Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: JB - žádost o práva

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2017
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    51

    Post JB - žádost o práva

    Zdravím všechny.
    Chci zažádat o práva na JailBreak servery.

    Jméno ve hře: B00STIK
    Steam ID: STEAM_0:1:207835727
    Steam account: http://steamcommunity.com/id/B00STIK/

    Něco málo o mně:
    Jmenuji se Adam, studuji 1. ročník elektrotechniky na Střední škole technické a vyšší odborné škole v České Třebové, ale bydlím na Moravě, konkrétně ve Valašském Meziříčí.
    Mám 16 let, 17 let mi bude v říjnu. Hraji na elektrickou kytaru, mám kapelu, také mám rád nějaký ten sport, především míčové hry a také mezi mé zájmy patří vlaky a jak už jsem i zmínil i hudba. O víkendech většinou pracuji v čajovně nebo také jako zvukař.


    Csko hraji už nějakou dobu, přibližně 2,5 roku na non-steam verzi, 7 měsíců na steamu.
    Jsem velmi komunikativní člověk, snažím se vždy řešit vše s chladnou hlavou a také rád pomáhám lidem. I když mě občas něco na JB naštve, vždy to řeším v klidu bez nějakého sporu.

    Důvod proč žádám o práva?
    Chtěl bych touto cestou pomoci adminům, často nacházím na serverech lidi co neumí za CT hrát, ať už neumí či porušují pravidla nebo také nemají mikrofon. Poslední dobou není pomalu co hlásit, ale snažím se..takže.. když už něco je tak na forko do hlášení nebo přes "!", občas jsem někomu napsal i na steam (Nuuu.da!!, Toy(ovi) jsem něco málo hlásil, Operakovi jednou, něco jsem snad řešil i se Smookem a DJ).... Co se týče pravidel, tak pravidla znám, hrát taky asi umím.

    Nějaký ten ban by se zde našel..(první za ,,no mik" když jsem začínal, pak dva další za demenci, ale to je přes rok..)
    Co se týče chování, tak myslím, že zde na JB s tím nikdo problém neměl, tudíž soudím, že se chovat nějakým způsobem snad umím.

    Na konci letních prázdnin (2017) mi odešel stolní PC, a chvíli trvalo než jsem sehnal notebook takže malá asi 4 měsíční pauzička tu byla. Nyní hraji denně tak 1-3 hodin dle času (bohužel nemám poslední dobou čas moc na hry a PC kvůli škole, o prázdninách to bude lepší), ale když už tak na JB nebo na jiných serverech, ale nejvíc strávím čas na tom JailBreaku. Budu rád za každý PRO i PROTI, za každé plusy i zápory.

    Díky moc všem za vyjádření!
    Naposledy upraveno B00STIK; 18-06-18 v 17:53.

  2. #2
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Na fóru nějaké hlášení jsou. Hlásíš někomu na steamu ještě? Mohl by dotyčný hlášení potvrdit?

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2017
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    51

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    Na fóru nějaké hlášení jsou. Hlásíš někomu na steamu ještě? Mohl by dotyčný hlášení potvrdit?
    Na steamu jsem hlásil možná jen Toy(ovi), protože do nedávna jsem tam měl jen csko (a nešlo mi poslat žádost nikomu, jelikož jsem nekoupil nic nad 5eur, takže jsem tam měl jen ty co mi poslali žádost sami).. Co nejvíce se pokouším hlásit přes forum a přes "!", občas jsem hlásil i někomu do chatu na forku.. Poslední dobou těch prohřešku na ban moc neshledávám, někdy se to snažím vyřešit i sám...
    Naposledy upraveno B00STIK; 28-03-18 v 08:29.

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Na to kolik ti je, mi přijdeš až moc dětinský. A dle mého by jsi byl jeden z lidí co by své pravomoce zneužívali. PROTI.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2017
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    51

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    Na to kolik ti je, mi přijdeš až moc dětinský. A dle mého by jsi byl jeden z lidí co by své pravomoce zneužívali. PROTI.
    Jsem rád i za tvé vyjádření, děkuji.. ale v tomhle s tebou musím nesouhlasit.. Práva nechci od toho abych je nějakým způsobem zneužíval, chci tímto pomoci Vám, celkově i serveru, od lidí co nemají mik, dávají FK, celkově hrát za CT ani neumí.. samozřejmě pomoct nezkušeným v začátku, ale tvůj názor ti neberu, s chováním se budu snažit zlepšit, aby i tobě přišlo ok :)
    Naposledy upraveno B00STIK; 03-05-18 v 07:34.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2017
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    51

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Pro tuhle chvíli pozastavuji mou žádost o práva, byl mi odcizen účet steam, v úterý to nejspíš začnu řešit.. díky za pochopení

  7. #7
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Lock na vlastnú žiadosť.

  8. #8
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Reopen

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2017
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    51

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Thanks :)
    Naposledy upraveno B00STIK; 04-04-18 v 22:30.

  10. #10
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Znám tě nějakou dobu, chováš se rozumně a nikdy jsem s tebou neměl problém, aktivitu máš dobrou. Ovšem jak jsi na tom s hlášením? Něco jsem zahlédl přes ! a na fóru, ale moc toho nebylo. Hlásíš někomu na Steamu? Pokud se v tomhle nějaký admin za tebe postaví a dosvědčí nějaké hlášení, nebudu mít problém ti dát pro.

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2017
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    51

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Troppe díky za vyjádření, s hlášením se to má takto.. Když někoho kdo porušuje pravidla tak ho samozřejmě nahlásím, poslední dobou se snažím hlásit přes ten Steam, ale jak jsem již zmínil výše, tak už těch prohřešků co jsou třeba na BAN moc neshledávám. Pokud je nějaký admin na Steamu online tak samozřejmě hlásím tam, pár přestupků bylo nahlášeno Toyovi, jeden snad Operakovi.. co si pamatuji, zbytek je zde na forku s demem. Jak říkám, když je co hlásit, nezdržuji se ničím a hlásím ;).

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Zdravím,
    aktivita je dobrá, hlásenia síce na forku máš, ale z toho boli asi 4 nebanovateľné. Hlásenia, ktoré hlásiš na steame, ti zatiaľ nikto nepotvrdil. Popravde ťa ani veľmi nepoznám, takže musím byť zatiaľ PROTI.

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2017
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    51

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Kajsinku, chápu tvé rozhodnutí. Ano, jenže když mi nikdo nepřišel přes "!", tak jsem to zkusil alespoň na forko ;), jde mi o to, aby vůbec o tom hráči, co v tom demu je alespoň admini veděli.. Ohledně hlášení... Jak již jsem psal Troppemu, poslední dobou toho moc na ban není.. když už je tak hlásím.. máš pravdu, že jsem dlouho už nic nepřidal ani se za mě nikdo nepostavil.. každopádně, díky a snad mě více poznáš, abys mohl změnit třeba názor :)...
    Naposledy upraveno B00STIK; 11-06-18 v 22:30.

  14. #14
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Hlášení mohu potvrdit, ovšem to je jediné co ti sem zatím napíšu, myslím si že důvod proč to tak je, oba moc dobře známe..

  15. #15
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Proti, viz. kolegové

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •