Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 26 z 26

Téma: Aktivita Adminů

  1. #16
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Aktivita Adminů

    Stejně mu napíšete jako většině lidem že není dobrý kandidát takže ztráta času a nebo pokud bude mít šanci tak tu bude čekat jako bagr třeba xy měsíců a stejně bude na to poukazovat tak jako tak.. Klasická clown fiesta tady..

    Citovat Původně založeno Nihilia Zobrazit příspěvky
    Admini jsou tady aktivní naprosto dostatečně a pokud to vidíš jinak, dej si žádost a uvídíme, co nám budeš moci nabídnout ty.

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele metanol
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    301

    Odpověď: Aktivita Adminů

    Ja hlavne nechápem jedno: Ak sa ti to tu tak nepáči, prečo nehráš inde? Nikto ti nedrží pištoľ pri hlave aby si tu hral.
    - techtrance - psytrance -

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele SEDA EMINENCE
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Ostrava/Olomouc
    Příspěvky
    498

    Odpověď: Aktivita Adminů

    Já že tato komedie už zkoncila a on si nedá a nedá říct.

  4. #19

    Odpověď: Aktivita Adminů

    Nerobte paniku ! Už sa pracuje na harmonograme, treba doladiť už len posledné veci. Ja si hľadám novú prácu na 3 zmeny, aby som tu mohol bývať aj doobedu. Grakon s Metanolom sa vykašlali na vysoké školy a ukončili štúdium, aby sa mohli viac venovať CSku, taktiež Zaoo sa rozvádza, aby mal viac času na CSko a aj ostatní admini si zariaďujú svoje životy tak, aby bol harmonogram dokonalý a všetci hráči spokojní.

  5. #20
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Aktivita Adminů

    Když už se na tom pracuje tak doufám že šedé a všem těmhle adminum dáte co nejvíce směn aby se tu na forku neflákal nikdo..

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele SEDA EMINENCE
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Ostrava/Olomouc
    Příspěvky
    498

    Odpověď: Aktivita Adminů

    Citovat Původně založeno petr_stanisevsky Zobrazit příspěvky
    Když už se na tom pracuje tak doufám že šedé a všem těmhle adminum dáte co nejvíce směn aby se tu na forku neflákal nikdo..
    Ja se na forku flákat můžu :)

  7. #22
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Aktivita Adminů

    Nemůžeš.. ty máš být na serveru a tam se máš flákat třeba na d2only/cancerbreak či jiný ústav Kozelny

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele SEDA EMINENCE
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Ostrava/Olomouc
    Příspěvky
    498

    Odpověď: Aktivita Adminů

    až mi za to budeš posílat peníze :)

  9. #24
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Aktivita Adminů

    Jojo, není problém ale peníze to nebudou jestli ti něco pošlu tak leda choleru.. :-))

  10. #25
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Aktivita Adminů

    Mě tohle nejde vůbec do hlavy. Všude píšeš jak moc jsi starej, ale vysedáváš tu u 20 let starý hry, která to má už za sebou a stěžuješ si na funkčnost systému co tu máme. Rodina,práce,koníčky ? Nic? Z toho co tu čtu, moc to hrotíš. Admini nemají žádnou povinnost být aktivní na serveru, dělaj to čistě dobrovolně ze své vlastní dobré vůle a zadarmo. Jsme normální lidi, co chodí do práce a pár z nás ještě do školy. Pokud je admin online a vidí hlášení ve hře, je malá pravděpodobnost že na hlášení nepřijde. Když se nad tím zamyslíš, ukaž mi jediného člověka který by měl čas dennodenně být v ranních hodinách online. Na 1.6 se chodím odreagovat a když už vidím že někdo dělá problémy tak se o to postarám.

  11. #26

    Re: Aktivita Adminů

    Někde jsem četl, že z Krnova jsou prej lidi trošku hloupější...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •