Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: IndyS --> Troppe

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Příspěvky
    3

    IndyS --> Troppe

    Vypis z konzole:

    Nenašel jsem to v konzoli


    Poznamka:


    Takze.. Kde bych zacal? No.. Hral jsem si hezky, dokud neprisel nejakej arogantni Lukas, ktery si mysli, ze kdyz je Admin, tak ma pravo na vsechno.. No, vis co, mozna mas pravo banovat a kickovat lidi, ale za neakym duvodem, tim padem nevim, proc jsi mi dal ban, na nevim jak dlouho.. Chci jen rict, ze Lukas, aneb Lucas je arogantni.... Tim to zadam o UnBan, chodim k CT normalne, bavim se, jsem Simon nekolikrat. Najednou prijde nejaky Admin, a cely den mi..... Dekuji.

    - Indy.

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Příspěvky
    3

    Odpověď: IndyS

    Chtěl jsem to s ním vyřešit i po TS, ale stále neodpovídal, nevím či se bál.. Prostě..

  3. #3
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: IndyS

    Zdar. Na začátku každého kola sis dal kill, abys nebyl simon (3x za dnešní ráno). Udělal jsi to už párkrát, dostal jsi za to přesun a ve středu/čtvrtek jsem tě na upozorňoval. Očividně ses nepoučil.
    Arogantní v tom stylu, že mi napíšeš "hej admin ty kktko, proč si mi dal ban?" nebo třeba "pojď si to vyříkat na ts ty slabko", ... Na to ti seru.
    + přidal jsem ban za drzost. Upozornil jsem tě několikrát, ať mlčíš, kick nepomohl.
    UB ti nedám.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Příspěvky
    3

    Odpověď: IndyS

    Aby jsme si to vyjasnily.. Příznám se.. 1 jsem si dal kill, kvůli tomu, že jsem byl zmatený a nechci aby dlouho čekali, než najdu to VD, abych to někomu mohl dát. Tak jsem porstě napsal kill, aby nečekali.. Simon jsem jinak furt.. Chtěl jsem si to jít vyříkat, protože jsem nevěděl o co jde...

  5. #5
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: IndyS

    1x to skutečně nebylo.
    Já bych ti to vyjasnil, ovšem když jsi reagoval tak jak jsi reagoval, tak na to se ti můžu víš co. Si myslíš, že když na mě (nebo na kohokoliv jiného) pak budeš drzej, že se tím něco zlepší? Naopak.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Příspěvky
    3

    Odpověď: IndyS

    Ale ty to stejně nepochopíš.. No nic, nebudu si tu kazit den s "hádkou" s "Adminem". Papáček.
    Jó.. A 1x to skutečně bylo x)

  7. #7
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,951

    Odpověď: IndyS --> Troppe

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •