Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 29

Téma: Aktivita adminů

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Aktivita adminů

    Ahoj všem,

    POZOR !!!!
    Toto není psané ve zlém.

    Jen jsem se chtěl zeptat jakým způsobem je rozdělena aktivita adminů ( jen admini na only dust2).
    Zdá se mi, že na server dochází jen par adminů, ale nemají časový harmonogram.
    Někdy se sejdou na serveru 2 a někdy půl dne nepřijde nikdo.
    Máte nějaký časový harmonogram, nebo docházíte individuálně ?

  2. #2
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Aktivita adminů

    Individuálne, väčšinou admini chodia na servery vo voľnom čase keďže každý má osobný život kvôli ktorému sa nie vždy dá venovať hrám.
    Časový harmonogram mi príde ako vtip, ten by určite v takýchto prípadoch nefungoval kvôli veciam ktoré sa nedajú predvídať.
    Naposledy upraveno Mr.Blue; 21-03-18 v 20:11.

  3. #3
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,429

    Odpověď: Aktivita adminů

    Časový harmonogram by mal opodstatnenie len v tom prípade, ak by sa za administrátorčenie poberala mzda.

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: Aktivita adminů

    Pridaj si ma na steam (+ dalsich adminov ak chces) a napis ked budes mat problem.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  5. #5
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: Aktivita adminů

    Tak jako celkově na těch dustech je tak 5-6 aktivních adminů, což je dost málo na to, že na serverech hraje cca 80 lidi najednou a každý z adminu má osobní zivot, takze u hry stráví tak hodinu denně.

  6. #6
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    582

    Odpověď: Aktivita adminů

    Já nevím, jestli mám takové štěstí nebo co... Když potkám cheatera, tak ve většině případů mám na steamu online admina, který nemá problém dojít.
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  7. #7
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Aktivita adminů

    Buď a nebo hrají raději na jiným serveru.. Když na to nemají čas ať se těch práv vzdají a nechají to těm co žádají např.. Furt dokolečka jak admini mají svůj osobní život když vím že na to nebudu mít čas tak se k těm právum neseru ne..

    Citovat Původně založeno Madunax Zobrazit příspěvky
    Tak jako celkově na těch dustech je tak 5-6 aktivních adminů, což je dost málo na to, že na serverech hraje cca 80 lidi najednou a každý z adminu má osobní zivot, takze u hry stráví tak hodinu denně.

  8. #8

    Odpověď: Aktivita adminů

    Admini sou online celej den. Staci jen chtit si ho najit. Web,steam

  9. #9
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Aktivita adminů

    To máš pravdu ale otázka je jestli ten „admin“ ochotně pak dojde na to hlášení..

  10. #10
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    582

    Odpověď: Aktivita adminů

    Minimálně aim admini dojdou
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  11. #11

    Re: Aktivita adminů

    Aim admini jsou potřeba jako sůl. Je smutné sledovat stížnosti, kde se drobné jb přestupky vyřeší do pár hodin a hlášení cheaterů tam někdy leží klidně i několik dní. Po jistých zkušenostech si radši jasné cheatery zabanuji sám.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 22-03-18 v 11:28.

  12. #12
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Aktivita adminů

    Konečně to někdo vzpomenul na to jsem už nadával tolikrát a vždy reakce se mi dostalo nebreč furt a nestěžuj si..

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Odpověď: Aktivita adminů

    Díky všem za vyjádření a hlavně adminům, kteří zde přispěli svým názorem.
    Je vidět, že i některý hráči s tím maji problém a že nejsem sám, každopadně některé adminy si hodím do frendů.
    Co se týče harmonogramu, tak je přeci vše jen o domluvě mezi adminama ( ja mam cas od-do Ty zase od-do ).
    Nebudu zde znevažovat vaší práci...

  14. #14
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: Aktivita adminů

    Citovat Původně založeno petr_stanisevsky Zobrazit příspěvky
    Buď a nebo hrají raději na jiným serveru.. Když na to nemají čas ať se těch práv vzdají a nechají to těm co žádají např.. Furt dokolečka jak admini mají svůj osobní život když vím že na to nebudu mít čas tak se k těm právum neseru ne..
    Tak jako pokud nejsi úplně dítě, tak máš nějaké povinnosti...ať už je to škola nebo práce, takže se u té hry nedá sedět furt.
    Z mého pohledu je problém v nabíraní adminů.( ne jenom proto, že jsem si o práva požádal ) Když koukneš do žádostí, tak to trvá přehnaně dlouho, což absolutně nechápu. Pokud je vhodný kandidát, tak nevidím problém žádost vyřešit do pár týdnu max. do měsíce. První by se měl udělat systém v tomhle, protože tohle je dlouhodobý problém a ne řešit, že hodinu na serveru není admin a je tam bordel.

    Citovat Původně založeno ax1 Zobrazit příspěvky
    Díky všem za vyjádření a hlavně adminům, kteří zde přispěli svým názorem.
    Je vidět, že i některý hráči s tím maji problém a že nejsem sám, každopadně některé adminy si hodím do frendů.
    Co se týče harmonogramu, tak je přeci vše jen o domluvě mezi adminama ( ja mam cas od-do Ty zase od-do ).
    Nebudu zde znevažovat vaší práci...
    Jak psal Samco, tohle by bylo reálné jen kdyby za to brali nějakou mzdu. Nikdo ti nebude dodržovat nějakou ,,pracovní dobu", když z toho nic nemáš. Kdyby ti kámoš řekl ať jdeš na pivo, tak mu taky neřekneš, že ne...teď mám dvě hodinky huntění cheaterů v cs 1.6.
    Naposledy upraveno Madunax; 22-03-18 v 12:56.

  15. #15
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Aktivita adminů

    To ano ten nábor by se mohl nějak udělat líp ale to by na to Kotel nesměl srát a udělat s tím něco když Mr. Saintpepo to má na háku no.. Ale jak všichni víme tak každý post který se daným adminum/modum nebude líbit bude smazán/ohodnocený bodíky či daný člověk zabanovaný ještě max a vše půjde tradičně do ztracena jako za poslední roky co se tu na to poukazuje neustále a nic s tím nedělá furt.

    Citovat Původně založeno Madunax Zobrazit příspěvky
    Tak jako pokud nejsi úplně dítě, tak máš nějaké povinnosti...ať už je to škola nebo práce, takže se u té hry nedá sedět furt.
    Z mého pohledu je problém v nabíraní adminů.( ne jenom proto, že jsem si o práva požádal ) Když koukneš do žádostí, tak to trvá přehnaně dlouho, což absolutně nechápu. Pokud je vhodný kandidát, tak nevidím problém žádost vyřešit do pár týdnu max. do měsíce. První by se měl udělat systém v tomhle, protože tohle je dlouhodobý problém a ne řešit, že hodinu na serveru není admin a je tam bordel.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •