak se máme chovat k někomu, kdo se tu dlouhodobě na serverech chová jako uplná žumpa?

    Nicméně k videu - jako promiň, ale nečekala jsi snad, že takový video poslouží jako nějaká důvěryhodná obhajoba, že ne? Steam už zapnutý, CSko zapnuté - minimalizované, pozorovací úhel tragický, buhvíjaký server... to je prostě k pohonění málo no.


    "He gave them the heebie-jeebies. He had nothing else to give."





  14. #29
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Kejtynka --> drtimzmrdyjakokrystal

    Zdravím, na základe čoho sa usúdilo, že na tom videu naozaj hrá ona? Žiadateľka zatiaľ neuviedla, či je to jej video. Ak áno, môžem niekoho poprosiť o upresnenie? Zaujima ma to len z čisto globálneho hľadiska, aby bolo všetko na poriadku.

    Nechcem, aby bol človek odsudzovaný na základe videa, pri ktorom ani nevieme či je naozaj na ňom dotyčný človek. Ak to je ona, niektoré narážky na jej adresu sa mi absolútne neľúbia. Predsa len slušnejšie jednanie zo strany AT by malo byť samozrejmosťou v každom prípade, aj keď to nemusí byť vždy jednoduché (a aj napriek tomu, že bola problémová).

    Od žiadateľky by ma naďalej zaujímalo ako sa k nej dostali dôležité informácie z AF.

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele metanol
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    301

    Odpověď: Kejtynka --> drtimzmrdyjakokrystal

    Pozrel si niekto z Vás to video? kde je vidieť ako hrá?... Alebo ste to vypli a znížili sa na urážky iba? Je trošku rozdiel keď ona bola vulgárna a tu urážať vzhľad. Doslova ubohé.
    Naposledy upraveno metanol; 17-03-18 v 20:55.
    - techtrance - psytrance -

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •