Strana 12 z 12 PrvníPrvní ... 2101112
Zobrazit výsledky od 166 do 180 z 180

Téma: Sázkaři

  1. #166
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137


    Odpověď: Sázkaři

    Ak dáš za celých 300 tak by som išiel na nejakú istotu dva zápasy s kurzom max. 2,1. Keď to budeš mať hotové tak napíš PM a niečo ti pošlem nemusíš hneď vsadiť, kukneš či to výjde a potom ti ešte niečo pošlem a môžeš potom vsadiť.

  2. #167
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: Sázkaři

    Tak jak pise Fhacker 300kc hodit na 1-2 zapasy ale s istotou a nie podla kurzov.. tak sa najlepsie rozbehnes a netreba nic silit. Niekedy je lepsie podat raz za 3 dni ako tlacit na pilu..

  3. #168
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Sázkaři

    Tak já to zas neplánuju prohrát na jednou zápasu a znamej mě radil že rači po míň a kurz aspon nad 1.8 ..
    Dneskaj jsem si to chtěl aktivovat, jenže ženská na tipu říkala že mam přijít až tam bude kolega.. v sobotu, že jí to posledně nešlo no :D


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  4. #169
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: Sázkaři

    Ako chces ale zvycajne ked das mensi vklad mas aj mensiu vyhru preto natipujes viac zapasov a zvykne jeden ci viac utiect. Vzdy ked som to tak robil som bol minusovy ale potom som zacal vkladat vacsie peniaze (10 - 20) eur na jeden dva zapasy a darilo sa mi viac :) pripadne prilozim tikety

    E: tu je vklad 10 eur a vyhra nieco cez 22 eur na dva zapasy podane ktorymi som si bol isty na 100% http://www.ifortuna.sk/sk/stavkovani...o%3D&kind=MAIN

  5. #170
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Sázkaři

    Včera mě řekl spolupracovník at si dam na to že kometa neprohraje a na výhru mladé bolky a já si šel aktivovat ten učet na tipsport jenže ta ženská že ji to nešlo posledně at i to přijdu aktivovat v sobotu .. že tam bude někdo druhý..
    No kurz na tu kometu byl asi 2,05 a u mladé 2,45 kdybych tam dal i těch 50 korun jak jsem měl v plánu do sebe, tak mam pěknej začátek :D tak mě to tak sralo.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  6. #171
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: Sázkaři

    No vidis.. :D a to su velmi pekne kurzy co si napisal. Inak si davaj pozor aj prave na tie kurzy lebo stavkove zvyknu odrbavat novacikov s tym ze daju kurz 1,28 a pritom ti nevide.. niekedy zas vyrubia vysoky kurz pritom ti je jasne ze ten tym by mal vyhrat ale velmi posobia tie kurzy aj na psychyku.. tatko dava kurzi medzi 2 - 3,50 s vyhrami okolo 1500 ecok a vzdy mu nejaky mali dodrbe tiket

  7. #172
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137


    Odpověď: Sázkaři

    Mne sa vždy páči aké kurzy dajú ma Chelsea von. Vždy má okolo 1.8 a ešte sa mi nestalo že by ma sklamala keď som podal...

  8. #173
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563


    Odpověď: Sázkaři

    Koukám, že je tu hodně sázkařů, to jsem rád ;)

  9. #174
    Ex-admin Avatar uživatele Tutinko
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    672


    Odpověď: Sázkaři

    ja tipujem uz krasnych 9 rokov, najvacsia vyhra bola 320 €, ale to som dal za 8 € a teraz tipujem za 1-3 €, obcas 5-10 €


    btw: mate dnes nejake tipy? :D Lebo dnes to tam je take chudobne, ale zajtra zacina LM

  10. #175
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137


    Odpověď: Sázkaři

    Ujo mal výhru z 10€ asi 1150€ už si to presne nepamätám ale viem že hneď išiel na dovolenku :D

  11. #176
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Sázkaři

    Mátě nějake oblibené stránky kde jsou pořádne analýzy především na hokej, ale klidně i na ostatní sporty..
    Co jsou na tipáču, tak to tam píše kde jaké děcko a pak to nedává hlavu ani patu, tak asi nemáte něco ověřeneho co vám už parkrát vyšlo..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  12. #177
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: Sázkaři

    niekedy je najlepsie sadnut do stavkovej vedla "veteranov" a tak trochu sa prizivit :) par krat sa mi tak podarilo strelit dobry kurz lebo ti dedkovci to maju dobre okukane :D ale co sa tyka internetovych stranok tak to nemam ziadnu overenu a zvycajne co som pozeral tak by som musel davat na tie ich typi minimalne 20 - 30 eur aby som aspon nieco zarobil

  13. #178
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Sázkaři

    Vcera bol fajny kurz na real :D troska som riskol za 1€ a vytazil som z toho 30€



    Inak tie stavkove niekedy riadne ojebavaju novacikov ktori si nekuknu statistiky a na uplne debilka ktory ma prehrat daju kurz 1.3 a potom cely tiket v riti

  14. #179
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: Sázkaři

    Najs facker :) krasne kurzy , ten real som mal tiez len cistu 2 bez handicapu a bazilej v porto tiez X len poistene na 0-0 http://mob.ifortuna.sk/sk_sk/betting...043400/betting

  15. #180
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    66


    Odpověď: Sázkaři

    Hoj, sorry že oživujem toto mŕtve vlákno, ale nechcem zakladať nové s takým istým názvom. Hľadám seriózneho človeka, ktorý sa zaoberá stávkovaním v hlbšom zmysle, t.j. nie len že vsádza často a veľa, ale zaujíma sa trocha aj o nejaké teórie a výpočty za tým, pozná mechanizmy stávkových kancelárii a celkovo sa vie hýbať v tom ako a prečo to funguje. Viac detailov by som prebral v súkromnej konverzácii. Nejedná sa o žiadnu pochybnú pyramídovú hru, ani o "zaručený návod ako sa stať milionárom za 30 dní", ale o čisto môj osobný projekt, z ktorého by tento človek mohol eventuélne profitovať, výmenou za ochotu prispieť svojimi znalosťami a skúsenosťami. Kľudne píšte sem, alebo mne do PM.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •