Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Kaja Gott --> Operak

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Exclamation Kaja Gott --> Operak

    Vypis z konzole:

    http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=247174


    Poznamka:


    Jelikoz muj kamarad se nemuze diky problemum dostat na forum, rozhodl jsem se tedy za nej podat zadost o unban k CT ja :).

    Rad bych ciste objasneni situace, za co je tento zakaz s duvodem neschopnost a po pripade o jakou stiznost se jednalo.
    Nebot pri dnesnim simonovani byl uplne v poradku a zadne problemy nebyly :)

    (Grakon rikal/psal, ze v za neho mohu podat tuto zadost.)

    Dekujeme na shledanou..

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: AsiimovĂ

    Ahoj, tohohle člověka znám moc dobře. Dělá strašný blbosti u simonování, neumí si udržet pořádek jako simon.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: AsiimovĂ

    Však mam demo, které poukazuje na to, že v to dané kolo nic nedělal špatně :)

    E: Jeho reakce: https://ctrlv.cz/8xBg
    Za chvilku to ještě editnu s demem :)
    E2: okk zde je demo: http://csko.cz/dema?UPD=lATWWR8D
    Spíše já jsem ten retard xdd ale co už, demo je docela dlouhé, pokud nepujde viewdemo, tak to budete muset přečkat s playdemo
    Naposledy upraveno Asiimovíček; 17-03-18 v 12:28.
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: AsiimovĂ

    Citovat Původně založeno Asiimovíček Zobrazit příspěvky
    Však mam demo, které poukazuje na to, že v to dané kolo nic nedělal špatně :)

    E: Jeho reakce: https://ctrlv.cz/8xBg
    Za chvilku to ještě editnu s demem :)
    E2: okk zde je demo: http://csko.cz/dema?UPD=lATWWR8D
    Spíše já jsem ten retard xdd ale co už, demo je docela dlouhé, pokud nepujde viewdemo, tak to budete muset přečkat s playdemo
    V danné kolo, možná nic špatného nedělal, ale u něj jsem se rozmýšlel už pár dní z5 jestli dát zákaz nebo ne.

    BTW... Demo padá, pres playdemo nevím kdo bude koukat na 40ti minutové demo. A příště líp zakrej jeho jméno. David by asi nebyl rád.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: AsiimovĂ

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    ale u něj jsem se rozmýšlel už pár dní z5 jestli dát zákaz nebo ne.
    Tak mi ukaž důkaz, na jakém základu jsi tak učinil hodně mě to zajímá, pokud nemáš žádný důkaz.. co si o tom mam pomyslet.. radši nic
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  6. #6
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: AsiimovĂ

    Citovat Původně založeno Asiimovíček Zobrazit příspěvky
    Tak mi ukaž důkaz, na jakém základu jsi tak učinil hodně mě to zajímá, pokud nemáš žádný důkaz.. co si o tom mam pomyslet.. radši nic
    Pro tří denní zákazy k CT, nemusím mít žádný důkaz aby jsem mohl banovat. :)

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: AsiimovĂ

    hmm a já mam proti důkaz to 40ti minutové demo, jenomže z prominutím tvrdohlavost na prvním místě :). Kašlu na to.. Proti důkaz vypovídá, že ban je neoprávněný... Psal jsem i Davidovi, že i když je tu proti důkaz, který vše odvrátí, tak spousta lidem je to jedno ;).

    Dajte lck. nemá to tu cenu se tu dále obhajovat..

    E: jo a Operáku, když pro tří denní zákazy k CT nemusíš mít žádný důkaz, tak si ten důvod rovnou vymysli jakýkoliv, hlavně abys měl i malinký důvod :P :)


    Adios amígos čus!
    Naposledy upraveno Asiimovíček; 17-03-18 v 17:50.
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: AsiimovĂ

    Ešte pred lockom mám otázočku. Demo som samozrejme nepozrel, keďže je to celá mapa a ani preskakovať nemôžem, tak som si len toto tu prečítal. Mne z toho všetkého vyplíva, že si rozmýšľal nad jeho banom, takže si váhal, ale aj keď potom nič neurobil na mape jb_blue, tak si mu dal ban. Chápem správne? Čo ťa potom prinútilo konkrétnejšieho dať hráčovi ban?
    Samozrejme ako píše Operak. Ban, ktorý je v tomto prípade udelený, tak nepotrebuje byť dokázaný konkrétnym dôkazom. Admin môže podať iba vysvetlenie k danej situácii.

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: AsiimovĂ

    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    Ešte pred lockom mám otázočku. Demo som samozrejme nepozrel, keďže je to celá mapa a ani preskakovať nemôžem, tak som si len toto tu prečítal. Mne z toho všetkého vyplíva, že si rozmýšľal nad jeho banom, takže si váhal, ale aj keď potom nič neurobil na mape jb_blue, tak si mu dal ban. Chápem správne? Čo ťa potom prinútilo konkrétnejšieho dať hráčovi ban?
    Samozrejme ako píše Operak. Ban, ktorý je v tomto prípade udelený, tak nepotrebuje byť dokázaný konkrétnym dôkazom. Admin môže podať iba vysvetlenie k danej situácii.
    Citovat Původně založeno Asiimovíček Zobrazit příspěvky
    Rad bych ciste objasneni situace, za co je tento zakaz s duvodem neschopnost a po pripade o jakou stiznost se jednalo.
    Nebot pri dnesnim simonovani byl uplne v poradku a zadne problemy nebyly :)
    A co mi bylo ihned jen řečeno/psáno od operáka:
    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    Ahoj, tohohle člověka znám moc dobře. Dělá strašný blbosti u simonování, neumí si udržet pořádek jako simon.
    (pěkné vysvětlení situace..)

    Ano, vše ostatní si pochopil velmi dobře :)
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  10. #10
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: AsiimovĂ

    Při banování bez důkazu by měl být ban udělen hned po porušení pravidel bez nějakého odkladu, odložení a udělení banu zpětně stejně pozbývá smyslu, stejně jako se neřeší zpětně drobné stížnosti na fóru.

    Pokud opravdu na demu, kde je zachycena hra od udělení banu až po 40 minut hry před banem, není vidět není žádné porušení pravidel apod., tak bych se taky cítil nevinně. Z logiky věci - jak jinak by se měl hráč bránit před banem, který admin nemusí nijak dokládat? Řekl bych, že nejlépe právě nahráváním vlastního dema po celou dobu hry.

    Za této situace je na místě minimálně urychlené zrušení banu.


    @Asiimovíček: Co má kamarád za problém s fórem? Potřebuje nějakou pomoc s účtem?
    Naposledy upraveno hofy; 17-03-18 v 19:23.

  11. #11
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: AsiimovĂ

    Citovat Původně založeno hofy Zobrazit příspěvky
    Při banování bez důkazu by měl být ban udělen hned po porušení pravidel bez nějakého odkladu, odložení a udělení banu zpětně stejně pozbývá smyslu, stejně jako se neřeší zpětně drobné stížnosti na fóru.

    Pokud opravdu na demu, kde je zachycena hra od udělení banu až po 40 minut hry před banem, není vidět není žádné porušení pravidel apod., tak bych se taky cítil nevinně. Z logiky věci - jak jinak by se měl hráč bránit před banem, který admin nemusí nijak dokládat? Řekl bych, že nejlépe právě nahráváním vlastního dema po celou dobu hry.

    Za této situace je na místě minimálně urychlené zrušení banu.
    Nehodlám koukat co je na demu, nemám na to čas ani náladu. Gotíka si odchytím jindy.

  12. #12
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: [ čekání na admina ] Kaja Gott --> Operak

    Sledovat demo zrovna ty vůbec nemusíš, proč taky. Žádost byla založena chvíli po banu, to si přeci pamatuješ, co banu předcházelo, sám jsi napsal, že nic, takže by to k ničemu nevedlo.

    Jinak ochytáváme cheatery, ne hráče, kteří se snaží, ale ještě jim to moc nejde. Těm je třeba pomoci.
    Naposledy upraveno hofy; 17-03-18 v 19:22.

  13. #13
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: AsiimovĂ

    Citovat Původně založeno hofy Zobrazit příspěvky
    @Asiimovíček: Co má kamarád za problém s fórem? Potřebuje nějakou pomoc s účtem?
    Docela i jo, prý mu někdo jakože ukradl jméno a Email, pod které se chtěl zde na forum zaregistrovat..

    Každopádně ti děkuji za podporu pro mojí a kámošovo stranu :)
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  14. #14
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Kaja Gott --> Operak

    Aha, napsal jsem ti ohledně toho soukromou zprávu, tak to nějak vyřešíme.

  15. #15
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: Kaja Gott --> Operak

    Jak vidím operáku, učinil jsi to, co po tobě bylo od začátku této žádosti :) tímto ti děkuji ale s hofym máme ještě práci, tímto tě taky zdravím za Davida a.. Sajonára :)))
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •