Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: Banán 100%Dement

  1. #1
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    518

    *VIP*

    Banán 100%Dement

    Ahój, po dlhšej dobe, som našiel ingame dementa, a žiadny admin nebol online :(
    Demo je síce dlhé :D (Skoro celá mapa) Ale čas bude.

    _![D4NGER]!_*BanaNik*sk* VALVE_0:0:1435930939 109.230.3.13
    Myslím si, že admini ho budu poznať (Minimálne Kajsinek)

    Poprosil by som fakt DLHŠÍ trest, za jeho "krátky banlist" https://ctrlv.cz/H82B

    http://csko.cz/dema?UPD=eC4mnU1a

    +- 15:30 Začne kolo. 20s na to dá simon príkaz ísť do boxu v čupe. Bol som chvíľu afk, ale hneď som šiel do boxu v čupe. "Bananik" ma zabil a po dobrom kole mi odpovedal tým, že som vraj čupol, až keď ma zabíjal.
    21:30 začalo kolo, keď bol simon. Dal príkaz pustená klávesnica. Niaky hráč bol kúsok pred celou, povedal mu, nech sa vráti. Hráč sa vrátil. Pár krát sa pohol v cele a banán ho zabil. potom dal zákaz stáť, povolil čupieť. Zabil 2Tčka a zarovno s tým povedal, že kto neplní príkazy/zákazy umiera. (Zbytočné fragy, Hráči afk neboli, pretože mu písali do chatu)
    To isté kolo. "Atrakcia" = Cudzie slovo. Dookola reakcie na "Skočte, Skok". Príde VD- posledná reakcia na čup. a konečne sa dočkáme atrakcie
    +- 32:10 začalo simonovať 2. CT. "Do boxu v čupe" došli sme, padol max 1 kill. 1T išlo po čiare v čupe do boxu, simon zomrel "Bananik" mu dal jednotku.
    Ako vynahradenie dal ďaľśie kolo Gangster, aj keď sám vedel, že dal minimálne 1 fk.
    -Pomedzi to, narušovanie simona atď. ale podľa mňa to k tej minimalne 23banovej Hist. stačí.

    Dík Mlyn <3

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele CernaSmrt
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    160

    Odpověď: Banán 100%Dement

    Banned díky

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •